להתייעצות התקשרו:
077-2318124

בדיקות לפני קניית דירה

בדיקות לפני קניית דירה של חברת בודק בית

אנשים רבים לא מבינים עדיין את החשיבות של בדיקות לפני קניית דירה. קניית דירה היא כנראה אחת הפעולות המשמעותיות ביותר בחייהם של רוב האנשים, אך עם זאת רובם לא מבינים את החשיבות של בדיקת הנכס בטרם הקנייה. לצורך הדוגמא, כמעט כל מי שקונה רכב יד שנייה טורח לקחת אותו בטרם הרכישה למוסך על מנת לבדוק אם מדובר בהשקעה חכמה או לא. אך כאשר מדובר על רכישת דירה – רכישה הרבה יותר מהותית ויקרה – רוב האנשים מעדיפים משום מה לסמוך על המזל. למעשה החשיבות של איתור ליקויי בנייה הינה מכרעת, היות וליקויים רבים מורידים מערך הנכס ומהווים קלף מיקוח מצוין מול המוכרים. חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ואמינה המספקת תמונה כוללת של מצב הנכס המיועד לקניה.

בדיקות לפני קניית דירה

בדיקות לפני קניית דירה – מספר נקודות שכדאי לקחת בחשבון

ראשית כל, חשוב להדגיש כי על מנת לאתר את כל סוגי הליקויים הקיימים בנכס, חשוב לעבוד עם אנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים המכירים את התחום ויש להם את הידע והציוד הנדרש לצורך העבודה. חלק מהליקויים ניתן לראות בצורה קלה, כמו לדוגמא סדקים בקיר, כתמי עובש ורטיבות ועוד. אך על מנת להבין את חומרת הנזק, יש צורך בעין מיומנת ובמכשור מיוחד שבודק לעומק את חומרת המצב. לפעמים כתם רטיבות מעיד על איטום לא מקצועי, או לחילופין שימוש בחומרי גלם זולים ולא תקניים. לכן חשוב להבין את המצב המדויק של הנכס, כדי לדעת אם מדובר בהשקעה משתלמת או לא.

לסיכום, חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ואיכותית העוסקת מזה שנים בתחום. החברה מתמחה בשירות אמין ומקצועי, על מנת לספק לעל לקוח תמונה בהירה ומדויקת של מצב הנכס. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר.

בדיקות לפני קניית דירה – למה זה חשוב?

קיימות מגוון בדיקות לפני קניית דירה; בדיקות אשר תוצאותיהן יסייעו לכם להגיע להחלטה באופן השקול ביותר. עבור רבים מאתנו, פסגת חיינו הינה היכולת לרכוש דירה חדשה. כלומר, משמעותה של רכישה זו היא שדרוג באיכות חיינו ושל ילדינו. בהתאם, כדי שנוכל להיות בטוחים כי הנכס המדובר אכן עומד בכל הדרישות שלנו, חשוב ביותר לפנות אל בודק בית ולבקש מצוות העובדים לבצע את הבדיקות המקיפות והמקצועיות ביותר. כמו כן, אתם מוזמנים להתייעץ עם מומחים אלו וכמובן – לקבל מענה מרשים.

ביצוע בדיקות לפני קניית דירה על ידי בעלי מקצוע מנוסים

מדי יום ביומו, אנו מתעוררים ומתחילים להתכונן ליום חדש; יום עבודה בו נרוויח את לחמנו. אכן,  רבים מאתנו עובדים קשה כדי לפרנס את עצמם ואת משפחתם בכבוד. לאורך השנים, ולאחר השקעה ומאמצים מרובים אנו מגיעים לרגע המכריע בחיינו: חיפוש אחר דירת חלומותינו. החל מכמות החדרים ועד קרבה לבתי ספר ומקומות אחרים – ישנם פרמטרים שונים בזכותם נבחר את הנכס המתאים עבורנו.

כמו כן, כדי לוודא כי דירה זו אכן עונה על הציפיות שלנו ואף עומדת בתו התקן הגבוה ביותר מומלץ ביותר לבצע בדיקות מקיפות. כאשר אנו מדברים על בדיקות לפני קניית דירה, הכוונה היא, למשל, אל איתור ליקויים באינסטלציה, באיטום, בביוב, בחלונות, בקירות ועוד. מעוניינים לברר האם ישנם פגמים נסתרים מן העין? איתור פגמים כדוגמת בעיות ניקוז, הסרה של קיר תומך ושינויים מבניים אחרים יבצעו אך ורק בעלי מקצוע אשר עברו את ההכשרה המתאימה לכך.

ביצוע בדיקות לפני קניית דירה על ידי בעלי מקצוע מנוסים

כדי להתחיל בשיתוף פעולה מקצועי זה, חשוב לקבל חוות דעת על המומחים בתחום בדק הבית. לצד המלצות חיוביות, מומלץ גם לפנות אל הדפים העסקיים ולהתרשם מהניסיון אותו הם מציגים. בהתאם, תוכלו לקבל את השירות המתקדם ביותר – ולהבין האם ברצונכם לרכוש נכס זה.

שירות בסטנדרט יוצא דופן

ישנן בדיקות שונות אותן חשוב לבצע בטרם תרכשו דירה חדשה. אחת מבדיקות אלו כוללת ביצוע בדק בית. משימה חשובה זו יבצעו המומחים של בודק בית. בזכות הניסיון והשירות המקצועי של חברה זו, תקבלו את התשובה לשאלה הבאה: האם לרכוש את הנכס? כמו כן, עובדים אלו ישמחו לייעץ לכם בכל שאלה ובעיה – תוך זמינות גבוהה ובפריסה ארצית.

מידע נוסף בנושא

למה כדאי לבצע בדיקות לפני קניית דירה

קניית דירה מתרחשת אצל רוב האנשים פעם אחת בחיים. ברוב המקרים זו תהיה הדירה שבה הם יגורו שנים ארוכות ויגדלו בה את ילדיהם. בדיקות לפני קניית דירה אינן מסתכמות בסכום הארנונה שמשלמים או בשאלה אם יש נוף לים. בודק בית היא חברה ותיקה אשר מבצעת בדיקות איכותיות ומדויקות ומספקת תמונת מצב לגבי מצב הדירה העדכני, שכן דירה היא מכלול של דברים רבים. חשמל, אינסטלציה, קירות, ריצוף ועוד. בטרם קונים נכס כה מורכב, מומלץ מאוד לבדוק אותו על ידי אנשי מקצוע.

בדיקות לפני קניית דירה – למה צריך לשים לב

כאמור דירה חדשה או ישנה כוללת מאפיינים רבים שרוב האנשים לא ממש מבינים בהם. אמנם ישנם ליקויים אשר ניתן להבחין בהם בקלות כמו קילופים של טיח או כתמים של רטיבות, אך לעתים קיימים ליקוים מורכבים הרבה יותר כמו נזק פנימי בצנרת. לא כדאי להקל ראש גם אם על פניו הליקוי נראה זניח. לעיתים מתגלה שמאחורי הליקוי ה"זניח" מסתתרת בעיה לא פשוטה. לכן רק אנשי מקצוע מיומנים בתחומם יוכלו לבצע את הבדיקות הנדרשות ולתת אינדיקציה נכונה לגבי הדירה.

מאחר שדירה היא רכישה יקרה ולרוב גם חד פעמית, בדיקת דירה לפני קניה עדיף לעשות בשבע עיניים. אמנם בדיקת דירה היא הוצאה כספית יקרה לעיתים, אך אם קניתם דירה עם תקלות רציניות וגיליתם זאת רק לאחר הקניה, אתם תאלצו לשלם הרבה יותר כסף. הבדיקה כוללת את כל המערכות בדירה:

  • מערכת החשמל.
  • מערכות המים והאינסטלציה (נזילות ופיצוצים).
  • ריצוף, טיח וצבע. קילופים עלולים להעיד על בעיה רטיבות.
  • נגרות ומסגרות.
  • בבתים פרטיים נבדקים גם רכיבים נוספים שקשורים למעטפת.

מתי לבדוק?

אם מדובר בקניית דירה מקבלן, הבדיקה מתבצעת לרב בסמוך לקבלת המפתח של הדירה. אמנם ישנם קבלנים אשר מאפשרים לבדוק את הדירה לפני הכניסה הרשמית אך האפשרות הראשונה מקובלת יותר. אם אתם קונים דירה מיד שניה, גם אם הכול נראה תקין אל תמהרו לחתום. מומלץ מוד לסכם על הזמנת מומחים שיבחנו את מצב הדירה. בדירות ישנות הסכנה לתקלות ובעיות הינה גדולה יותר, כאשר אי בדיקה עלולה להכניס אתכם להוצאות לא מתוכננות בהמשך.

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

077-2318124 אפשר לסגור, תודה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני