להתייעצות התקשרו:
077-2318124

בדיקת בדק בית

המושג בדק בית מתייחס לבדיקה כוללת ומקיפה של המבנה מבפנים ומבחוץ. הוצאה כספית קטנה יחסית שתבטיח לנו שהנכס אותו אנו עומדים לקנות או לשכור הוא במצב תקין לחלוטין. בודק בית היא חברה אשר מחזיקה אנשי מקצוע בכל התחומים הרלוונטיים לבדק בית. ליקויי בניה ישפיעו בהכרח על איכות החיים שלנו ולכן התעלמות מהם תביא לכאב ראש מיותר. מדובר בחסכון של אלפי שקלים על תקלות שיתגלו בהמשך ויהוו מטרד ואף סכנה לדיירים. חברה מקצועית תעלה על הליקויים השונים ותדע גם לתקן אותן באופן מושלם.

מתי צריך את לבצע בדק בית?

בכל קנייה של נכס חדש עלינו לבצע בדק בית. מכיוון שאתם מתכננים להוציא מאות אלפי שקלים על הנכס, זה רק הגיוני שתבדקו מה אתם הולכים לקנות. העלות הנמוכה יחסית של הבדיקה עשויה לחסוך לכם המון הוצאות בהמשך. ליקוי בבניה עשוי גם לסייע לכם בניהול המשא ומתן מול המוכר כך שאולי תצליחו להוריד את המחיר שהוא מבקש. כמובן, ייתכן שלא יתגלה שום ליקוי והנכס יהיה תקין לחלוטין. אך בכל מקרה אי אפשר לוותר על בדיקה כשמדובר בהוצאה כספית כה גדולה.

מי בודק

את הבדיקה יש להטיל בידיו של איש מקצוע אשר הוכשר למטרה זו. מדובר במהנדס עם ניסיון. לעולם אל תשאירו את הבדיקה בידי אדם שלא הוסמך לכך, הוא עלול להביא לכם יותר נזק מתועלת. רק מהנדס יודע על מה להסתכל ומה בדיוק לבחון והוא יספק את התוצאה המהימנה והמדויקת ביותר. לדוגמא אם בבית יש מרפסת אז הבודק יבצע בדיקה שלה מבחינת איטום, השיפוע הנדרש, מערכת הניקוז של מי גשמים (ניקוז לא תקין עלול לגרום לחדירת מים לרצפת המרפסת), איתור רטיבות סמויה והאם המרפסת אינה מסוכנת (האם היא בנויה מחומרי בניה תקינים ולא עלולה להתנתק מהמעטפת ולקרוס).

שלום בית

בהנחה שאתם לא עומדים לגור בגפכם אלא עוברים לבית עם אישה ואולי גם ילדים, דעו לכם כי בדק בית עשוי גם לתרום לזוגיות יציבה יותר. הרבה ריבים קטנים מתחילים מאיזו רטיבות במקלחת או ריח של עובש בחדר העבודה. בדק מקצועי עשוי למנוע את זה מראש.

 בדיקת בדק בית מקצועית - בודק בית

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם


077-2318124 אפשר לסגור, תודה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני