להתייעצות התקשרו:
077-2318124

בדיקת דירה חדשה מקבלן

המושג בדק בית מתייחס לבדיקה כוללת ומקיפה של המבנה מבפנים ומבחוץ. הוצאה כספית קטנה יחסית שתבטיח לנו שהנכס אותו אנו עומדים לקנות או לשכור הוא במצב תקין לחלוטין. בודק בית היא חברה אשר מחזיקה אנשי מקצוע בכל התחומים הרלוונטיים לבדק בית. ליקויי בניה ישפיעו בהכרח על איכות החיים שלנו ולכן התעלמות מהם תביא לכאב ראש מיותר. מדובר בחסכון של אלפי שקלים על תקלות שיתגלו בהמשך ויהוו מטרד ואף סכנה לדיירים. חברה מקצועית תעלה על הליקויים השונים ותדע גם לתקן אותן באופן מושלם.

מתי צריך את לבצע בדיקת דירה חדשה מקבלן?

בכל קנייה של נכס חדש עלינו לבצע בדק בית. מכיוון שאתם מתכננים להוציא מאות אלפי שקלים על הנכס, זה רק הגיוני שתבדקו מה אתם הולכים לקנות. העלות הנמוכה יחסית של הבדיקה עשויה לחסוך לכם המון הוצאות בהמשך. ליקוי בבניה עשוי גם לסייע לכם בניהול המשא ומתן מול המוכר כך שאולי תצליחו להוריד את המחיר שהוא מבקש. כמובן, ייתכן שלא יתגלה שום ליקוי והנכס יהיה תקין לחלוטין. אך בכל מקרה אי אפשר לוותר על בדיקה כשמדובר בהוצאה כספית כה גדולה.

מי בודק

את הבדיקה יש להטיל בידיו של איש מקצוע אשר הוכשר למטרה זו. מדובר במהנדס עם ניסיון. לעולם אל תשאירו את הבדיקה בידי אדם שלא הוסמך לכך, הוא עלול להביא לכם יותר נזק מתועלת. רק מהנדס יודע על מה להסתכל ומה בדיוק לבחון והוא יספק את התוצאה המהימנה והמדויקת ביותר. לדוגמא אם בבית יש מרפסת אז הבודק יבצע בדיקה שלה מבחינת איטום, השיפוע הנדרש, מערכת הניקוז של מי גשמים (ניקוז לא תקין עלול לגרום לחדירת מים לרצפת המרפסת), איתור רטיבות סמויה והאם המרפסת אינה מסוכנת (האם היא בנויה מחומרי בניה תקינים ולא עלולה להתנתק מהמעטפת ולקרוס).

שלום בית

בהנחה שאתם לא עומדים לגור בגפכם אלא עוברים לבית עם אישה ואולי גם ילדים, דעו לכם כי בדק בית עשוי גם לתרום לזוגיות יציבה יותר. הרבה ריבים קטנים מתחילים מאיזו רטיבות במקלחת או ריח של עובש בחדר העבודה. בדק מקצועי עשוי למנוע את זה מראש.

 לבצע בדיקת דירה חדשה מקבלן – ולהגיע להחלטה הנכונה

 

בדיקת דירה חדשה מקבלן מחזיקה ביתרונות רבים. מתכננים להרחיב את המשפחה? מעוניינים לגור קרוב יותר להורים? מצאתם עבודה חדשה וברצונכם לגור בקרבה אליה? חיפוש אחר דירה חדשה מקבלן הינו השלב הנכון הבא. כמו כן, כדי לוודא האם מדובר בדירה הנכונה עבורכם, ישנן פעולות רבות אותן מומלץ לבצע; פעולות הכוללות, בין היתר, את איתור הליקויים במערכות האינסטלציה, איטום וביוב, חלונות, סדקים ועוד. כדי שמשימה זו תתבצע כראוי, אתם מוזמנים ליצור קשר עם בודק בית. עסק זו הוקם על ידי מיכאל סורקין, העובד כמפקח בכיר למניעת ליקוי בניה ותשתיות לאורך 25 השנים האחרונות.

לבצע בדיקת דירה חדשה מקבלן – ולהגיע להחלטה הנכונה

ישנן סיבות רבות לרכוש דירה חדשה ולעבור לגור בה. בין אם מדובר במציאת עבודה באזור אחר, מציאת נכס מרווח שיאכלס אתכם ואת בני משפחתכם או שמא מדובר במעבר לעיר הולדתכם, תדרשו לחפש אחר נכס רלוונטי.

לאורכו של תהליך זה, יהיה עליכם לבצע מספר פעולות חשובות. כמו מה למשל? החל מבדיקת הסביבה ועד בדיקת היזם – מדובר במשימות בעלות חשיבות רבה. כך, תוכלו לוודא האם ישנם מפגעים סביבתיים, לבדוק את החוזקות הפיננסיות של היזם האחראי על בניין המגורים לצד היבטים חשובים אחרים.

במקביל לכל זאת, ישנה בדיקה חשובה לא פחות ואף יותר: בדיקת דירה חדשה; בדיקה הכוללת את איתור הליקויים השונים במערכות האינסטלציה, הריצוף, הקירות, החלונות ועוד. בהתאם לתקלות שימצאו וחומרתן, כך תוכלו להחליט באופן סופי האם תרצו לרכוש דירה זו. כמו כן, על ידי ביצוע הבדיקה, תוכלו לפנות אל הקבלן ולבקש כי ישתתף בהוצאות התיקון – במקום להמתין מספר שנים לאחר שתקופת האחריות של הקבלן תחלוף.

לאור חשיבות משימה זו, יש לפנות אך ורק אל בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים; מומחים אשר ישתמשו בציוד הטכנולוגי הרלוונטי, יכינו דו"ח ליקויים מקיף ויתאימו את הפתרון המומלץ לבעיה.

לאתר את הבעיה במומחיות רבה

ישנם אנשים רבים המגלים ליקויים כאלו ואחרים רק לאחר קניית הדירה – כאשר מצב מורכב זה מוביל לקשיים ולסכסוכים. בהתאם, כדי לאתר זאת במיומנותו בהבנה רבה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל בודק בית ולהזמין את שירותיהם של המומחים בתחום.

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

077-2318124 אפשר לסגור, תודה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני