להתייעצות התקשרו:
077-2318124

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת דירה לפני קניה מחיר

ברכותיי! החלטתם לקנות דירה חדשה. אתם כמובן לוקחים את הנושא בשיא הרצינות, ניגשים לבנק לדבר על משכנתא, מחפשים את המיקום הטוב ביותר, זה שיהיה קרוב גם לעבודה וגם לבית ספר של הילדים. כל הבדיקות הללו הן חשובות ואין להקל ראש בהן. אבל מה לגבי הדירה עצמה? בודק בית היא חברה אשר מבצעת בדיקת דירה לפני קניה. הדירה שתקנו תשמש אתכם למגורים בשנים הקרובות ואולי אף לכל החיים. האם לא תעשו כל מה שניתן על מנת לוודא שהיא לא סובלת מפגמים ותקלות?

בדיקת דירה לפני קניה – קופצים על המציאה

אתמול ראיתם דירה שגרמה לכם להחליט שזה, זו הדירה המתאימה ביותר, שם אתם רוצים לגור. לפני שאתם קופצים על המציאה, כדאי להיות בטוחים ולבדוק את הדירה על ידי מומחים. בדיקת דירה לפני קניה צריכה להיות תנאי הכרחי שבלעדיו אתם קונים דירה בשק. כל מוכר הגון יאפשר לכם לבדוק את הדירה לפני הקניה, בהנחה שאתם רציניים. הרי גם אתם גרתם לפני כן בדירה או בית כלשהו, ובכל בית מתרחשות תקלות שונות. אין בית שחסין תקלות במאת האחוזים.

אז כמו שבבית הקודם שלכם היו מידי פעם תקלות, כך גם בדירה החדשה שלכם בוודאי קרו מספר תקלות. ואתם האחרונים שתדעו אם מדובר בתקלות רצינות או פשוטות לתיקון. מובן שככל שמדובר בדירה ישנה יותר אז הסיכוי לבעיות הינו גבוה יותר. אך גם בדירות חדשות קיים סיכוי לליקויים ואלתורים שעשויים להביא להוצאות בהמשך. אל תסמכו על המזל או על המילה של מי שמוכר לכם את הדירה. בסופו של דבר אתם אלה שאמורים לגור בה.

מזגנים וחיות אחרות

בדירה ישנם מספר מתקנים אשר נראים תמימים ולא מזיקים. אך בטיפול לא נכון הם עלולים להפוך למטרד ולגרום לסכסוכים עם דיירים אחרים. קחו לדוגמה את המזגן, על פניו מדובר במתקן שאמור לצנן ולחמם את הדירה. אך כשהוא מתחיל לנזול ולטפטף או להרעיש ולקרקש הדבר הופך לבעיה של השכנים שלכם. במקרה של תלונות מהשכנים על רעש או נזילות מומלץ לא להיות אדיש, ולטפל בבעיה בהקדם. שכנות טובה זה העיקר.

בדיקת דירה לפני קניה מחיר משתלם אצל מיכאל סורקין

בדיקת דירה לפני קניה של חברת בודק בית

קניית דירה היא עניין רציני שחשוב לשקול אותו בכובד ראש. מדובר על השקעה כספית עצומה, ולכן כדאי מראש לנקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים. רוב האנשים מעבירים שנים בלנסות לחסוך את ההון ההתחלתי הדרוש לקניית דירה, ולכן אין זה מפליא כי ברצונם לדעת את המצב המדויק של הנכס. חברת בודק בית הינה חברה ידועה ומוכרת, המתמחה באיתור ליקויי בניה ובדיקה של מצב הדירה לפני הקניה. החברה משתמשת באנשי המקצוע המיומנים ביותר, במטרה לספק ללקוח תמונה מפורטת ומדוקדקת של מצב הנכס. בדיקת דירה לפני קניה יכולה לגלות ליקויי בניה סמויים מהעין כגון ליקויים חמורים במערכת האינסטלציה, חיווט חשמל לא תקני ועוד. ליקויים אלו עלולים לגרום לנזקים רציניים שיתבטאו בהוצאות כספיות מיותרות ולא מעט כאב ראש.

בדיקת דירה לפני קניה ע"י המקצוענים

אל תוותרו על בדיקת דירה לפני קניה

רוב האנשים שמחליטים לקנות רכב יד שניה, באופן אוטומטי לוקחים אותו לבדיקה לפני קניה על מנת לגלות את המצב המכאני שלו. המטרה היא כמובן לגלות האם מדובר בהשקעה משתלמת או בהשקעה שתעלה לכם בהוצאות רבות ומיותרות נוספות. אך אנשים רבים המשקיעים את כל החסכונות שלהם בקניית דירה, אינם חושבים משום מה על הצורך לבדוק את הנכס בצורה מדוקדקת יותר. פעמים רבות הנכס מכיל ליקויי בניה שמקורם בבניה לא איכותית ולא מקצועית של הקבל, ליקויים של בלאי טבעי שנוצרו עם השנים ושימוש בחומרי גלם זולים שאינם עומדים בתקנים הנהוגים בחוק. על מנת לאתר ליקויים אלו, יש צורך להיעזר באנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

לסיכום, חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ואיכותית המתמחה בבדיקה וגילוי של ליקויי בנייה. החברה מתחייבת למחירים הוגנים ועבודה יסודית ומקצועית, תוך מתן דגש על הפרטים הקטנים ביותר. לפרטים צרו קשר.

בדיקת דירה לפני קניה תענה על השאלה החשובה ביותר: האם ישנם ליקויים בנכס אותו תרצו לקנות? כיום, תחום הנדל"ן הישראלי פורח – בכך אין כל ספק. בהתאם, יותר ויותר אנשים מעוניינים לשפר דיור ולרכוש דירה חדשה מקבלן. אחרים אף יסתפקו בקניית דירה יד שניה. כך או כך, במקום להמתין שנים רבות ולהיקלע לסכסוכים או להוציא כספים מיותרים, מומלץ לפנות אל בודק בית, בבעלותו של מיכאל סורקין. בזכות שיתוף פעולה מוצלח זה, תיהנו מניסיון של 25 שנים, מסטנדרט עבודה גבוה ומשירות אדיב ואישי.

חשיבותה של בדיקת דירה לפני קניה

ככל שחולפות השנים, כך הדרישות והשאיפות שלנו משתנות. החל מרכישת השכלה, הקמת משפחה ועד מציאת עבודה יציבה – שלבים חשובים אלו מסמנים כי אנו בדרך להגשמת חלומותינו. במקביל לכך, כדי שרמת החיים שלנו תהיה משמעותית, נוחה ומספקת מומלץ לקנות דירה; נכס שיאכלס כראוי את משפחתנו ויעמוד בציפיותינו.

המשפחה שלכם הולכת ומתרחבת? מעוניינים לגור בקרבת מקום עבודתכם? רבים מאתנו מתכננים לרכוש דירה מתוך מטרה לגור בה שנים רבות. במילים אחרות, רכישה זו הינה אחת המשמעותיות בחיינו, שכן היא תכתיב את איכות חיינו לפרק זמן ממושך. בהתאם, בטרם תתחייבו לעסקה זו מומלץ ביותר לבצע בדיקת דירה לפני קניה.

משמעותה של בדיקה זו היא עצומה. לעיתים קרובות, אנשים מגלים ליקויים שונים לאחר רכישת הדירה ומעבר לתוכה. במקרים אחרים, חולפת תקופת אחריותו של הקבלן. בשל כך, הדיירים נאלצים להוציא כספים רבים. וזאת, לצד סכסוכים רבים אחרים. לאור כל זאת, יש לבצע את בדיקת הדירה מוקדם ככל הניתן. כך, תוכלו להחליט האם אתם מעוניינים מלכתחילה לרכוש את הנכס. כמו כן, תוכלו לברר מול הגורמים הרלוונטיים האם יש ביכולתם לספוג את הכספים עבור משימת תיקון הליקויים.

מה כוללת בדיקה הדירה? החל מאיתור ליקויים במערכות החשמל, המים והאינסטלציה, ריצוף, צבע ועד נגרות ומסגרות. כמו כן, על בעלי המקצוע המבצעים את המשימה להחזיק בניסיון וברקע הדרושים לכך; הבנה הכוללת, למשל, היכרות עם תו התקן הישראלי. כמו כן, עליהם להשתמש בציוד המתקדם ביותר. כך, ניתן יהיה להציג את הממצאים המדויקים – ולהתאים עבורם פתרון.

ביקורת מקיפה ומדויקת

שוק הדירות של ימינו פורח. מעוניינים לרכוש דירה חדשה מקבלן? או שמא דירה יד שנייה? בטרם תתחייבו לכך, חשוב ביותר לבצע בדיקה מקיפה בנכס זה. בזכות שירותיה של חברת בודק בית, תוכלו לדעת האם ישנם ליקויים בדירה – ולטפל בהם כראוי. על כל שאלה או בעיה, צוות העובדים ישמח לענות לכם.

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

077-2318124 אפשר לסגור, תודה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני