להתייעצות התקשרו:
077-2318124

בדק בית דירה מקבלן

ביצוע בדק בית דירה מקבלן הינו חשוב ביותר. הרי ככל שאנו מתבגרים, כך אנו שואפים להגיע אל הנחלה; למצוא את בית החלומות בו נקים משפחה ונגדל את הילדים בשמחה ובאושר. בהתאם, כדי שנוכל לוודא כי מבנה זה אכן עומד בסטנדרט הגבוה ביותר, רצוי לפנות אל חברת בודק בית. עובדיה של חברה זו מחזיקים בניסיון ובהכשרה הרלוונטיים לצורך איתור הליקויים באיטום, במערכת הביוב, בחלונות, האינסטלציה ועוד. כמו כן, הם מעניקים יחס אישי ומכבד לקהל לקוחותיהם.

לבצע בדק בית דירה מקבלן במקצועיות

מאז היותנו ילדים, אנו מדמיינים את הבית בו נגור, הגינה הירוקה אותה נטפח ואת הגדר הלבנה אשר תקיף נכס זה. בהתאם, ככל שאנו מתבגרים – כך אנו משקיעים יותר ויותר מאמצים כדי להגשים חלום זה.

בבוא העת, כאשר אנו ניצבים בפני החלום אשר הופך למציאות, יהיה עלינו להשקיע משאבים נוספים לצורך בניית חיינו כנדרש. אכן, מציאת בית או דירה מהקבלן בהתאם לדרישות שהצבנו היא לא עניין של מה בכך. במקביל לכך, חשוב לא פחות לבדוק האם קיימים ליקויים כאלו ואחרים בנכס זה.

בבואכם לחפש אחר מומחים אשר יבצעו משימה זו, יש לוודא כי מדובר באנשי מקצוע ניטרליים וחיצוניים אשר אינם מחזיקים בקשרי עבודה עם הקבלן. כך תוכלו להיות בטוחים כי הטענות והממצאים שהם יעלו בהמשך הם אותנטיים ואמינים. כמו כן, על מומחים אלו להיעזר בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר כמו גם למסור את הדו"ח במלואו – לצד מתן פתרונות איכותיים.

חשוב להדגיש כי ללא ביצוע בדק בית לדירה, תאלצו להתמודד עם ההשלכות החמורות בהמשך. השלכות אלו כוללות, בין היתר, סירוב מצד הקבלנים או גורמים אחרים לפצות אתכם. בהתאם, קיומה של בדיקה זו תסייע לכם בעת הליך המשא ומתן מול הקבלן או מוכר הנכס.

בשל כך, חשוב לפנות אל המומחים מוקדם ככל הניתן. כך, בהתאם לדו"ח אותו הם מעבירים ניתן יהיה להתחיל בטיפול המדויק ביותר.

בדק בית דירה מקבלן – עבודה ושירות ברמה גבוהה

יתרונות בדק הבית הן רבות. בהתאם, כדי שתוכלו לפתוח פרק חדש בחייכם על הצד הטוב ביותר, מומלץ לפנות אל בודק בית – וליהנות משירותיהם המקצועיים חסרי הפשרות. חברה זו, אשר הוקמה על ידי מיכאל סורקין, תבצע עבודה זו תוך שירות אדיב ואישי.

כשאנחנו קונים רכב , כולנו רגילים לבדוק אותו לפני סגירת העסקה. 

ואת הדירה שעולה הרבה יותר קונים כמו חתול בשק.

למה רוב האנשים מעדיפים לחסוך את סכום הכסף הקטן שעולה הבדיקה ולשלם אחר-כך פי עשר או יותר מזה לפתירת הבעיות שהם קנו יחד עם הבית?

לפעמים הצרות מופיעות ממש בסיום השיפוץ לפני המעבר לבית שקניתם:

רק בודק מוסמך יצליח לזהות את כל הליקויים שקיימים בבית ולהעריך לכם את עלות התיקון.

אנחנו מציעים לכם בדיקת דירה לפני קניה איכותית ויסודית שמתבצעת על ידי מפקח מוסמך ובכיר למניעת ליקויי בניה ותשתיות אשר גם מומחה מוסמך לסריקות מבנים בשיטה תרמוגרפית (על ידי מצלמה תרמית הקולטת קרינה אינפרה אדומה).

בעיות נפוצות שפוגשים בדרך כלל בדירות ובבתים ישנים:

  • בעיות איטום וחדירות מי גשם 
  • בעיות הקשורות לצנרת המים (אינסטלציה, מערכת דלוחין (ביוב), ניקוז)
  • סדקים בקירות ובתקרה
  • ליקוים שונים בדלתות, בחלונות, בארונות המטבח, ציוד סניטרי
  • ליקוים בריצוף 
  • מערכת החשמל, וחמום המים
  • מזוג האוויר
  • בעיות הקשורות לבניין משותף שבו נמצאת הדירה.

 

עבודת בדק בית לדירה חדשה מקבלן תוביל לתוצאה הרצויה – בירור מדויק של ערך הנכס. כמו כן, בדיקה זו תציג בפניכם את עלויות התיקונים. וזאת, בטרם תתחייבו לרכישתו. לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מחפשים אחר דרכים חדשות לשדרג את איכות חייהם – ולרכוש דירה חדשה. במקביל לכך, חשוב ביותר לוודא כי הדירה אותה אתם מתכננים לקנות הינה ראויה למגורים. החל מטיבה של הבנייה ועד רמת הגימור, כדי לוודא כי אכן מדובר בדירה חדשה ברמה גבוהה – מומלץ לפנות אל בודק בית, בבעלותו של מיכאל סורקין. חברה זו תאתר את הליקויים השונים במערכת הביוב, האינסטלציה, האיטום וכן הלאה – באופן היסודי והמדויק ביותר.

 

בדק בית לדירה חדשה מקבלן – בסטנדרט הגבוה ביותר

כל אחד ואחת מאתנו משקיעים משאבים רבים כדי לשדרג את איכות חיינו – כאשר החיפוש אחר דירה חדשה הינו חלק בלתי נפרד מכך. הקמתם משפחה? מחפשים אחר נכס בו תוכלו לגדל את ילדיכם כראוי? מדובר בתהליך מורכב בסיומו תוכלו ליצור סדר יום חדש ומוצלח.

כעת, לאחר שצמצמתם את האפשרויות הנכם ניצבים בפני משימה משמעותית נוספת: ביצוע עבודת בדק בית לדירה חדשה מקבלן. בזכות עבודה זו, תוכלו לוודא האם הנכס אכן עומד בחוקי הבניה והנהלים המחמירים ביותר. כמו כן, בהתאם לליקויים שמתגלים כך תוכלו לקבל הערכת מחיר ולפנות אל הקבלן או לגורמים אחרים – ולדון בהשקעה כספית זו. כמו כן, בדיקה זו תמנע בעיות עתידיות המחייבות דיונים בבית המשפט.

ברצונכם לבצע בדק הבית לדירה? בדיקה זו כוללת מגוון רחב של משימות; פעולות הכוללות, בין היתר, את בירור תקינותן של מערכות האינסטלציה, איתור כתמי חלודה, בדיקת יציבותם של מעקות וגרמי מדרגות ועוד.

לאור חשיבותה של משימה זו, חשוב ליצור קשר עם בעלי המקצוע בעלי ההכשרה והניסיון המתאימים; מומחים אשר יבצעו את בדק הבית במקצועיות הדרושה. כדי להגיע אל בעלי מקצוע אלו, חשוב לקבל המלצות חיוביות ואף לסקור את הדפים העסקיים שלהם. כך, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים שירות ברמה גבוהה.

לבצע את הצעד הבא – בדק בית לדירה חדשה מקבלן

כדי לשדרג את איכות חיינו, אנו נשקיע משאבים רבים. חלק משמעותי משדרוג זה מתייחס לרכישת דירה מקבלן. כמו כן, בטרם תעברו לנכס זה מומלץ לבצע בדק בית; משימה שתתבצע עלי ידי מיכאל סורקין, בעלי בודק בית. בזכות הניסיון הרב של מומחה זה, תוכלו להתחיל את הפרק הבא בחייכם ללא חשש.

מידע נוסף בנושא

בדק בית דירה מקבלן

באמצעות בדק בית דירה מקבלן, תוכלו להתרשם מהנכס – ולגלות האם קיימים בו ליקויים כאלו ואחרים. רבים מאתנו חולמים, יום אחד, לגור בבית או בדירה משל עצמנו. כאשר הרגע מגיע – אין מאושרים מאתנו. עם זאת, חשוב לפעול בשיקול דעת – ולוודא כי הוא עומד במלוא התקנים וכי אין בו מפגעים. מעוניינים לרכוש דירה מקבלן? בטרם תתחייבו לעסקה, רצוי לבצע בדק בית; בדיקה אותה יבצעו המומחים של חברת בודק בית. חברה זו תלווה אתכם שלב אחר שלב – עד לכדי הסקת המסקנות והתאמת הפתרונות לממצאים הרלוונטיים.

בדק בית דירה מקבלן – לבצע את הבדיקה כהלכה

כאמור, מעבר לבית או לדירה משל עצמנו הינו חלום בו רבים מחזיקים. למעשה, רבים מאתנו משקיעים שנים רבות לשם כך – עד שמגיע הרגע, ואנו מוצאים את נכס חלומותינו. עם זאת, ומשום שמדובר בשלב כה חשוב בחיינו, מומלץ לבצע את מכלול הבדיקות הרלוונטיות – כולל בדק בית דירה מקבלן.

כאשר אנו מדברים על בדיקה זו, הכוונה היא לפעולה שנקבעה במסגרת חוק המכר; החלטה שניתן להוציא אותה אל הפועל בתקופות שונות. מעבר לכך, נדגיש כי לכל ליקוי הוגדרה תקופת בדק רלוונטית. כמו כן, לאורך תקופה זו על הקבלן לתקן את הנזקים המתגלים – אלא אם הוכח כי הדיירים הם אלו שיצרו אותם.

כעת, כדי שהבדיקה תתבצע כראוי, יש לפנות אל המומחים בתחום; אנשי מקצוע אשר יסייעו לכם – ויאתרו את ליקויי הבניה השונים.

לפעול בהתאם לתו התקן הישראלי

חשיבות בדק הבית הינו משמעותי, ולאורכו יכולים להתגלות מגוון רחב של ליקויים: ליקויי בניה בשלד המבנה, בעיות רטיבות ונזילות, ליקויים במערכות החשמל או הביוב, ליקויי בניה אסתטיים ועוד. בהתאם לתוצאות שמתגלות, ניתן יהיה להתאים את המענה הדרוש. כדי שבדיקה זו תתבצע בדירתכם על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת בודק בית. עובדי החברה הינם מנוסים ומיומנים ופועלים לפי תו התקן הישראלי.

 

בדיקת דירה חדשה מקבלן

בדיקת דירה חדשה מקבלן הינו מושג חשוב אותו עליכם להכיר. רכשתם לאחרונה דירה? שיהיה בשעה טובה! אין ספק, מדובר במעמד מרגש וחשוב עבור משפחות וזוגות רבים. עם זאת, לצד ההתרגשות, מומלץ לבצע מספר בדיקות מכריעות – באמצעותן תוכלו לגלות האם הנכס אכן עומד במלוא התקנים המחמירים. החל מביצוע בדיקת מבנה, בדיקת תכניות אדריכליות, בדיקת איטום ועד איתור ליקויים במערכת האינסטלציה, המים והחשמל – חברת בודק בית תבצע זאת על הצד הטוב ביותר. חברה זו מנוהלת על ידי מיכאל סורקין, מפקח בכיר למניעת ליקויי בניה ותשתיות המחזיק בניסיון של למעלה מ-25 שנה.

בדיקת דירה חדשה מקבלן: דגשים שונים וחשובים

אחת ההחלטות החשובות ביותר שנבצע במהלך חיינו הינה רכישת דירה. למעשה, תהליך זה מתבסס על מספר שלבים מרכזיים: החל מההון הדרוש לרכישה, המיקום הגאוגרפי של הנכס ועד כמות החדרים שבתוכו – היבטים אלו ואחרים יובילו אותנו לעסקת חיינו. עם זאת, הפעולה הבאה מחזיקה בחשיבות רבה גם כן: בדיקת דירה חדשה מקבלן.

לעיתים קרובות, הדירה החדשה אותה נרכוש תראה מושלמת "על הנייר". בפועל, ייתכן וקיימים מפגעים נסתרים אשר עלולים להתגלות בבוא הזמן – וליצור הרס רב. כדי למנוע מלכתחילה את עוגמת הנפש, יש ליצור קשר עם חברה המתמחה בביצוע בדק בית. בעת ביצוע הבדיקה של הדירה, על החברה לפעול כך:

  • ראשית, על החברה לעמוד במכלול התקנים המחמירים בארץ – ובהתאם למכון התקנים הישראלי. כמו כן, על אנשי המקצוע ללמוד את המפרט הכללי של עבודות הבניין – כמו גם לקבל את המפרט ואת התשריטים מהדייר.
  • כמו כן, על צוות העובדים לבצע את מכלול הבדיקות הדרושות. החל מתכניות אדריכליות מקוריות, בדיקת מבנה, בדיקת ליקויים בשלד, בדיקות איטום, איתור הליקויים במערכת האינסטלציה, המים והחשמל, בדיקת רטיבות, בדיקת קרינה ועוד.

לקבל מענה מהמעלה הראשונה

ישנן תקופות שונות לאורך השנה בהן ניתן לבצע את בדקת הבית. כך או כך, כדי שתהליך העבודה יתבצע כראוי, אתם מוזמנים לפנות אל חברת בודק בית. חברה זו הינה מובילה בתחום זה – ותסייע לכם כראוי.

 

בדיקת דירה חדשה מקבלן

המושג בדק בית מתייחס לבדיקה כוללת ומקיפה של המבנה מבפנים ומבחוץ. הוצאה כספית קטנה יחסית שתבטיח לנו שהנכס אותו אנו עומדים לקנות או לשכור הוא במצב תקין לחלוטין. בודק בית היא חברה אשר מחזיקה אנשי מקצוע בכל התחומים הרלוונטיים לבדק בית. ליקויי בניה ישפיעו בהכרח על איכות החיים שלנו ולכן התעלמות מהם תביא לכאב ראש מיותר. מדובר בחסכון של אלפי שקלים על תקלות שיתגלו בהמשך ויהוו מטרד ואף סכנה לדיירים. חברה מקצועית תעלה על הליקויים השונים ותדע גם לתקן אותן באופן מושלם.

מתי צריך את לבצע בדיקת דירה חדשה מקבלן?

בכל קנייה של נכס חדש עלינו לבצע בדק בית. מכיוון שאתם מתכננים להוציא מאות אלפי שקלים על הנכס, זה רק הגיוני שתבדקו מה אתם הולכים לקנות. העלות הנמוכה יחסית של הבדיקה עשויה לחסוך לכם המון הוצאות בהמשך. ליקוי בבניה עשוי גם לסייע לכם בניהול המשא ומתן מול המוכר כך שאולי תצליחו להוריד את המחיר שהוא מבקש. כמובן, ייתכן שלא יתגלה שום ליקוי והנכס יהיה תקין לחלוטין. אך בכל מקרה אי אפשר לוותר על בדיקה כשמדובר בהוצאה כספית כה גדולה.

מי בודק

את הבדיקה יש להטיל בידיו של איש מקצוע אשר הוכשר למטרה זו. מדובר במהנדס עם ניסיון. לעולם אל תשאירו את הבדיקה בידי אדם שלא הוסמך לכך, הוא עלול להביא לכם יותר נזק מתועלת. רק מהנדס יודע על מה להסתכל ומה בדיוק לבחון והוא יספק את התוצאה המהימנה והמדויקת ביותר. לדוגמא אם בבית יש מרפסת אז הבודק יבצע בדיקה שלה מבחינת איטום, השיפוע הנדרש, מערכת הניקוז של מי גשמים (ניקוז לא תקין עלול לגרום לחדירת מים לרצפת המרפסת), איתור רטיבות סמויה והאם המרפסת אינה מסוכנת (האם היא בנויה מחומרי בניה תקינים ולא עלולה להתנתק מהמעטפת ולקרוס).

שלום בית

בהנחה שאתם לא עומדים לגור בגפכם אלא עוברים לבית עם אישה ואולי גם ילדים, דעו לכם כי בדק בית עשוי גם לתרום לזוגיות יציבה יותר. הרבה ריבים קטנים מתחילים מאיזו רטיבות במקלחת או ריח של עובש בחדר העבודה. בדק מקצועי עשוי למנוע את זה מראש.

 לבצע בדיקת דירה חדשה מקבלן – ולהגיע להחלטה הנכונה

 

בדיקת דירה חדשה מקבלן מחזיקה ביתרונות רבים. מתכננים להרחיב את המשפחה? מעוניינים לגור קרוב יותר להורים? מצאתם עבודה חדשה וברצונכם לגור בקרבה אליה? חיפוש אחר דירה חדשה מקבלן הינו השלב הנכון הבא. כמו כן, כדי לוודא האם מדובר בדירה הנכונה עבורכם, ישנן פעולות רבות אותן מומלץ לבצע; פעולות הכוללות, בין היתר, את איתור הליקויים במערכות האינסטלציה, איטום וביוב, חלונות, סדקים ועוד. כדי שמשימה זו תתבצע כראוי, אתם מוזמנים ליצור קשר עם בודק בית. עסק זו הוקם על ידי מיכאל סורקין, העובד כמפקח בכיר למניעת ליקוי בניה ותשתיות לאורך 25 השנים האחרונות.

לבצע בדיקת דירה חדשה מקבלן – ולהגיע להחלטה הנכונה

ישנן סיבות רבות לרכוש דירה חדשה ולעבור לגור בה. בין אם מדובר במציאת עבודה באזור אחר, מציאת נכס מרווח שיאכלס אתכם ואת בני משפחתכם או שמא מדובר במעבר לעיר הולדתכם, תדרשו לחפש אחר נכס רלוונטי.

לאורכו של תהליך זה, יהיה עליכם לבצע מספר פעולות חשובות. כמו מה למשל? החל מבדיקת הסביבה ועד בדיקת היזם – מדובר במשימות בעלות חשיבות רבה. כך, תוכלו לוודא האם ישנם מפגעים סביבתיים, לבדוק את החוזקות הפיננסיות של היזם האחראי על בניין המגורים לצד היבטים חשובים אחרים.

במקביל לכל זאת, ישנה בדיקה חשובה לא פחות ואף יותר: בדיקת דירה חדשה; בדיקה הכוללת את איתור הליקויים השונים במערכות האינסטלציה, הריצוף, הקירות, החלונות ועוד. בהתאם לתקלות שימצאו וחומרתן, כך תוכלו להחליט באופן סופי האם תרצו לרכוש דירה זו. כמו כן, על ידי ביצוע הבדיקה, תוכלו לפנות אל הקבלן ולבקש כי ישתתף בהוצאות התיקון – במקום להמתין מספר שנים לאחר שתקופת האחריות של הקבלן תחלוף.

לאור חשיבות משימה זו, יש לפנות אך ורק אל בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים; מומחים אשר ישתמשו בציוד הטכנולוגי הרלוונטי, יכינו דו"ח ליקויים מקיף ויתאימו את הפתרון המומלץ לבעיה.

לאתר את הבעיה במומחיות רבה

ישנם אנשים רבים המגלים ליקויים כאלו ואחרים רק לאחר קניית הדירה – כאשר מצב מורכב זה מוביל לקשיים ולסכסוכים. בהתאם, כדי לאתר זאת במיומנותו בהבנה רבה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל בודק בית ולהזמין את שירותיהם של המומחים בתחום.

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

077-2318124 אפשר לסגור, תודה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני