להתייעצות התקשרו:
077-2318124

בדק בית לפני קניה

בדיקת בית לפני קניה היא המעשה הנכון וההגיוני שיש לעשות. ובכל זאת רבים מעדיפים לשים את יהבם על אלת המזל. דירה חדשה או ישנה כוללת מערכות רבות ומורכבות שרובנו לא ממש מכירים מקרוב. ההדיוט המצוי לא ממש יודע מה מסתתר מאחורי הקילוף בתקרת המטבח או המרצפות שמתנדנדות. בודק בית הינה חברה מנוסה אשר מבצעת בדיקות לפני קניית דירה. החברה מתמחת בעיקר באיתור נזילות ופתרון בעיות מאיטום. מומלץ בטרם קניית דירה לבצע את כל הבדיקות הנדרשות.

בדיקת בית לפני קנייה – לא קונים דירה בשק

כשאתם באים לראות את הנכס החדש שלכם כדאי להיות מרוכזים ולנסות לאתר את כל המפגעים האפשריים שאפשר לראות ולהרגיש. בדיקת בדק בית לפני קניה, מה צריך לבדוק:

 • סימני רטיבות – כדאי להרגיש את הקיר. אן הדירה חשוכה מומלץ להצטייד בפנס חזק ולהאיר על פינות חשוכות.
 • קילופים או סימנים של צביעה חדשה שנראים חשודים. מומלץ לשאול ולברר עם המוכר מה הסיבה לכך.
 • מרצפות שבורות או מתנדנדות עלולות להעיד על התקנה לא נכונה של הריצוף או אולי תיקון צנרת מרושל.
 • אם מערכת החשמל נראית לכם חלשה, ישנן נפילות מתח או מיקומים מוזרים של שקעים, כדאי לברר מה הסיבה לכך. יתכן שמדובר באלתורים לא חוקיים ואף מסוכנים.
 • יש לבחון את ארון החשמל ולראות אם יש שם משהו שנראה חשוד.
 • חלונות ודלתות – אפשר בקלות לראות בתחתית הדלת סימנים של רטיבות. כדאי לבחון אם החלונות אטומים.
 • מעקות (במידה וקיים גרם מדרגות בבית) יש לוודא שהם יציבים ובנויים באופן בטוח.
 • כתמי חלודה באמבטיה יכולים להעיד על מערכת אינסטלציה ישנה ומקרטעת. כדאי לברר אם נעשו הרבה תיקונים ומה הם כללו.
 • בכל אופן, הבדיקה הראשונית שלכם לא יכולה להחליף בדיקה של אנשי מקצוע מנוסים שיוכלו לאתר גם תקלות מורכבות יותר.

מאושרים עד הגג

אם הדירה שאתם קונים היא דירת גג מומלץ לדבר עם השכנים החדשים. הם יוכלו בקלות לספר לכם אם הייתה לאחרונה נזילה בבניין, אם התפוצץ איזה דוד מים חמים, רק תיזהרו לא להסתכסך עם ועד הבית. בהצלחה.

 בדק בית לפני קניה של חברת בודק בית

מידע נוסף בנושא

בדיקת בית לפני קניה

אילו פעולות כוללת בדיקת בית לפני קניה? החל מאיתור בעיות גימור ותקינות האיטום, ליקויים בעבודות הגבס, ליקויים שונים בשלד המבנה ועד בדיקת המערכות הגלויות. אין ספק, בשוק הנדל"ן של ימינו חשוב להיות עם היד על הדופק – ולא לקחת כמובן מאליו את הנכס אותו נרצה לקנות. מעוניינים בביצוע בדיקת בית לפני שתרכשו אותו? לשם כך, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת בודק בית. צוות עובדי החברה יבצעו את המשימה בדיוק מרבי, ישתמשו בציוד המתקדם ביותר וכמובן – יעמדו בתו התקן הישראלי.

בדיקת בית לפני קניה: לענות על השאלות החשובות

השקעתם בכך מאמצים רבים, חלפו השנים והנה – סוף סוף קניתם בית. שיהיה בשעה טובה! מדובר בצעד משמעותי ביותר, שלב באמצעותו אנו יכולים להתחיל בפרק חדש בחיינו. עם זאת, במקביל לתחושת השמחה שאופפת אותנו, חשוב לא פחות לבדוק כי טיב הנכס גבוה – ושהוא בטיחותי. במילים אחרות, ייתכנו ליקויי בניה שונים אשר יש ביכולתם להשפיע על המבנה.

בשלב זה, מומלץ לבצע בדיקת בית לפני קניה. כך, בהתאם לליקויים שיתגלו, תוכלו לפעול על פי חוק מכר הדירות ולעדכן את הקבלן על הליקויים שהתגלו. משום שהודעה זו יש למסור עד שנה מרכישת הבית וקבלתו, יש לבצע את בדק הבית מוקדם ככל הניתן

האם ישנה רטיבות במבנה ומהי רמת הלחות? האם ישנן בעיות איטום ומלאכת הגמר לא התבצעה כהלכה? האם ישנם סימנים חשודים בארון החשמל? בדיקתם של היבטים אלו ואחרים יובילו לתשובה המלאה – ולהצגת תמונת מצב מעודכנת ומדויקת.

לפעול כראוי

שירותיה של חברת בודק בית הינם חשובים ומשמעותיים ביותר. כמו כן, חברה זו מבצעת בדיקת בית באופן המקצועי, המקיף והמרשים ביותר. בין אם מדובר בליקויים נסתרים מהעין או שמא מדובר במפגעים אחרים – כל פרט שיתגלה לאורך הבדיקה ישמש אתכם בהמשך כמסמך משפטי. מעבר לכך, החברה תבדוק האם מלאכת הבניה עצמה התבצעה לפי הנהלים והתקנות המחמירות ביותר.

 

בדיקות לפני קניית דירה

בדיקות לפני קניית דירה מחזיקות בחשיבות רבה. למעשה, בזכותן תוכלו להבין האם ישנם ליקויים, האם מדובר במפגעים חמורים – והאם אכן רצוי שתרכשו דירה זו. כמו כן, בדיקות אלו כוללות, בין היתר, את בדיקת התשתיות, איתור ליקויי הבניה בשלד של המבנה, איתור מפגעים אסתטיים ועוד. בשלב משמעותי זה, מומלץ לפנות אל חברת בודק בית. חברה זו מתמחה בביצוע ביקורת מבנים תוך שמירה על סטנדרט עבודה חסר פשרות. בהתאם לעבודה שיבצעו עובדי החברה, כך ניתן יהיה להתאים את הטיפול הרלוונטי ביותר.

בדיקות לפני קניית דירה: לבצע את העבודה במומחיות

כאשר אנו מחפשים אחר דירה לרכישה, אנו מחזיקים במספר דרישות עיקריות. החל ממיקום גאוגרפי, כמות החדרים ועד הקומה בבניין המגורים – היבטים אלו ואחרים ישפיעו ללא ספק על החיפוש אחר הנכס הרלוונטי. כאשר אנו מוצאים, בסופו של דבר את דירת חלומותינו – אין מאושרים מאתנו. עם זאת, חשוב לפעול בשיקול דעת ולזהות את מלוא הליקויים ולפעול בהתאם לממצאים.

מצאתם דירה העומדת בדרישותיכם השונות? כעת, חשוב לבצע בדיקות לפני קניית דירה. בדיקות אלו כוללות איתור ליקויים שונים במבנה. החל משלד הבניין, מערכות האינסטלציה, תשתיות החשמל, שינויים מבניים וכן הלאה – מדובר בשלב הכרחי אשר יסייע לכם להגיע להחלטה: האם לרכוש את הדירה.

לפנות אל חברה מובילה ומנוסה

כאמור, ביצוע הבדיקות המקדימות הוא חשוב ביותר. לשם כך, יהיה עליכם לחפש אחר חברה מנוסה, וותיקה ומיומנת בתחום זה. בין אם באמצעות סביבתכם הקרובה, מכרים וכן הלאה – רצוי לאתר את החברה הרלוונטית ולבקש עבורה חוות דעת חיובית. כמו כן, יש לוודא כי צוות העובדים פועל בהתאם לתו התקן הישראלי.

עומדים לפני רכישת דירה? מתעניינים בביצוע בדיקות מקיפות בטרם תרכשו אותה? לשם כך, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת בודק בית. המומחים של חברה זו יסייעו לכם שלב אחר שלב – עד לכדי איתור הליקויים, הסקת המסקנות ודרכי הטיפול.

 

בדיקת דירה לפני קניה

יתרונותיה של בדיקת דירה לפני קניה הם רבים. בדיקת דירה כוללת מגוון רחב של פעולות: החל מליקויים בשלד המבנה, מפגעים במערכות החשמל והאינסטלציה, בעיות איטום, איתור ליקויים במחסן ועד עבודות הריצוף – בזכות עבודה יסודית זו תוכלו גם אתם להגיע למסקנה המתבקשת ולפעול בהתאם. כדי להתחיל בבדיקת הדירה בהקדם, יש לפנות עוד היום אל חברת בודק בית. חברה זו, בראשותו של מיכאל סורקין, מתמחה בביצוע בדק בית וביקורת מבנים איכותית ומקצועית.

בדיקת דירה לפני קניה: שלבים שונים של הבדיקה

זוגות רבים ומשפחות צעירות מחפשים אחר דירה נעימה לגור בה; דירה בה יוכלו לבנות את השלב הבא בחייהם. בהתאם, כאשר מגיע היום והשאיפה מתגשמת, אין מאושרים מהם. עם זאת, חשוב לא פחות ואף יותר לבצע פעולות משמעותיות שיעידו על טיב הדירה ועל איכות הבניה. במילים אחרות, על ידי בדיקת דירה לפני קניה, ניתן יהיה לאתר את קיומם של ליקויים שונים – ולפעול בהתאם.

מה כוללת בדיקת דירה? אילו סוגים של ליקויים ניתן לאתר לאורכה? נציין את חלקם כעת:

 • מערכות אינסטלציה – החל מכלים סניטריים, האמבטיה, דוד החשמל וכו'. כמו כן, תתבצע התאמה של פריטים אלו אל המפרט.
 • עבודות ריצוף – החל מאריחים, חללים, שיפוע ועד מילוי רובה.
 • קיומם של סדקים בשלד המבנה ועקמומיות בקירות.
 • בדיקת גג הרעפים או גג הבטון.
 • ועוד.

עריכת בדיקת דירה בטרם תרכשו אותה הינה חשובה. כדי לאתר את ליקויי הבניה השונים, יש לפנות בהקדם אל חברת בודק בית – ולבקש את שירותיהם המקצועיים.

לספק מענה מקצועי, יעיל ואיכותי

קניית דירה היא לא עניין של מה בכך – בייחוד לאור שוק הנדל"ן של ימינו. בהתאם, כדי שתוכלו להתמודד עם המצב על הצד הטוב ביותר, ולאתר את המפגעים בטרם תרכשו את הנכס ותעברו לגור בתוכו, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת בודק בית. המומחים של החברה יאתרו את הליקויים, יתאימו את הפתרון – ויספקו מענה מקצועי, יעיל ואיכותי.

 

בדיקת דירה לפני קניה

בדיקת דירה לפני קניה מחיר

ברכותיי! החלטתם לקנות דירה חדשה. אתם כמובן לוקחים את הנושא בשיא הרצינות, ניגשים לבנק לדבר על משכנתא, מחפשים את המיקום הטוב ביותר, זה שיהיה קרוב גם לעבודה וגם לבית ספר של הילדים. כל הבדיקות הללו הן חשובות ואין להקל ראש בהן. אבל מה לגבי הדירה עצמה? בודק בית היא חברה אשר מבצעת בדיקת דירה לפני קניה. הדירה שתקנו תשמש אתכם למגורים בשנים הקרובות ואולי אף לכל החיים. האם לא תעשו כל מה שניתן על מנת לוודא שהיא לא סובלת מפגמים ותקלות?

בדיקת דירה לפני קניה – קופצים על המציאה

אתמול ראיתם דירה שגרמה לכם להחליט שזה, זו הדירה המתאימה ביותר, שם אתם רוצים לגור. לפני שאתם קופצים על המציאה, כדאי להיות בטוחים ולבדוק את הדירה על ידי מומחים. בדיקת דירה לפני קניה צריכה להיות תנאי הכרחי שבלעדיו אתם קונים דירה בשק. כל מוכר הגון יאפשר לכם לבדוק את הדירה לפני הקניה, בהנחה שאתם רציניים. הרי גם אתם גרתם לפני כן בדירה או בית כלשהו, ובכל בית מתרחשות תקלות שונות. אין בית שחסין תקלות במאת האחוזים.

אז כמו שבבית הקודם שלכם היו מידי פעם תקלות, כך גם בדירה החדשה שלכם בוודאי קרו מספר תקלות. ואתם האחרונים שתדעו אם מדובר בתקלות רצינות או פשוטות לתיקון. מובן שככל שמדובר בדירה ישנה יותר אז הסיכוי לבעיות הינו גבוה יותר. אך גם בדירות חדשות קיים סיכוי לליקויים ואלתורים שעשויים להביא להוצאות בהמשך. אל תסמכו על המזל או על המילה של מי שמוכר לכם את הדירה. בסופו של דבר אתם אלה שאמורים לגור בה.

מזגנים וחיות אחרות

בדירה ישנם מספר מתקנים אשר נראים תמימים ולא מזיקים. אך בטיפול לא נכון הם עלולים להפוך למטרד ולגרום לסכסוכים עם דיירים אחרים. קחו לדוגמה את המזגן, על פניו מדובר במתקן שאמור לצנן ולחמם את הדירה. אך כשהוא מתחיל לנזול ולטפטף או להרעיש ולקרקש הדבר הופך לבעיה של השכנים שלכם. במקרה של תלונות מהשכנים על רעש או נזילות מומלץ לא להיות אדיש, ולטפל בבעיה בהקדם. שכנות טובה זה העיקר.

בדיקת דירה לפני קניה של חברת בודק בית

קניית דירה היא עניין רציני שחשוב לשקול אותו בכובד ראש. מדובר על השקעה כספית עצומה, ולכן כדאי מראש לנקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים. רוב האנשים מעבירים שנים בלנסות לחסוך את ההון ההתחלתי הדרוש לקניית דירה, ולכן אין זה מפליא כי ברצונם לדעת את המצב המדויק של הנכס. חברת בודק בית הינה חברה ידועה ומוכרת, המתמחה באיתור ליקויי בניה ובדיקה של מצב הדירה לפני הקניה. החברה משתמשת באנשי המקצוע המיומנים ביותר, במטרה לספק ללקוח תמונה מפורטת ומדוקדקת של מצב הנכס. בדיקת דירה לפני קניה יכולה לגלות ליקויי בניה סמויים מהעין כגון ליקויים חמורים במערכת האינסטלציה, חיווט חשמל לא תקני ועוד. ליקויים אלו עלולים לגרום לנזקים רציניים שיתבטאו בהוצאות כספיות מיותרות ולא מעט כאב ראש.

אל תוותרו על בדיקת דירה לפני קניה

רוב האנשים שמחליטים לקנות רכב יד שניה, באופן אוטומטי לוקחים אותו לבדיקה לפני קניה על מנת לגלות את המצב המכאני שלו. המטרה היא כמובן לגלות האם מדובר בהשקעה משתלמת או בהשקעה שתעלה לכם בהוצאות רבות ומיותרות נוספות. אך אנשים רבים המשקיעים את כל החסכונות שלהם בקניית דירה, אינם חושבים משום מה על הצורך לבדוק את הנכס בצורה מדוקדקת יותר. פעמים רבות הנכס מכיל ליקויי בניה שמקורם בבניה לא איכותית ולא מקצועית של הקבל, ליקויים של בלאי טבעי שנוצרו עם השנים ושימוש בחומרי גלם זולים שאינם עומדים בתקנים הנהוגים בחוק. על מנת לאתר ליקויים אלו, יש צורך להיעזר באנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

לסיכום, חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ואיכותית המתמחה בבדיקה וגילוי של ליקויי בנייה. החברה מתחייבת למחירים הוגנים ועבודה יסודית ומקצועית, תוך מתן דגש על הפרטים הקטנים ביותר. לפרטים צרו קשר.

בדיקת דירה לפני קניה תענה על השאלה החשובה ביותר: האם ישנם ליקויים בנכס אותו תרצו לקנות? כיום, תחום הנדל"ן הישראלי פורח – בכך אין כל ספק. בהתאם, יותר ויותר אנשים מעוניינים לשפר דיור ולרכוש דירה חדשה מקבלן. אחרים אף יסתפקו בקניית דירה יד שניה. כך או כך, במקום להמתין שנים רבות ולהיקלע לסכסוכים או להוציא כספים מיותרים, מומלץ לפנות אל בודק בית, בבעלותו של מיכאל סורקין. בזכות שיתוף פעולה מוצלח זה, תיהנו מניסיון של 25 שנים, מסטנדרט עבודה גבוה ומשירות אדיב ואישי.

חשיבותה של בדיקת דירה לפני קניה

ככל שחולפות השנים, כך הדרישות והשאיפות שלנו משתנות. החל מרכישת השכלה, הקמת משפחה ועד מציאת עבודה יציבה – שלבים חשובים אלו מסמנים כי אנו בדרך להגשמת חלומותינו. במקביל לכך, כדי שרמת החיים שלנו תהיה משמעותית, נוחה ומספקת מומלץ לקנות דירה; נכס שיאכלס כראוי את משפחתנו ויעמוד בציפיותינו.

המשפחה שלכם הולכת ומתרחבת? מעוניינים לגור בקרבת מקום עבודתכם? רבים מאתנו מתכננים לרכוש דירה מתוך מטרה לגור בה שנים רבות. במילים אחרות, רכישה זו הינה אחת המשמעותיות בחיינו, שכן היא תכתיב את איכות חיינו לפרק זמן ממושך. בהתאם, בטרם תתחייבו לעסקה זו מומלץ ביותר לבצע בדיקת דירה לפני קניה.

משמעותה של בדיקה זו היא עצומה. לעיתים קרובות, אנשים מגלים ליקויים שונים לאחר רכישת הדירה ומעבר לתוכה. במקרים אחרים, חולפת תקופת אחריותו של הקבלן. בשל כך, הדיירים נאלצים להוציא כספים רבים. וזאת, לצד סכסוכים רבים אחרים. לאור כל זאת, יש לבצע את בדיקת הדירה מוקדם ככל הניתן. כך, תוכלו להחליט האם אתם מעוניינים מלכתחילה לרכוש את הנכס. כמו כן, תוכלו לברר מול הגורמים הרלוונטיים האם יש ביכולתם לספוג את הכספים עבור משימת תיקון הליקויים.

מה כוללת בדיקה הדירה? החל מאיתור ליקויים במערכות החשמל, המים והאינסטלציה, ריצוף, צבע ועד נגרות ומסגרות. כמו כן, על בעלי המקצוע המבצעים את המשימה להחזיק בניסיון וברקע הדרושים לכך; הבנה הכוללת, למשל, היכרות עם תו התקן הישראלי. כמו כן, עליהם להשתמש בציוד המתקדם ביותר. כך, ניתן יהיה להציג את הממצאים המדויקים – ולהתאים עבורם פתרון.

ביקורת מקיפה ומדויקת

שוק הדירות של ימינו פורח. מעוניינים לרכוש דירה חדשה מקבלן? או שמא דירה יד שנייה? בטרם תתחייבו לכך, חשוב ביותר לבצע בדיקה מקיפה בנכס זה. בזכות שירותיה של חברת בודק בית, תוכלו לדעת האם ישנם ליקויים בדירה – ולטפל בהם כראוי. על כל שאלה או בעיה, צוות העובדים ישמח לענות לכם.

בדיקת בית לפני קניה

בדיקת בית לפני קניה מקצועית ואמינה

היום כבר כל אחד מבין ויודע את החשיבות של בדיקת בית לפני קניה. קניית בית נחשבת לאחת הרכישות הגדולות והמהותיות ביותר בחייו של אדם, לכן חשוב להתייחס להשקעה הזו בצורה המתאימה. לא חשוב אם החלטתם לרכוש בית חדש ישר מהקבלן, או לחילופין בחרתם דירה שמורה מיד שנייה. בכל מקרה, חשוב להזמין אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים על מנת שיבדקו ויאתרו את כל הליקויים הקיימים במבנה ובתשתיות שלו. חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ומוכרת, העוסקת בתחום מזה שנים. החברה מעסיקה את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר, במטרה לספק שירות מקצועי ואמין לכל לקוח. גילוי מוקדם של ליקויי בניה חמורים, עלול להציל חיים וכמובן לחסוך מכם הוצאות ועלויות מיותרות.

החשיבות של בדיקת בית לפני קניה

אנשים רבים העומדים לפני רכישת בית או דירה, מחליטים לחסוך על בדיקת הבית בצורה מקצועית, ומסתפקים במבט כללי על המבנה ומצב הקירות או התקרה. אך חשוב לזכור כי לא כל ליקויי בניה ניתן לראות בעין חשופה, היות וישנם ליקויים רבים הנשארים סמויים מין העין. כל מערכת האינסטלציה עוברת מתחת לרצפה או בתוך הקירות, ולכן ליקויים אלו יישארו חבויים. כמו כן, אדם לא מיומן לא יוכל לדעת את חומרת הנזק, היות ופעמים רבות ניתן לראות רק את קצה הקרחון. סדק בקיר יכול להעיד על עבודת צבע לא איכותית, או לחילופין על בנייה לא תקנית של כל הקיר.

לסיכום, חברת בודק בית מציעה שירות אמין ואיכותי לכל לקוח המעוניין לבדוק את מצב הנכס בטרם הרכישה. החברה משתמשת בציוד חדיש ובאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, לצורך גילוי כל ליקויי הבנייה הקיימים במבנה. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עוד היום דרך האתר או מספר הטלפון.

בדיקת בית לפני קניה הינה חשובה ואף הכרחית. עבור רבים מאתנו, רכישת בית או דירה היא ההחלטה החשובה ביותר שנבצע. הרי כל אחד ואחת מאתנו מעוניינים לשדרג את חייהם – ולשפר את המרחב הפרטי בו הם גרים! בין אם המשפחה מתרחבת או שמא ברצונכם לגור קרוב לעבודה, קניית נכס למגורים הינו צעד חשוב ומבורך. במקביל לכך, כדי לוודא כי נכס זה עומד בדרישות הגבוהות ביותר מומלץ לפנות אל בודק בית. בזכות עובדי עסק זה, תוכלו לדעת על קיומם של תקלות או ליקויים בחלונות, קירות או באינסטלציה – ולטפל בכך במקצועיות וביסודיות.

בדיקת בית לפני קניה – על ידי גורמים מקצועיים

ככל שאנו מתבגרים, אנו נאלצים להתמודד עם מגוון רחב של החלטות – כאשר מרביתן מחזיקות בהשפעה מכריעה על חיינו. אחת מהחלטות אלו מתייחסת אל רכישת בית או דירה. בין אם נכס זה הינו חדש מקבלן או שמא מדובר ביד שנייה, מדובר בצעד משמעותי אשר תוצאותיו חיוביות – בכך אין כל ספק. הרי בזכות החלטה זו נשפר את איכות חיינו.

עם זאת, בטרם נתחייב להחלטה זו כמו גם נעבור בפועל לגור בנכס, חשוב ביותר לוודא כי הוא עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. מעוניינים לבצע בדיקת בית לפני קניה? חשוב ביותר לפנות אל בעלי מקצוע בעלי הניסיון הדרוש לכך. בזכות בדיקה חשובה זו, תוכלו למנוע בהמשך את קיומם של סכסוכים מול הקבלן או גורמים אחרים. כמו כן, תוצאותיה של הבדיקה יסייעו לכם להחליט האם אתם מוכנים לרכוש את הנכס או לא.

בעת ביצוע בדק בית, מומחים אלו יאתרו את קיומם של ליקויים במערכת האינסטלציה, האיטום, החשמל, הצבע ועוד. במילים אחרות, בדיקה זו כוללת איתור מקיף ביותר של שלל מאפייני הבית והתקלות השונות – בין אם הן גלויות או נסתרות מן העין.

לאור חשיבות העבודה, על בעל המקצוע המבצע את המשימה להיות בקיא בתקנים והנהלים השונים הנוגעים אל תכנון ובניה, תברואה ועוד.

איתור ליקויים וטיפול מדויק

בדומה לרכישות אחרות אותן אנו מבצעים, בבואנו לרכוש נכס למגורים – יש לבצע בדיקה מקיפה ככל הניתן. כך, נהיה בטוחים כי הוא עומד בנהלים המחמירים ביותר. מעוניינים גם אתם לבצע בדיקה זו? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל בודק בית, בבעלותו של מיכאל סורקין. עסק זה מתמחה בגילוי ליקויים באיטום, בביוב ועוד.

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

077-2318124 אפשר לסגור, תודה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני