להתייעצות התקשרו:
077-2318124

גילוי נזילות מים מחיר

נזילת מים בדרך כלל מתגלה זמן מה אחרי שהיא מתפרצת. זה יכול להיות סדק קטנטן בצינור שנוזל באיטיות, ורק כעבור יומיים שלושה פתאום מתחיל להופיע כתם רטוב על הקיר. גילוי נזילות מים ולו הזעירה ביותר אפשרית בהחלטת על ידי מכשור מתוחכם. חברת בודק בית מחזיקה בטכנולוגיה החדשנית ביותר בתחום איתור נזילות ומסוגלת בזמן קצר וללא מאמץ למצוא את מקור הנזילה. נזילות יכולות להתרחש בכל בית מחדרי הבית. אך הן אופייניות יותר למטבח ולחדר האמבטיה. הן יכולות גם לנבוע מהדירה השכנה או מהגג (במידה והוא לא נאטם כראוי).

גילוי נזילות מים – איך מאתרים

כיום על מנת לגלות נזילת מים עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות אשר מבוססות על חום, לחות וחוש השמיעה:

  • מצלמת תרמו הינה אחד הכלים המשוכללים לאיתור נזילת מים. היא משדרת קרניי אינפרה אדום ומסוגלת לזהות הפרשי טמפרטורה בתוך הקיר. היא מציגה את ההפרשים על הצג בצבעים שונים וכך ניתן לדעת במדויק היכן מוקד הנזילה.
  • צנתור. מדובר בהחדרת צינור גומי שמגיע עד נקודת הנזילה. הצינור עטוף בגליל מיוחד שברגע נכון מודבק לדפנות הפנימיות באיור הדליפה. מכשיר זה דורש מיומנות רבה ורק בעל מקצוע יבצע זאת נכון.
  • במבנים תעשייתיים ניתן לעשות שימוש ברכב רובוטי אשר מצלם את המערכת מבפנים. הוא נע בקלות ומספק את כל המידע שדרוש בכדי לאתר את התקלה.
  • צילום באמצעות מצלמה רובוטית שמוחדרת אל קווי הביוב ונותנת תמונת מצב עדכנית ומסייעת באיתור נזילות.
  • מד לחות, פועל על מגע ונועד כדי לקבוע את אחוזי הלחות הקיימים בשטח. בעזרתו מודדים אם קיימים ריכוזי לחות גבוהים. ניתן להשתמש בו במקרה שקירות מתחילים להתקלף בבית.
  • בדיקת בלון, במקרים שהרטיבות ממש סמויה. הבדיקה מתבצעת על ידי החדרת בלון שסותם את מעבר המים לכיוון הצינור של העיריה. אם ישנה ירידת מים אז סימן שיש דליפה.

לאו דווקא בחורף

אמנם דליפת מים מתקשרת לנו מיד עם גשם ושלוליות, אך למעשה דליפות מים מתרחשות בכל עונות השנה. השעות שבדרך כלל מועדות לדליפה הן בשעות שאין שימוש בצנרת קרי שעות הלילה המאוחרות או בשעות היום כשאין אף אחד בבית. אז הלחץ על הצנרת גדול יותר. משום כך, גילוי נזילות מים מוקדם בבדיקת בדק בית יכול להוביל לפתרון מהיר של הדליפה.

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

077-2318124 אפשר לסגור, תודה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני