להתייעצות התקשרו:
050-2470173

גילוי נזילות מים

גילוי נזילות מים של חברת בודק בית

גילוי נזילות מיםגילוי נזילות מים היא עבודה למקצוענים בלבד, היות ומדובר בעבודה הדורשת ידע ומיומנות הנרכשים עם השנים. לא כל אחד ידע לאתר ולגלות את מקור הנזילה, היות ולצורך כך יש צורך בגישה אנליסטית ובכלים מתאימים. כמובן שכאשר מדובר על נזילת מים ממקור ידוע כגון צינור גלוי או ברז מקולקל, הדבר דורש תיקון פשוט שכל בעל מקצוע יוכל לעשות בכוחות עצמו. אך לצורך גילוי מקור הנזילה, יש צורך במיומנות וידע מיוחדים. מקור הנזילה יכול להיות אחד הצינורות המובילים מים נקיים לבית, או לחילופין צינור ביוב שנסדק או נפרץ. חשוב לטפל בבעיה כמה שיותר מוקדם, על מנת להקטין את הנזק שנגרם לקירות או לתקרה של השכנים. חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ואחראית המתמחה בתחום ומציעה את אנשי המקצוע המיומנים ביותר.

גילוי נזילות מים – טיפים ועצות שימושיות בנושא

דבר ראשון שיש לעשות במקרה של נזילת מים לא ברורה, זה לאתר את המערכת שממנה המים נוזלים. מיקום הנזילה וסוג המים הנוזלים אמורים להוות את הרמז הראשוני לגבי מקור הנזילה. בדיקת לחץ פשוטה יכולה לאתר האם מדובר על צנרת המים הנקיים של הבית, היות והבדיקה תראה האם הלחץ במערכת נמצא בגבולות הנורמה או שהוא נמוך מידי עקב איבוד מים. לעומת זאת, על מנת לאתר נזילה בצנרת הביוב ניתן לחסום את נקודת המוצא של המים ולראות לאן המים זורמים. איתור נזילה במערכת ההסקה עלול להיות בעיתי יותר, היות ולרוב צינורות אלו חבויים עמוק ברצפה או בקירות ולא פשוט להגיע אליהם.

 

לסיכום, על מנת לאתר ולגלות נזילת מים יש צורך להזמין איש מקצוע מיומן ומנוסה. חברת בודק בית מתמחה בתחום ומתחייבת לשירות האמין והמקצועי ביותר. לפרטים צרו קשר.

מידע נוסף בנושא

גילוי נזילות מים מחיר

נזילת מים בדרך כלל מתגלה זמן מה אחרי שהיא מתפרצת. זה יכול להיות סדק קטנטן בצינור שנוזל באיטיות, ורק כעבור יומיים שלושה פתאום מתחיל להופיע כתם רטוב על הקיר. גילוי נזילות מים ולו הזעירה ביותר אפשרית בהחלטת על ידי מכשור מתוחכם. חברת בודק בית מחזיקה בטכנולוגיה החדשנית ביותר בתחום איתור נזילות ומסוגלת בזמן קצר וללא מאמץ למצוא את מקור הנזילה. נזילות יכולות להתרחש בכל בית מחדרי הבית. אך הן אופייניות יותר למטבח ולחדר האמבטיה. הן יכולות גם לנבוע מהדירה השכנה או מהגג (במידה והוא לא נאטם כראוי).

גילוי נזילות מים – איך מאתרים

כיום על מנת לגלות נזילת מים עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות אשר מבוססות על חום, לחות וחוש השמיעה:

  • מצלמת תרמו הינה אחד הכלים המשוכללים לאיתור נזילת מים. היא משדרת קרניי אינפרה אדום ומסוגלת לזהות הפרשי טמפרטורה בתוך הקיר. היא מציגה את ההפרשים על הצג בצבעים שונים וכך ניתן לדעת במדויק היכן מוקד הנזילה.
  • צנתור. מדובר בהחדרת צינור גומי שמגיע עד נקודת הנזילה. הצינור עטוף בגליל מיוחד שברגע נכון מודבק לדפנות הפנימיות באיור הדליפה. מכשיר זה דורש מיומנות רבה ורק בעל מקצוע יבצע זאת נכון.
  • במבנים תעשייתיים ניתן לעשות שימוש ברכב רובוטי אשר מצלם את המערכת מבפנים. הוא נע בקלות ומספק את כל המידע שדרוש בכדי לאתר את התקלה.
  • צילום באמצעות מצלמה רובוטית שמוחדרת אל קווי הביוב ונותנת תמונת מצב עדכנית ומסייעת באיתור נזילות.
  • מד לחות, פועל על מגע ונועד כדי לקבוע את אחוזי הלחות הקיימים בשטח. בעזרתו מודדים אם קיימים ריכוזי לחות גבוהים. ניתן להשתמש בו במקרה שקירות מתחילים להתקלף בבית.
  • בדיקת בלון, במקרים שהרטיבות ממש סמויה. הבדיקה מתבצעת על ידי החדרת בלון שסותם את מעבר המים לכיוון הצינור של העיריה. אם ישנה ירידת מים אז סימן שיש דליפה.

לאו דווקא בחורף

אמנם דליפת מים מתקשרת לנו מיד עם גשם ושלוליות, אך למעשה דליפות מים מתרחשות בכל עונות השנה. השעות שבדרך כלל מועדות לדליפה הן בשעות שאין שימוש בצנרת קרי שעות הלילה המאוחרות או בשעות היום כשאין אף אחד בבית. אז הלחץ על הצנרת גדול יותר. משום כך, גילוי נזילות מים מוקדם בבדיקת בדק בית יכול להוביל לפתרון מהיר של הדליפה.

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

050-2470173 אפשר לסגור, תודה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני