להתייעצות התקשרו:
077-2318124

גילוי נזילות מים

גילוי נזילות מים של חברת בודק בית

גילוי נזילות מיםגילוי נזילות מים היא עבודה למקצוענים בלבד, היות ומדובר בעבודה הדורשת ידע ומיומנות הנרכשים עם השנים. לא כל אחד ידע לאתר ולגלות את מקור הנזילה, היות ולצורך כך יש צורך בגישה אנליסטית ובכלים מתאימים. כמובן שכאשר מדובר על נזילת מים ממקור ידוע כגון צינור גלוי או ברז מקולקל, הדבר דורש תיקון פשוט שכל בעל מקצוע יוכל לעשות בכוחות עצמו. אך לצורך גילוי מקור הנזילה, יש צורך במיומנות וידע מיוחדים. מקור הנזילה יכול להיות אחד הצינורות המובילים מים נקיים לבית, או לחילופין צינור ביוב שנסדק או נפרץ. חשוב לטפל בבעיה כמה שיותר מוקדם, על מנת להקטין את הנזק שנגרם לקירות או לתקרה של השכנים. חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ואחראית המתמחה בתחום ומציעה את אנשי המקצוע המיומנים ביותר.

גילוי נזילות מים – טיפים ועצות שימושיות בנושא

דבר ראשון שיש לעשות במקרה של נזילת מים לא ברורה, זה לאתר את המערכת שממנה המים נוזלים. מיקום הנזילה וסוג המים הנוזלים אמורים להוות את הרמז הראשוני לגבי מקור הנזילה. בדיקת לחץ פשוטה יכולה לאתר האם מדובר על צנרת המים הנקיים של הבית, היות והבדיקה תראה האם הלחץ במערכת נמצא בגבולות הנורמה או שהוא נמוך מידי עקב איבוד מים. לעומת זאת, על מנת לאתר נזילה בצנרת הביוב ניתן לחסום את נקודת המוצא של המים ולראות לאן המים זורמים. איתור נזילה במערכת ההסקה עלול להיות בעיתי יותר, היות ולרוב צינורות אלו חבויים עמוק ברצפה או בקירות ולא פשוט להגיע אליהם.

 

לסיכום, על מנת לאתר ולגלות נזילת מים יש צורך להזמין איש מקצוע מיומן ומנוסה. חברת בודק בית מתמחה בתחום ומתחייבת לשירות האמין והמקצועי ביותר. לפרטים צרו קשר.

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

077-2318124 אפשר לסגור, תודה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני