להתייעצות התקשרו:
077-2318124

דוגמת דוח בדיקה לפני קנייה

לכבוד ___________________ 02.01.15 

הנדון : דו"ח בדיקת דירה שנמצאת בכתובת רח' _____________.

הבדיקה תתבצע בשני שלבים : בדיקה וויזואלית וסריקת בית על ידי מצלמה תרמית (אינפרה-אדום) . בזמן של הבדיקה היה גשום ( יומיים גשומים לפרקים) . 

ברגע הבדיקה לא גליתי סימני נזילות הקשורות לצנרת המים או ביוב או צינור הניקוז מהגג.

בזמן הבדיקה (3 שעות קודם) הזזתי את רוב הרהיטים למטרת בדיקה יסודית ללא הפרעות.

תוצאות הבדיקה:

הבניין שבו נמצאת הדירה נמצא בשכונה חדשה ויוקרתית בעיר. בסביבה נמצאים שני בתי ספר, גני ילדים , אולם ספורט, מתנ"ס, חנויות ותחנת אוטובוס.

הבניין ורחבתו מתוחזקים בצורה מקובלת.

דלת הכניסה לדירה במצב נורמלי, הידית קצת מתנדנדת, דרוש חיזוק. קשה להכניס את המפתח לתוך הצילינדר מהצד הפנימי של הדירה , רוב הסיכויים שהבעיה תעלם אחרי שימון הצילינדר.

סלון: יש בעיה בשקע של המזגן (אם להפעיל מזגן מהשקע מקורי הוא נכבה אחרי כמה דקות, משקע אחר המזגן עובד תקין). בדלת אלומיניום ,ביציאה למרפסת-גינה, סגר הדלת לא תקין, אי אפשר לנעול את הדלת . רצועת התריס קרועה . הערכת מחיר להחלפת שקע- 400 ₪, החלפת סגרים בדלת אלומיניום בשני כנפיים – 300 ₪, החלפת רצועת התריס – 150 ₪.

מטבח: ארונות המטבח מאז שנבנה הבית, הם פשוטים אבל תקינים, בתשתית של סקציה אחד בארון העליון קיימים סדקים בציפוי (אך זה לא משהו רציני). מדי פעם מופיע נזילה קטנה מהצינורית שמחברת את מכשיר המים (תמי-בר). הערכת המחיר לתיקון הנזילה – 100 ₪.

1

מזווה: לא מצאתי שום תקלה.

חדר שינה קטן: בחלק התחתון של הקיר שמול הדלת בשני מקומות קיימים סימני נזילות שמקורם חדירות מים דרך הקיר החיצוני. 

123

בצד החיצוני של אותו קיר קיימות פתיחות בפוגות בין אבני חיפוי וגם האבן עצמו ספוג במים. הערכת מחיר לסגירת הפוגות באזור הבעייתי הזה וגם הספגת האבנים בשתי שכבות של סילר שקוף – 1200 ₪. הסוגרים של כנפי החלון לא תקינים. הערכת מחיר להחלפת הסוגרים של החלון – 300 ₪.

4324

45345345

חדר הורים: ליד החלון בקיר מופיע סדק קונסטרוקטיבי שיכול בעתיד לגרום לנזילה. הערכת מחיר לתיקון משני צדדי הקיר – 400 ₪. הסוגרים של כנפי החלונות לא תקינים. הערכת מחיר להחלפת הסוגרים של שני האחלונות – 500 ₪. התריס באחד מהחלונות נתקע במצב העליון , דרושה התקנת סטופר, הערכת מחיר – 50 ₪. בפינה החיצונית קיימת בריחת חום בגלל כמות הבטון וכנראה בגלל צינור ניקוז ששתול בתוך עמוד הבטון. 

46456

המקלחת של חדר ההורים: בצינור שמחבר בין האסלה לביוב קיימת נזילה קטנטונת , דרוש להחליף אטם גומי , הערכת מחיר – 200 ₪. מושב האסלה מקולקל ודרוש להחליפו, הערכת המחיר להחלפת מושב האסלה לחדש מאותו סוג – 200 ₪. קיים אטמור תקין. יש סדק בקרמיקה ליד הדלת (לא רציני). בקופסת החשמל (חיבור חוטים של אטמור ) לא קיים מכסה, הערכת מחיר להחלפת קופסה – 150 ₪.

7645

מקלחת משותפת: בכיור קיים סדק בדופן הקדמי (לא גורם להתפרקות חלק מהכיור).

657567

חדר ממ"ד: דלת הכניסה משפשפת את הרצפה כי התשתית שלו התפרקה, דרוש להוריד את הדלת, ללטש או לחתוך כ-1 ס"מ מהתשתית של הדלת, למלא פתח תחתון בפרופיל פלדה מגולוונת או קרש עץ ולהחזיר את הדלת למקום. הערכת המחיר לתיקון זה – 600 ₪.

במרפסת-גינה: במשטח המרוצף רואים שהוא מורכב משני חלקים , ובחיבור מופיעה הפרדה. אפשר לסגור את תפר ההפרדה ברובה חדשה , התיקון הזה הוא לתווך זמן קצר והתפר יפתח לאחר תקופה של כ-שנה או שנתיים . הערכת מחיר לתיקון הרובה – 200 ₪, אפשר למלא את התפר במסטיק גמיש (מסוג חומרים כמו SIKA FLEX) אבל גם תיקון כזה יהיה זמני לתקופה קצרה (שנתיים-שלוש) , הערכת מחיר – 300 ₪, שיפוץ נכון הוא הורדת הקרמיקה מהחלק של משטח שהוסיפו לקיים הקודם, ולבצע השלמות נכונות ביסוד וביציקה בטונית , לאחר זה יהיה אפשרי להחזיר את הקרמיקה החדשה לחלק החדש של המשטח. הערכת מחיר לשיפוץ כזה – 5000 ₪.

67845

דוד השמש לא נבדק כי היה גשום ולא היה שמש גלוייה בשמיים.

מפקח בכיר למניעת ליקויי בניה מס' תעודה 1930672 – מיכאל סורקין.

 

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

077-2318124 אפשר לסגור, תודה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני