להתייעצות התקשרו:
077-2318124

ליקויי בניה נפוצים

ידוע שכל מאכל שנכין יהיה טעים ומזין, אם נעבוד בדיוק לפי הוראות המתכון. גם כשבונים בנין עובדים על פי מתכון. המתכון הוא התכנון של האדריכל, האישורים של המהנדס והשימוש בחומרים האיכותיים ביותר אשר עומדים בתקן. בודק בית הינה חברה אשר מטפלת ומאתרת ליקויי בניה. כאשר מתגלים ליקויי בנייה יש צורך לתקן אותם בדחיפות. ליקויי בנייה יכולים להיות זניחים וקוסמטיים, אך לעיתים מדובר בלקויים בטיחותיים אשר עלולים לסכן את הדיירים. על מנת לאתר ליקויי בנייה יש להסתייע באנשי מקצוע אשר מצוידים בטכנולוגיה המתאימה.

היכן נפוצים ליקויי בנייה

למעשה אי אפשר לדעת מאיפה זה יצוץ לך. כל דירה או בית – חדש או ישן – יכולים להתגלות בו ליקויים. זה יכול להגיע כבר בשלב התכנון במוקדם, אולי בשלב הכנת הבטון וגם בשלבי הגימור של צביעה או התקנת הרעפים. ליקויי בניה הם לא דבר של מה בכך וצריך להתייחס אליהם ברצינות.  כשאתם באים לראות נכס לקניה עליכם לשים לב לדל דבר חריג ולכן כדאי לבצע בדיקת בדק בית. סדקים בקירות או בתקרה עלולים להעיד על בעיית יציבות, ריחות של רטיבות בהכרח יעידו על הימצאותם של מים. מערכת האינסטלציה עלולה להפתיע לרעה וחשוב לסקור אותה בעזרתו של איש מקצוע מנוסה.

המרצפות אמורות להיות ישרות ושלמות. בעיקר כשמדובר בבית חדש. לא מדובר אך ורק באסתטיקה אלא גם על עניין בטיחותי. מרצפות שקועות עלולות להעיד גם על חוסר יציבות של הקרקע (כשמדובר בבית צמוד קרקע) ויתכן שמישהו חיפף בעבודה שלו. כדאי להעיף מבט גם על הגג. בתקופת הגשמים לא תהיה בעיה לאתר דליפה של מים מהתקרה, אך אם הרכישה נעשית בתקופה יבשה תוכלו לבדוק זאת רק על ידי איש מקצוע.

התקרה התפוררה

גם תקרות מתפוררות לפעמים. כך קרה במקרה של איש אחד אשר בסך הכול רצה לקנות דירה. בעלת הנכס לא טרחה לספר לו על כך שהייתה נזילה רצינית מהשכן מהקומה למעלה. והוא מצדו לא טרח לבדוק. כחלוף חודש מרכישת הדירה החלה תקרת המטבח להתפורר. חלקי צבע וטיח נפלו על רצפת המטבח. כעת כבר היה מאוחר מידי לפנות אל הבעלים הקודמים. והוא נאלץ לשאת התוצאות.

 

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

077-2318124 אפשר לסגור, תודה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני