להתייעצות התקשרו:
077-2318124

ליקויי בניה

מומחה למציאת ליקויי בניה – מיכאל סורקין

ליקויי בניהליקויי בניה הינם נושא רציני שכל מי שקונה לעצמו בית חושב עליהם. רוב האנשים המצליחים לקנות דירה בארץ, נאלצים להשקיע את כל החסכונות שלהם בדירה הזאת, ולכן חשוב להם לוודא כי הדירה נמצאת במצב טוב ללא שום ליקויים. למעשה, הליקויים השונים עלולים לנבוע מסיבות שונות כגון בלאי טבעי של הבניין, עבודת בנייה לא מקצועית שאיננה עומדת בתקנים, שימוש בחומרי בנייה לא איכותיים ועוד. לכן רוב האנשים העומדים לפני קניית דירה, מחליטים לבצע בדק בית במטרה לאתר את כל הליקויים ולהחליט האם מדובר בהשקעה חכמה. כאשר מדובר על בית חדש, מומלץ לבצע ביקורת מבנים במטרה לאתר את כל הליקויים שנגרמו כתוצאה בנייה לא מקצועית, ולהפנות אותם לקבלן על מנת שיתקן את עבודתו.

כל מה שחשוב לכם לדעת לגבי ליקויי בניה

ראשית כל, כדאי להדגיש כי איתור ליקויים כדאי לבצע בטרם רכישת דירת יד שניה, דירה חדשה מהקבלן ולאחר עבודות שיפוצים. פעמים רבות תגלו ליקויים שונים במערכת האינסטלציה של הבית, איטום לא מקצועי של הגג, תשתיות חשמל שאינן התבצעו לפי התקנים או ריצוף לא איכותי. פעמים רבות ליקויים אלו גורמים למטרדי בטיחות לדיירי הבית ולאורחים שלהם, ועלולים לגרור הוצאות כלכליות בלתי מבוטלות. ליקויים מסוימים עלולים להוריד בצורה משמעותית את ערך הנכס, ובכך למעשה להוריד מהפוטנציאל הכלכלי של ההשקעה שלכם. לכן מומלץ לבצע את הבדיקות המתאימות ובכך לוודא כי עשיתם עסקה טובה.

לסיכום, ישנם סוגים שונים של ליקויים העלולים לפגוע בפוטנציאל הכלכלי של הנכס. על מנת להבטיח השקעה בטוחה ומשתלמת, מומלץ להתייעץ בטרם הקנייה עם בעלי המקצוע המתאימים. חברת בודק בית מתמחה בתחום ומציעה שירות מקצועי ואיכותי לכל לקוח. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עוד היום.

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם


077-2318124 אפשר לסגור, תודה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני