להתייעצות התקשרו:
050-2470173

ליקויי בניה

מומחה למציאת ליקויי בניה – מיכאל סורקין

ליקויי בניה הינם נושא רציני שכל מי שקונה לעצמו בית חושב עליהם. רוב האנשים המצליחים לקנות דירה בארץ, נאלצים להשקיע את כל החסכונות שלהם בדירה הזאת, ולכן חשוב להם לוודא כי הדירה נמצאת במצב טוב ללא שום ליקויים. למעשה, הליקויים השונים עלולים לנבוע מסיבות שונות כגון בלאי טבעי של הבניין, עבודת בנייה לא מקצועית שאיננה עומדת בתקנים, שימוש בחומרי בנייה לא איכותיים ועוד. לכן רוב האנשים העומדים לפני קניית דירה, מחליטים לבצע בדק בית במטרה לאתר את כל הליקויים ולהחליט האם מדובר בהשקעה חכמה. כאשר מדובר על בית חדש, מומלץ לבצע ביקורת מבנים במטרה לאתר את כל הליקויים שנגרמו כתוצאה בנייה לא מקצועית, ולהפנות אותם לקבלן על מנת שיתקן את עבודתו.

כל מה שחשוב לכם לדעת לגבי ליקויי בניה

ראשית כל, כדאי להדגיש כי איתור ליקויים כדאי לבצע בטרם רכישת דירת יד שניה, דירה חדשה מהקבלן ולאחר עבודות שיפוצים. פעמים רבות תגלו ליקויים שונים במערכת האינסטלציה של הבית, איטום לא מקצועי של הגג, תשתיות חשמל שאינן התבצעו לפי התקנים או ריצוף לא איכותי. פעמים רבות ליקויים אלו גורמים למטרדי בטיחות לדיירי הבית ולאורחים שלהם, ועלולים לגרור הוצאות כלכליות בלתי מבוטלות. ליקויים מסוימים עלולים להוריד בצורה משמעותית את ערך הנכס, ובכך למעשה להוריד מהפוטנציאל הכלכלי של ההשקעה שלכם. לכן מומלץ לבצע את הבדיקות המתאימות ובכך לוודא כי עשיתם עסקה טובה.

לסיכום, ישנם סוגים שונים של ליקויים העלולים לפגוע בפוטנציאל הכלכלי של הנכס. על מנת להבטיח השקעה בטוחה ומשתלמת, מומלץ להתייעץ בטרם הקנייה עם בעלי המקצוע המתאימים. חברת בודק בית מתמחה בתחום ומציעה שירות מקצועי ואיכותי לכל לקוח. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עוד היום.

ליקויי בניה

ליקויי בניה – חובה לפני רכישת נכס

בדיקת ליקויי בניה תתבצע בטרם תרכשו את הבית או הדירה. המשפחה שלכם מתרחבת? מעוניינים לשפר דיור ולעבור לדירה חדשה? בעת החיפוש אחר נכס מגורים חדש, יש לוודא כי הוא אכן מתאים למחיה. אין זה משנה אם מדובר בבית פרטי, דירה יד שנייה או דירה חדשה מקבלן – כדי לבדוק כי אין במבנה זה תקלות, מומלץ ליצור קשר עם מיכאל סורקין, בעלי בודק בית. לאור הניסיון והוותק שמומחה זה מחזיק – תקבלו את השירות המקצועי ביותר. החל מאיתור ליקויים באיטום, בביוב, בחלונות ואף בקירות, שירות זה יתבצע בפריסה ארצית וברמת זמינות גבוהה.

בדיקת ליקויי בניה כהלכה

מי מאתנו לא חולם, יום אחד, לשפר את איכות חייו ולעבור לנכס חדש? בין אם מדובר בקרבה לעבודה, הרחבת המשפחה או שמא מדובר בנסיבות חיוביות אחרות – נתחיל לחפש אחר נכס יוקרתי ומרווח; בית או דירה בהם נרגיש נינוחים ומאושרים.

בבואנו לחפש אחר נכס זה, נסתייע במספר פרמטרים עיקריים; היבטים המתייחסים, בין היתר, אל המיקום הגאוגרפי של הנכס, מספר החדרים ועוד. במקביל לכל זאת, ישנה דרך חשובה לא פחות שתסייע לנו לוודא האם אכן מדובר בחלל מרשים ותקין: בדיקת ליקויי בניה.

אכן, חשוב להסתמך על תחושת בטן כאשר אנו בוחנים את הבית או הדירה החדשים. במקביל לכך, חשוב לא פחות לבצע בדיקה מקיפה בנכס כדי לאתר ליקויים או תקלות חמורות. חשיבותה של בדיקה זו היא עצומה. מדוע? ראשית, תוכלו להבין האם ערך הנכס מצדיק את המחיר אותו מבקש הקבלן או מוכר המבנה. כמו כן, בדיקה זו תעניק לכם קנה מידה חשוב בכל הנוגע לקיומם של ליקויים – והכספים הדרושים לתיקונים. בהתאם להערכת המחיר, תוכלו לפנות אל הקבלן או אל גורמים רלוונטיים אחרים ולבקש שישתתפו בתשלום זה. כך או כך, אין ספק שבדיקה זו תמנע סכסוכים עתידיים.

מה כוללת בדיקה זו? החל מאיתור מפגעי אינסטלציה וריצוף, ליקויים באיטום, בביוב ובחלונות ועד זיהוי סדקים בקירות הנכס – על בעלי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר לבצע את המשימה כהלכה.

עבודה מקצועית – בסטנדרט הגבוה ביותר

מעוניינים לרכוש בית או דירה חדשים? ברצונכם לוודא כי אין מפגעי אינסטלציה, ריצוף או סוגי ליקויים אחרים? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מיכאל סורקין, בעלי בודק בית. מיכאל סורקין הינו מפקח בכיר בעל ניסיון של 25 שנה בתחום איתור ליקויי הבניה. החל מאיתור הנזילות ועד טיפול בבעיות האיטום – הוא יענה על מגוון הבעיות והפניות במקצועיות הרבה ביותר.

מידע נוסף בנושא

בדיקת ליקויי בניה

ממה מושפע המחיר עבור בדיקת ליקויי בניה? לכך פרמטרים שונים. האם מדובר בבדיקת דירה יד שניה או בית מהקבלן? האם אתם מעוניינים בבדיקת רטיבות של קירות פנימיים בלבד? או שמא תרצו בדיקות נוספות מעבר לכך? בבואכם להתעניין בביצוע הבדיקות, מומלץ לפנות אל המומחים בתחום: חברת בודק בית. החל מאיתור נזילות, בעיות איטום ועוד – חברה זו תבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כמו כן, חברה זו, בניהולו של מיכאל סורקין, משתמשת בציוד האיכותי ביותר ופועלת בהתאם לתו התקן הישראלי.

בדיקת ליקויי בניה: פרמטרים שונים למחיר הבדיקה

בזכות בדיקת ליקויי בניה, תוכלו להבין מהו טיב המבנה – והאם ישנם מפגעים חמורים בהם יש לטפל בהקדם. כמו כן, חשוב לא פחות להבין מהו טווח המחירים של עבודות אלו. נדגיש בשלב זה כי המחיר מתבסס על מנעד רחב של פרמטרים. למה הכוונה? בתור התחלה, יהיה עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות. האם מדובר בדירה יד 2 או שמא מדובר בנכס חדש מהקבלן? האם מדובר בבדיקה כוללת או שמא תרצו בבדיקת רטיבות בלבד?

בהתאם לתשובות על שאלות אלו ואחרות, תוכלו להמשיך לשלב הבא בתהליך העבודה. אנו מתכוונים, כמובן, לבחירת החברה שתבצע את העבודה. בבואכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר, יש להסביר להם את מהות העבודה, מהם לוחות הזמנים ומהו התקציב העומד לרשותכם. במקביל, יש להתעקש על שימוש בחומר גלם ובציוד איכותיים ובעיקר – שביצוע הבדיקה יתנהל בהתאם לתקנים המחמירים ביותר.

לקבל תמונת מצב אמינה

בין אם מדובר בדירת 3 או 4 חדרים, בית חדש מהקבלן או שמא מדובר בהיבטים אחרים – לכך השפעה מכרעת על המחיר שתשלמו על ביצוע בדיקת הליקויים. כך או כך, כדי שעבודה זו תתבצע במקצועיות הדרושה, יש לפנות בהקדם אל חברת בודק בית. בזכות חברה זו, תקבלו את תמונת המצב הרלוונטית והעדכנית ביותר – ותדעו כיצד לפעול בהתאם לכך.

 

ליקויי בניה נפוצים

ידוע שכל מאכל שנכין יהיה טעים ומזין, אם נעבוד בדיוק לפי הוראות המתכון. גם כשבונים בנין עובדים על פי מתכון. המתכון הוא התכנון של האדריכל, האישורים של המהנדס והשימוש בחומרים האיכותיים ביותר אשר עומדים בתקן. בודק בית הינה חברה אשר מטפלת ומאתרת ליקויי בניה. כאשר מתגלים ליקויי בנייה יש צורך לתקן אותם בדחיפות. ליקויי בנייה יכולים להיות זניחים וקוסמטיים, אך לעיתים מדובר בלקויים בטיחותיים אשר עלולים לסכן את הדיירים. על מנת לאתר ליקויי בנייה יש להסתייע באנשי מקצוע אשר מצוידים בטכנולוגיה המתאימה.

היכן נפוצים ליקויי בנייה

למעשה אי אפשר לדעת מאיפה זה יצוץ לך. כל דירה או בית – חדש או ישן – יכולים להתגלות בו ליקויים. זה יכול להגיע כבר בשלב התכנון במוקדם, אולי בשלב הכנת הבטון וגם בשלבי הגימור של צביעה או התקנת הרעפים. ליקויי בניה הם לא דבר של מה בכך וצריך להתייחס אליהם ברצינות.  כשאתם באים לראות נכס לקניה עליכם לשים לב לדל דבר חריג ולכן כדאי לבצע בדיקת בדק בית. סדקים בקירות או בתקרה עלולים להעיד על בעיית יציבות, ריחות של רטיבות בהכרח יעידו על הימצאותם של מים. מערכת האינסטלציה עלולה להפתיע לרעה וחשוב לסקור אותה בעזרתו של איש מקצוע מנוסה.

המרצפות אמורות להיות ישרות ושלמות. בעיקר כשמדובר בבית חדש. לא מדובר אך ורק באסתטיקה אלא גם על עניין בטיחותי. מרצפות שקועות עלולות להעיד גם על חוסר יציבות של הקרקע (כשמדובר בבית צמוד קרקע) ויתכן שמישהו חיפף בעבודה שלו. כדאי להעיף מבט גם על הגג. בתקופת הגשמים לא תהיה בעיה לאתר דליפה של מים מהתקרה, אך אם הרכישה נעשית בתקופה יבשה תוכלו לבדוק זאת רק על ידי איש מקצוע.

התקרה התפוררה

גם תקרות מתפוררות לפעמים. כך קרה במקרה של איש אחד אשר בסך הכול רצה לקנות דירה. בעלת הנכס לא טרחה לספר לו על כך שהייתה נזילה רצינית מהשכן מהקומה למעלה. והוא מצדו לא טרח לבדוק. כחלוף חודש מרכישת הדירה החלה תקרת המטבח להתפורר. חלקי צבע וטיח נפלו על רצפת המטבח. כעת כבר היה מאוחר מידי לפנות אל הבעלים הקודמים. והוא נאלץ לשאת התוצאות.

 

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

050-2470173 אפשר לסגור, תודה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני