להתייעצות התקשרו:
077-2318124

עלות בדיקת ליקויי בניה

כל קנייה של בית או דירה חדשה מקבלן או מיד שניה, דורשת בדיקת ליקויי בניה. בדיקה זו היא הגושפנקא הטובה ביותר למצב הדירה או הבית. בלי לזלזל באינטליגנציה או בתחושת הבטן של האדם הסביר, במקרה של קניית בית מומלץ פשוט לגשת למומחה שיערוך את הבדיקות הנדרשות ויגלה האם קיימות תקלות שלא ידעתם עליהן. בודק בית מבצעת בדיקות של ליקויי בניה ומשתמשת לשם כך בידע ובניסיון שהיא רכשה ובאמצעים טכנולוגיים חדשניים. ליקויי בנייה יכולים להיות זניחים, אך יתכנו גם מצבים בהם הליקויים יהיה חמורים ואפילו מסוכנים.

בדיקת ליקויי בניה – על מה מדובר

ליקויי בניה מתחלקים לשני סוגים עיקריים. בדיקת ליקויי בניה תדע לעלות עליהם ולהתריע בטרם מתבצעת הקניה בפועל:

  • ישנם ליקויים פעוטים שלא פוגעים בתפקודו התקין של הנכס.
  • ליקויים חמורים אשר דורשים תיקון מידי ולא מאפשרים את אכלוס הדירה.

את הליקויים ניתן לאתר על יד הזמנת גורם מקצועי ובעל ניסיון שיודע בדיוק לבצע בדק בית, מה לחפש ויש בידיו את הטכנולוגיה המתאימה על מנת לעשות זאת.

  • מפגעי אינסטלציה, איטום ורטיבות – לעיתים ניתן להבחין בהם בעין בלתי מזויינת. אך לפעמים מדובר בתקלות שאפשר לגלות רק כשיורד גשם או רק לאחר מספר ימים של שימוש במקלחת. תיקון מרושל של מערכת האינסטלציה עלול להביא לתקלה גדולה יותר או ליצירת תקלות שרשרת.
  • מפגעי ריצוף, שיש, קרמיקות ופרקטים – בדרך כלל מדובר באיכות חומר נמוכה או עבודה לא מקצועית, הדבקה לא ישרה ושריטות.
  • ליקויי סדקים בקירות דורשים טיפול. אי טיפול בהם יכול להביא בהמשך להיווצרותם של ליקויים נוספים.
  • ליקויים נוספים הם בתחום הנגרות והמסגרות. בכל מקרה לכל סוג של ליקוי יש אנשי מקצוע שמתאימים לפתור אותו ומומלץ להתייעץ איתם.

בונים עליכם

מוכרי הדירות מסוג יד שניה וגם קבלנים עשויים להראות הכי אמינים בעולם ונראה שאין כל סיבה שלא להאמין להם. כמובן שרובם הם אנשים הוגנים ומהוגנים אשר לא מחפשים לעבוד עליכם. אך למען הסר ספק תמיד כדאי לבדוק ולגגל את שם החברה באינטרנט ובכך להימנע מהתקשרויות לא רצויות, או פשוט לשאול כמה חברים קרובים.

השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם


077-2318124 אפשר לסגור, תודה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני