מעוניינים בבדק בית?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  איתור נזילות מים

  איתור נזילות מים מחיר משתלם – בודק בית

  אחת התקלות הנפוצות בדירות מגורים היא נזילת מים. מים הם אמנם מקור החיים אך במקרה של נזילה הם עלולים להסב נזק כבד. איתור נזילות מים דורש מיומנות רבה ושימוש בטכנולוגיה וניסיון.  בודק בית הינה חברה מקצועית אשר מטפלת בדיוק בנושאים הללו. טיפול לא נכון בנזילת מים עלול אף להחמיר את המצב. לכן כדאי מאוד להתייעץ רק עם אנשי מקצוע מנוסים. הטכנולוגיה אמנם משתפרת כל העת ומקלה מאוד על איתור נזילות, אבל אין חכם כבעל ניסיון.

  איתור נזילות מים בבית – למה זה קורה?

  כשמתרחשת נזילת מים  לא תמיד ניתן לדעה מהיכן היא נובעת או מתי היא החלה.  הסימנים הם בדרך כלל כתם רטוב על הקיר או התקרה, ירידה בלחץ המים, קצר בחשמל או אפילו ריח של רטיבות.  כאשר אנו מבחינים כבר בסימנים לנזילה יתכן שנגרם כבר נזק בלתי הפיך. ולכן, חשוב מאוד לזמן איש מקצוע מנוסה שיבצע בדיקות איתור נזילות מים. הודות לטכנולוגיה המשוכללת הוא יכול לבצע את העבודה בקלות ובמקצועיות –

  • בעבר – איש המקצוע נאלץ לסמוך על חושיו החדים כאשר היה שובר ומנתץ את האזורים שחשב שהם המקור לנזילה ולדליפה. לו צדק – מה טוב. ולו טעה – לא רק שלא מצא את מקור הדליפה אלא סיפק לבעל הבית תקלה נוספת שיש לתקן.
  • כיום – קיימים מספר סוגי טכנולוגיה עיקריים המקלים מאוד על עבודת האינסטלציה. הנה שניים נפוצים –
   • סיב אופטי – הסיב הזעיר מוחדר לאזורי צנרת שקשה מאוד לגשת אליהם. הסיב האופטי יוצר תמונות ותצלומים של הצנרת ובכך מאפשר לגלות מידע נוסף על מצבה.
   • מצלמה תרמית – המצלמה התרמית מתוחכמת במיוחד שזו מספקת תמונות הקולטות את פליטת גלי החום מן העצמים. בתמונה מתקבלים הבדלים ברורים בין מקורות חום לקור וכך ניתן לפענח את האזורים בהם ישנן דליפות ונזילות.

  כשהשכן שטף את הרצפה

  נזילות מים כרוכות במקרים רבים בסכסוכים עם השכנים. זה יכול להיות הדוד שהתפוצץ, או שהצנרת של השכן החלה לנזול והוא היה בכלל בחו"ל. כאשר מתגלה נזילת מים מומלץ לא ישר ללכת ולהאשים את השכנים ומומלץ להתייעץ עם איש מקצוע שיאתר את מקור הנזילה המדויק.

  איתור נזילות מים מקצועי

  בעיות הקשורות לצנרת ולאינסטלציה הן בעיות קשות שלא פעם דורשות התעסקות בלתי פוסקת. כאשר מדובר על נזילת מים, הבעיה קשה אף יותר, היות ולא תמיד ברור מהיכן נובעת הנזילה. לא פעם הנזילה גורמת לנזקים כבדים של עובש ורטיבות הן לתקרה והן לקירות, דבר הנעמד בסכומי כסף בלתי מבוטלים. חשוב לזכור כי בעיות הקשורות בנזילות מים עלולות להעיב גם על היחסים עם השכנים, ולכן חשוב לאתר ולתקן את מקור הבעיה בצורה המהירה והיעילה ביותר. חברת בודק בית הינה חברה וותיקה ומקצועית בתחום, המתמחה בתחום של איתור נזילות מים ומתחייבת לאתר את מקור הנזילה בצורה המהירה והמקצועית ביותר.

  איתור נזילות מים – כל מה שחשוב לכם לדעת

  למעשה לא כל כך פשוט לאתר נזילת מים, היות ופעמים רבות מקור הנזילה מוסתר בקיר או בתקרה. כמובן שכאשר מדובר על ברז מטפטף או צינור שהתפוצץ הדבר ברור ויש צורך רק לתקן את התקלה בעזרת איש מקצוע אמין ומנוסה. אך כאשר מקור הנזילה אינו ידוע, הדבר דורש אינסטלטור מקצועי ומיומן, המתמחה בתחום ומגיע עם הכלים המתאימים לעבודה. על מנת לגלות את מקור הבעיה יש צורך בבעל מקצוע שמגיע עם גישה אנליטית, על מנת לפסול את כל האופציות עד שמגיעים לבעיה עצמה. לפעמים מקור הנזילה הוא מצינורות המובילים מים נקיים ולפעמים מצינורות המובילים מי ביוב, כמו כן ישנו מצב שהנזילה מגיעה בכלל ממערכת ההסקה או המיזוג. לכן יש צורך באינסטלטור מקצועי לאיתור הבעיה.

  לסיכום, כאשר מדובר על נזילה שמקורה אינו ידוע, יש צורך להיעזר בבעל מקצוע מיומן ומנוסה. חברת בודק בית הינה חברה איכותית ומקצועית העוסקת בתחום ומציעה שירות אמין ואדיב לכל לקוח. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום.

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   בדיקת מבנים

   בדיקת מבנים איכותית ומקצועית לכל מבנה שנבנה יש ייעוד. בהתחלה מדובר בשרטוט שמצויר על גיליונות נייר, ובהמשך הוא...

   קרא עוד
   ליקויי בניה

   בזכות בדיקת ליקויי בניה מקצועית – תוכלו להגיע לממצאים המדויקים ביותר ולפעול בהתאם. החל מליקויים באינסטלציה ובאיטום...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים