מעוניינים בבדק בית?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  איתור נזילות מים

  איתור נזילות מים מחיר משתלם – בודק בית

  אחת התקלות הנפוצות בדירות מגורים היא נזילת מים. מים הם אמנם מקור החיים אך במקרה של נזילה הם עלולים להסב נזק כבד. איתור נזילות מים דורש מיומנות רבה ושימוש בטכנולוגיה וניסיון.  בודק בית הינה חברה מקצועית אשר מטפלת בדיוק בנושאים הללו. טיפול לא נכון בנזילת מים עלול אף להחמיר את המצב. לכן כדאי מאוד להתייעץ רק עם אנשי מקצוע מנוסים. הטכנולוגיה אמנם משתפרת כל העת ומקלה מאוד על איתור נזילות, אבל אין חכם כבעל ניסיון.

  איתור נזילות מים בבית – למה זה קורה?

  כשמתרחשת נזילת מים  לא תמיד ניתן לדעה מהיכן היא נובעת או מתי היא החלה.  הסימנים הם בדרך כלל כתם רטוב על הקיר או התקרה, ירידה בלחץ המים, קצר בחשמל או אפילו ריח של רטיבות.  כאשר אנו מבחינים כבר בסימנים לנזילה יתכן שנגרם כבר נזק בלתי הפיך. ולכן, חשוב מאוד לזמן איש מקצוע מנוסה שיבצע בדיקות איתור נזילות מים. הודות לטכנולוגיה המשוכללת הוא יכול לבצע את העבודה בקלות ובמקצועיות –

  • בעבר – איש המקצוע נאלץ לסמוך על חושיו החדים כאשר היה שובר ומנתץ את האזורים שחשב שהם המקור לנזילה ולדליפה. לו צדק – מה טוב. ולו טעה – לא רק שלא מצא את מקור הדליפה אלא סיפק לבעל הבית תקלה נוספת שיש לתקן.
  • כיום – קיימים מספר סוגי טכנולוגיה עיקריים המקלים מאוד על עבודת האינסטלציה. הנה שניים נפוצים –
   • סיב אופטי – הסיב הזעיר מוחדר לאזורי צנרת שקשה מאוד לגשת אליהם. הסיב האופטי יוצר תמונות ותצלומים של הצנרת ובכך מאפשר לגלות מידע נוסף על מצבה.
   • מצלמה תרמית – המצלמה התרמית מתוחכמת במיוחד שזו מספקת תמונות הקולטות את פליטת גלי החום מן העצמים. בתמונה מתקבלים הבדלים ברורים בין מקורות חום לקור וכך ניתן לפענח את האזורים בהם ישנן דליפות ונזילות.

  כשהשכן שטף את הרצפה

  נזילות מים כרוכות במקרים רבים בסכסוכים עם השכנים. זה יכול להיות הדוד שהתפוצץ, או שהצנרת של השכן החלה לנזול והוא היה בכלל בחו"ל. כאשר מתגלה נזילת מים מומלץ לא ישר ללכת ולהאשים את השכנים ומומלץ להתייעץ עם איש מקצוע שיאתר את מקור הנזילה המדויק.

  איתור נזילות מים מקצועי

  בעיות הקשורות לצנרת ולאינסטלציה הן בעיות קשות שלא פעם דורשות התעסקות בלתי פוסקת. כאשר מדובר על נזילת מים, הבעיה קשה אף יותר, היות ולא תמיד ברור מהיכן נובעת הנזילה. לא פעם הנזילה גורמת לנזקים כבדים של עובש ורטיבות הן לתקרה והן לקירות, דבר הנעמד בסכומי כסף בלתי מבוטלים. חשוב לזכור כי בעיות הקשורות בנזילות מים עלולות להעיב גם על היחסים עם השכנים, ולכן חשוב לאתר ולתקן את מקור הבעיה בצורה המהירה והיעילה ביותר. חברת בודק בית הינה חברה וותיקה ומקצועית בתחום, המתמחה בתחום של איתור נזילות מים ומתחייבת לאתר את מקור הנזילה בצורה המהירה והמקצועית ביותר.

  איתור נזילות מים – כל מה שחשוב לכם לדעת

  למעשה לא כל כך פשוט לאתר נזילת מים, היות ופעמים רבות מקור הנזילה מוסתר בקיר או בתקרה. כמובן שכאשר מדובר על ברז מטפטף או צינור שהתפוצץ הדבר ברור ויש צורך רק לתקן את התקלה בעזרת איש מקצוע אמין ומנוסה. אך כאשר מקור הנזילה אינו ידוע, הדבר דורש אינסטלטור מקצועי ומיומן, המתמחה בתחום ומגיע עם הכלים המתאימים לעבודה. על מנת לגלות את מקור הבעיה יש צורך בבעל מקצוע שמגיע עם גישה אנליטית, על מנת לפסול את כל האופציות עד שמגיעים לבעיה עצמה. לפעמים מקור הנזילה הוא מצינורות המובילים מים נקיים ולפעמים מצינורות המובילים מי ביוב, כמו כן ישנו מצב שהנזילה מגיעה בכלל ממערכת ההסקה או המיזוג. לכן יש צורך באינסטלטור מקצועי לאיתור הבעיה.

  לסיכום, כאשר מדובר על נזילה שמקורה אינו ידוע, יש צורך להיעזר בבעל מקצוע מיומן ומנוסה. חברת בודק בית הינה חברה איכותית ומקצועית העוסקת בתחום ומציעה שירות אמין ואדיב לכל לקוח. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום.

  איתור נזילה

  נזילות מים עלולות להיווצר עקב סיבות שונות. בכדי להבין את מקור הבעיה, ואת מיקומה המדויק, יש לבצע כהלכה את המשימה הבאה: איתור נזילה. כך, ניתן יהיה להתאים את הפתרון המדויק לבעיה – וליישם אותו על הצד הטוב ביותר. לשם כך, ניתן לפנות אל חברת בודק בית. חברה זו מתמחה בביצוע איתור נזילות באופן המקצועי ביותר. כמו כן, חברה זו מספקת שירותים נוספים, בין היתר בתחום האיטום. את החברה מנהל מיכאל סורקין, מפקח בכיר בעל ניסיון של יותר מ-25 שנה בתחום מניעת ליקויי בניה ותשתיות.

  מה צריך לדעת על איתור נזילה?

  איכות חיים נמדדת בהתאם לפרמטרים שונים, כאשר תקינות צנרת המים או הביוב היא דוגמא בולטת ומשמעותית. לשם כך, רצוי להיות ערניים לכל סימן המופיע בבית או במשרד – בין אם מדובר בטפטוף מהגג, עובש על הקירות, קירות רטובים, מונה המים שעולה משמעותית לפתע ועוד. בהתאם לסימנים החשודים המופיעים ברחבי הנכס, יש לפנות אל הגורמים המוסמכים לצורך ביצוע איתור נזילה.

  לאורך תהליך העבודה, ישתמשו אנשי המקצוע בציוד המתאים לצורך איתור הנזילה; ציוד טכנולוגי מתקדם שיצביע על המיקום המדויק של הנזילה. בהתאם לממצאים השונים המתגלים בבדיקה, כך ניתן יהיה להבין את חומרת המצב – ולהתאים את הפתרון הדרוש לבעיה.

  משום שעבודת איתור הנזילה דורשת מיומנות רבה, יש לפנות אל אנשי מקצוע בעלי ההכשרה המתאימה, הידע והניסיון הדרוש. בנוסף, על מומחים אלו להחזיק במכשור המתאים, ולהגיע לאבחנה המדויקת בהתאם לממצאים המתקבלים בבדיקה.

  איתור נזילה – בדיקה אמינה והכרחית

  חשבון המים גבוה מהרגיל? קירות הבית רטובים? מופיעים סימני עובש על הקירות? ייתכן ומדובר בנזילה. בשלב זה, רצוי לפנות אל אנשי המקצוע כדי לאתר את הנזילה, לבחון את חומרתה ואת מיקומה המדויק – ולהציע את הפתרון הדרוש עבורה. בודק בית מציע לכם ניסיון רב ועבודה בכלים מודרניים ומתוחכמים. הכול, כדי למצוא כל מה שנחוץ לכם – ולדעת מה מצבו של הבית שלכם.

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   גילוי נזילות מים

   גילוי נזילות מים של חברת בודק בית גילוי נזילות מים היא עבודה למקצוענים בלבד, היות ומדובר בעבודה הדורשת...

   קרא עוד
   ליקויי בניה

   מומחה למציאת ליקויי בניה - מיכאל סורקין ליקויי בניה הינם נושא רציני שכל מי שקונה לעצמו בית חושב...

   קרא עוד
   ביקורת מבנים

   ביקורת מבנים מחיר משתלם ביקורת מבנים באה לבדוק האם הבניה מתקיימת על פי התקן, בצורה מקצועית ולפי תכנון...

   קרא עוד
   בדיקת רטיבות

   כחלק מביצוע בדק בית, רצוי לאתר את קיומן של נזילות מים – במקרים בהם נוצרת רטיבות בקיר...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים