מעוניינים בבדק בית?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  בדק בית דירה מקבלן

  ביצוע בדק בית דירה מקבלן הינו חשוב ביותר. הרי ככל שאנו מתבגרים, כך אנו שואפים להגיע אל הנחלה; למצוא את בית החלומות בו נקים משפחה ונגדל את הילדים בשמחה ובאושר. בהתאם, כדי שנוכל לוודא כי מבנה זה אכן עומד בסטנדרט הגבוה ביותר, רצוי לפנות אל חברת בודק בית. עובדיה של חברה זו מחזיקים בניסיון ובהכשרה הרלוונטיים לצורך איתור הליקויים באיטום, במערכת הביוב, בחלונות, האינסטלציה ועוד. כמו כן, הם מעניקים יחס אישי ומכבד לקהל לקוחותיהם.

  לבצע בדק בית דירה מקבלן במקצועיות

  מאז היותנו ילדים, אנו מדמיינים את הבית בו נגור, הגינה הירוקה אותה נטפח ואת הגדר הלבנה אשר תקיף נכס זה. בהתאם, ככל שאנו מתבגרים – כך אנו משקיעים יותר ויותר מאמצים כדי להגשים חלום זה.

  בבוא העת, כאשר אנו ניצבים בפני החלום אשר הופך למציאות, יהיה עלינו להשקיע משאבים נוספים לצורך בניית חיינו כנדרש. אכן, מציאת בית או דירה מהקבלן בהתאם לדרישות שהצבנו היא לא עניין של מה בכך. במקביל לכך, חשוב לא פחות לבדוק האם קיימים ליקויים כאלו ואחרים בנכס זה.

  בבואכם לחפש אחר מומחים אשר יבצעו משימה זו, יש לוודא כי מדובר באנשי מקצוע ניטרליים וחיצוניים אשר אינם מחזיקים בקשרי עבודה עם הקבלן. כך תוכלו להיות בטוחים כי הטענות והממצאים שהם יעלו בהמשך הם אותנטיים ואמינים. כמו כן, על מומחים אלו להיעזר בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר כמו גם למסור את הדו"ח במלואו – לצד מתן פתרונות איכותיים.

  חשוב להדגיש כי ללא ביצוע בדק בית לדירה, תאלצו להתמודד עם ההשלכות החמורות בהמשך. השלכות אלו כוללות, בין היתר, סירוב מצד הקבלנים או גורמים אחרים לפצות אתכם. בהתאם, קיומה של בדיקה זו תסייע לכם בעת הליך המשא ומתן מול הקבלן או מוכר הנכס.

  בשל כך, חשוב לפנות אל המומחים מוקדם ככל הניתן. כך, בהתאם לדו"ח אותו הם מעבירים ניתן יהיה להתחיל בטיפול המדויק ביותר.

  בדק בית דירה מקבלן – עבודה ושירות ברמה גבוהה

  יתרונות בדק הבית הן רבות. בהתאם, כדי שתוכלו לפתוח פרק חדש בחייכם על הצד הטוב ביותר, מומלץ לפנות אל בודק בית – וליהנות משירותיהם המקצועיים חסרי הפשרות. חברה זו, אשר הוקמה על ידי מיכאל סורקין, תבצע עבודה זו תוך שירות אדיב ואישי.

  כשאנחנו קונים רכב , כולנו רגילים לבדוק אותו לפני סגירת העסקה. 

  ואת הדירה שעולה הרבה יותר קונים כמו חתול בשק.

  למה רוב האנשים מעדיפים לחסוך את סכום הכסף הקטן שעולה הבדיקה ולשלם אחר-כך פי עשר או יותר מזה לפתירת הבעיות שהם קנו יחד עם הבית?

  לפעמים הצרות מופיעות ממש בסיום השיפוץ לפני המעבר לבית שקניתם:

  רק בודק מוסמך יצליח לזהות את כל הליקויים שקיימים בבית ולהעריך לכם את עלות התיקון.

  אנחנו מציעים לכם בדיקת דירה לפני קניה איכותית ויסודית שמתבצעת על ידי מפקח מוסמך ובכיר למניעת ליקויי בניה ותשתיות אשר גם מומחה מוסמך לסריקות מבנים בשיטה תרמוגרפית (על ידי מצלמה תרמית הקולטת קרינה אינפרה אדומה).

  בעיות נפוצות שפוגשים בדרך כלל בדירות ובבתים ישנים:

  • בעיות איטום וחדירות מי גשם 
  • בעיות הקשורות לצנרת המים (אינסטלציה, מערכת דלוחין (ביוב), ניקוז)
  • סדקים בקירות ובתקרה
  • ליקוים שונים בדלתות, בחלונות, בארונות המטבח, ציוד סניטרי
  • ליקוים בריצוף 
  • מערכת החשמל, וחמום המים
  • מזוג האוויר
  • בעיות הקשורות לבניין משותף שבו נמצאת הדירה.

  עבודת בדק בית לדירה חדשה מקבלן תוביל לתוצאה הרצויה – בירור מדויק של ערך הנכס. כמו כן, בדיקה זו תציג בפניכם את עלויות התיקונים. וזאת, בטרם תתחייבו לרכישתו. לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מחפשים אחר דרכים חדשות לשדרג את איכות חייהם – ולרכוש דירה חדשה. במקביל לכך, חשוב ביותר לוודא כי הדירה אותה אתם מתכננים לקנות הינה ראויה למגורים. החל מטיבה של הבנייה ועד רמת הגימור, כדי לוודא כי אכן מדובר בדירה חדשה ברמה גבוהה – מומלץ לפנות אל בודק בית, בבעלותו של מיכאל סורקין. חברה זו תאתר את הליקויים השונים במערכת הביוב, האינסטלציה, האיטום וכן הלאה – באופן היסודי והמדויק ביותר.

  בדק בית לדירה חדשה מקבלן – בסטנדרט הגבוה ביותר

  כל אחד ואחת מאתנו משקיעים משאבים רבים כדי לשדרג את איכות חיינו – כאשר החיפוש אחר דירה חדשה הינו חלק בלתי נפרד מכך. הקמתם משפחה? מחפשים אחר נכס בו תוכלו לגדל את ילדיכם כראוי? מדובר בתהליך מורכב בסיומו תוכלו ליצור סדר יום חדש ומוצלח.

  כעת, לאחר שצמצמתם את האפשרויות הנכם ניצבים בפני משימה משמעותית נוספת: ביצוע עבודת בדק בית לדירה חדשה מקבלן. בזכות עבודה זו, תוכלו לוודא האם הנכס אכן עומד בחוקי הבניה והנהלים המחמירים ביותר. כמו כן, בהתאם לליקויים שמתגלים כך תוכלו לקבל הערכת מחיר ולפנות אל הקבלן או לגורמים אחרים – ולדון בהשקעה כספית זו. כמו כן, בדיקה זו תמנע בעיות עתידיות המחייבות דיונים בבית המשפט.

  ברצונכם לבצע בדק הבית לדירה? בדיקה זו כוללת מגוון רחב של משימות; פעולות הכוללות, בין היתר, את בירור תקינותן של מערכות האינסטלציה, איתור כתמי חלודה, בדיקת יציבותם של מעקות וגרמי מדרגות ועוד.

  לאור חשיבותה של משימה זו, חשוב ליצור קשר עם בעלי המקצוע בעלי ההכשרה והניסיון המתאימים; מומחים אשר יבצעו את בדק הבית במקצועיות הדרושה. כדי להגיע אל בעלי מקצוע אלו, חשוב לקבל המלצות חיוביות ואף לסקור את הדפים העסקיים שלהם. כך, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים שירות ברמה גבוהה.

  לבצע את הצעד הבא – בדק בית לדירה חדשה מקבלן

  כדי לשדרג את איכות חיינו, אנו נשקיע משאבים רבים. חלק משמעותי משדרוג זה מתייחס לרכישת דירה מקבלן. כמו כן, בטרם תעברו לנכס זה מומלץ לבצע בדק בית; משימה שתתבצע עלי ידי מיכאל סורקין, בעלי בודק בית. בזכות הניסיון הרב של מומחה זה, תוכלו להתחיל את הפרק הבא בחייכם ללא חשש.

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   בעיות איטום

   בעיות איטום הם הבעיות הכי נפוצות בבתים בישראל .  גשם שכל כך חשוב למדינה שלנו יכול לכלכל חיים...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים