מעוניינים בבדק בית?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  בדיקת מבנים

  בדיקת מבנים איכותית ומקצועית

  לכל מבנה שנבנה יש ייעוד. בהתחלה מדובר בשרטוט שמצויר על גיליונות נייר, ובהמשך הוא קורם עור וגידים והופך למבנה פיזי. בדיקת מבנים נועדה לבצע ביקורת שבודקת האם המבנה עומד בתקנים שהוא אמור לעמוד בהם, האם הוא נבנה לפי הספר וללא אלתורים וסטיות והאם האנשים שיגורו בו לא נמצאים בכל סוג של סכנה. בודק בית מבצעת בדיקות מבנים כבר שנים ארוכות. החברה מציעה שירות מקצועי בטכנולוגיה חדשנית שמתבצעת על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים.

  בדיקת מבנים לפני קניה

  נוח לנו מאוד להאמין שהמבנה היציב והמצודד שניצב מולנו הוא כליל השלמות. ואין לו כל תקלה או ליקויי. אם נחשוב לרגע לעומק נבין שזה לא ממש הגיוני. בבניית המבנה עסקו עשרות בעלי מקצוע, חלקם מיומנים מאוד חלקם פחות, כך שפה ושם אולי "החליקו" על אי עמידה בתקנים מסוימים ואולי אף יותר גרוע מכך. בדיקת מבנים היא כורך המציאות וכדאי לבצעה אגב כל קנייה של מבנה. ביצוע הבדיקה תחסוך לכם בהמשך כסף רב והרבה כאב ראש מיותר.

  מה כבר יכול להתקלקל

  אז לפני שאתם לוחצים את היד של המוכר כדאי שתלחצו את היד של בודק המבנים. דברים רבים עלולים להתקלקל ואנחנו שואפים למצוא מבנה נטול ליקוים. תמיד יהיה ליקוי זה או אחר אבל לפחות אנחנו נדע עליו ונטפל בו כמו שצריך.

  • אינסטלציה הינה מערכת של צנרת שמובילה מים חמים וקרים ברחבי הבניין. תקלה במערכת זו עלולה להוות מקור לתקלות נוספות ומומלץ מאוד לתקן אותה מיד כשמגלים אותה.
  • מערכת החשמל נבנית על פי תקן מסוים. אלתורים במערכת זו עלולים להביא לקצרים ואף לאסונות. יש לוודא שהעבודה נעשתה על פי התקן.
  • על מרצפות ואריחים להיות אטומים וללא חריצים ופגמים.
  • בדק בית נעשה בנוכחות מהנדס. בדיקה עצמאית בהכרח לא תהיה אמתי ומשקפת את המצב לאשורו.

  ברכת הבית

  על גבי משקופים רבים בישראל נמצאת מזוזה. זה לא משנה אם מדובר בבית חילוני או דתי. מדובר בקונצנזוס. המזוזה מכילה קלף סודי שמכיל ברכה ושומר על הבית מכל רע. כמובן שאין בזה כל רע ואף מומלץ להתקין מזוזה, אך במקביל כדאי גם לבדוק את הבית על ידי בעל מקצוע.

  בדיקת מבנים של חברת בודק בית

  בדיקת מבנים נחשבת לבדיקה חשובה שאין לוותר עליה. מטרתה של בדיקה זו היא לוודא כי המבנה המדובר נבנה בהתאם לכל התקנים והתקנות הדרושות בחוק, ובכך מבטיחה כי המבנה יישאר יציב וחזק לאורך השנים. פעמים רבות מתגלים ליקויי בניה שונים המורידים מערך הנכס ואף מהווים סכנת חיים לדיירים, לכן בטרם רכישת נכס כלשהו חשוב לבצע בדיקה ולוודא כי מדובר בהשקעה חכמה ובטוחה. חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ואיכותית המתמחה בבדיקות מעין אלו, החברה מתחייבת לאתר את כל ליקויי הבניה הקיימים במבנה ולספק ללקוח תמונה מדויקת לגבי מצב הנכס. חשוב לזכור כי יתכן וקיימים ליקויים שונים שאינם נראים לעין, אך בעזרת ציוד מקצועי ואנשי מקצוע מנוסים ניתן יהיה למצוא אותם על מנת להעריך בצורה מחושבת את מצב הנכס.

  מדוע חשוב לבצע בדיקת מבנים?

  ראשית כל, חשוב לזכור כי גם ליקויי בניה הנראים זניחים יחסית, עלולים להוות רק את קצה הקרחון של ליקוי מהותי ומשמעותי ביותר. למשל סדקים בקיר עלולים להעיד על שימוש בחומרי גלם זולים ולא איכותיים, דבר שמוריד באופן אוטומטי מערך הנכס. מעבר לכך, חשוב לוודא כי המבנה נבנה בפועל בהתאם לתכנון המקורי שלו ובהתאם לכל התקנות והתקנים המצויים בחוק. בניה לא איכותית עלולה להתבטא בליקויים רבים שיעלו לכם בלא מעט התעסקות וכסף. לדוגמא, ליקויים במערכת הצנרת עלולים לגרום לבעיות רבות שיגרמו להזמנה תכופה של אינסטלטורים ואנשי מקצוע שונים. לכן על מנת להימנע ממצב זה, כדאי מראש לבצע בדיקת מבנים מקצועית.

  לסיכום, חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ואמינה המתמחה באיתור וגילוי של ליקויי בניה שונים. החברה מתחייבת לספק תמונה מדויקת של מצב הנכס, במטרה לאפשר השקעה נבונה ומשתלמת ללקוח. לפרטים נוספים צרו קשר.

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   ביקורת מבנים

   ביקורת מבנים מחיר משתלם ביקורת מבנים באה לבדוק האם הבניה מתקיימת על פי התקן, בצורה מקצועית ולפי תכנון...

   קרא עוד
   ליקויי בניה

   מומחה למציאת ליקויי בניה - מיכאל סורקין ליקויי בניה הינם נושא רציני שכל מי שקונה לעצמו בית חושב...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים