מעוניינים בבדק בית?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  בדיקת בית לפני קניה

  בדיקת בית לפני קניה היא המעשה הנכון וההגיוני שיש לעשות. ובכל זאת רבים מעדיפים לשים את יהבם על אלת המזל. דירה חדשה או ישנה כוללת מערכות רבות ומורכבות שרובנו לא ממש מכירים מקרוב. ההדיוט המצוי לא ממש יודע מה מסתתר מאחורי הקילוף בתקרת המטבח או המרצפות שמתנדנדות. בודק בית הינה חברה מנוסה אשר מבצעת בדיקות לפני קניית דירה. החברה מתמחת בעיקר באיתור נזילות ופתרון בעיות מאיטום. מומלץ בטרם קניית דירה לבצע את כל הבדיקות הנדרשות.

  בדיקת בית לפני קנייה – לא קונים דירה בשק

  כשאתם באים לראות את הנכס החדש שלכם כדאי להיות מרוכזים ולנסות לאתר את כל המפגעים האפשריים שאפשר לראות ולהרגיש. בדיקת בדק בית לפני קניה, מה צריך לבדוק:

  • סימני רטיבות – כדאי להרגיש את הקיר. אן הדירה חשוכה מומלץ להצטייד בפנס חזק ולהאיר על פינות חשוכות.
  • קילופים או סימנים של צביעה חדשה שנראים חשודים. מומלץ לשאול ולברר עם המוכר מה הסיבה לכך.
  • מרצפות שבורות או מתנדנדות עלולות להעיד על התקנה לא נכונה של הריצוף או אולי תיקון צנרת מרושל.
  • אם מערכת החשמל נראית לכם חלשה, ישנן נפילות מתח או מיקומים מוזרים של שקעים, כדאי לברר מה הסיבה לכך. יתכן שמדובר באלתורים לא חוקיים ואף מסוכנים.
  • יש לבחון את ארון החשמל ולראות אם יש שם משהו שנראה חשוד.
  • חלונות ודלתות – אפשר בקלות לראות בתחתית הדלת סימנים של רטיבות. כדאי לבחון אם החלונות אטומים.
  • מעקות (במידה וקיים גרם מדרגות בבית) יש לוודא שהם יציבים ובנויים באופן בטוח.
  • כתמי חלודה באמבטיה יכולים להעיד על מערכת אינסטלציה ישנה ומקרטעת. כדאי לברר אם נעשו הרבה תיקונים ומה הם כללו.
  • בכל אופן, הבדיקה הראשונית שלכם לא יכולה להחליף בדיקה של אנשי מקצוע מנוסים שיוכלו לאתר גם תקלות מורכבות יותר.

  מאושרים עד הגג

  אם הדירה שאתם קונים היא דירת גג מומלץ לדבר עם השכנים החדשים. הם יוכלו בקלות לספר לכם אם הייתה לאחרונה נזילה בבניין, אם התפוצץ איזה דוד מים חמים, רק תיזהרו לא להסתכסך עם ועד הבית. בהצלחה.

  בדיקת בית לפני קניה על ידי מומחים

  לא קונים חתול בשק ולא קונים בית לפני שיודעים מה מצבו כדי להכין את עצמכם לכל הוצאה ובירוקרטיה שהיא. בדיקת בית לפני קניה היא שירות שמתבצע בשנים אחרונות על ידי מומחים מנוסים בלבד. מיכאל סורקין מחברת בודק בית נותן לכם את כל המידע הנחוץ לכם לאחר 25 שנות ניסיון בתחום מניעת ליקויי בנייה ותשתיות. התמונה שתקבלו תהיה מפורטת ומקיפה במלואה.

   

  למה נחוצה בדיקת בית לפני קניה?

  אחת ההחלטות החשובות ביותר שנבצע בימי חיינו, היא רכישת בית. מדובר בצעד חשוב, בזכותו נשפר את העתיד שלנו ושל משפחתנו. חיפוש הבית עצמו מושפע מפרמטרים שונים, כאשר הרגע בו נמצא את הנכס הרלוונטי – נהיה מאושרים. במקביל, יש מספר צעדים חשובים שיש לבצע בטרם תתחייבו לעסקה זו. בין היתר, אנו מדברים על בדיקת בית לפני קניה.

  בדיקת בית זו כוללת מספר פעולות חשובות, כמו למשל את בדיקת: מערכת האינסטלציה, מערכת דלוחין, החיפויים החיצוניים והפנימיים, איכות האיטום של מערכת הגג, הדלתות והחלונות של הנכס – לצד בדיקתם של היבטים רבים אחרים. בהתאם לרשימת הליקויים העולה מן הבדיקה, ניתן יהיה להתאים את הפתרון עבורם, ולטפל בהם בהצלחה.

  בכדי לבצע את המשימה, שלב אחר שלב, עד התוצאה הדרושה, יש לפנות אל חברה מקצועית, מנוסה ואמינה. בשלב זה, יש לבקש את המלצותיהם של סביבתכם הקרובה, כמו גם לסקור את הפרופיל העסקי של החברה. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור איתה קשה – ולהתחיל בתהליך העבודה.

  לבדוק את הבית מראש

  נכס חייבים לקנות רק אם יודעים מה מצבו, זה חוק ברזל של רכישה נכונה. לאחר בדיקת בית מקצועית, שתיעשה על ידי צוות המומחים של מיכאל סורקין מחברת בודק בית, תדעו בדיוק לפני מה אתם עומדים ואילו שיפוצים תצטרכו לעשות כדי להכין אותו למגורים. חברה מובילה זו מחזיקה בניסיון רב בתחום בדק הבית, עובדיה מנוסים ואמינים, והם עומדים בלוחות הזמנים בהצלחה.

  בדיקת דירה לפני קניה

  דירות קונים מקבלנים וגם יד שנייה ובכל מקרה תמיד חובה לדעת מה מצב הדירה בזמן. בדיקת דירה לפני קניה נותנת לכם תמונת מצב של הדירה עצמה, מהו מצבה מבחינת תשתית ואילו ליקויי בנייה או שיפוצים לא נכונים נעשו בה. כדאי גם להבין האם יש בה בעיות נוספות שקשורות לחריגות בנייה ובכלל, מה צריך לעשות בה לאחר הקנייה כדי להתאים אותה למגוריכם. בודק בית מציעה לכם בדיקות של מומחים בכל היבטי הבנייה והתשתית כדי לקבל תמונה מלאה.

  מה כוללת בדיקת דירה לפני קניה?

  לכל דירה, בין אם היא חדשה מקבלן ובין אם היא ישנה, יש צורך בבדיקה כדי לדעת אם חל בה בלאי, אם התשתיות מחייבות עבודות מקיפות ויסודיות להחלפתן, אם קיימים ליקויי בטיחות מסכני חיים, וכן הלאה. גם אם מבטיחים לכם הבטחות שהכול היה תקין, אתם יכולים לצאת מנקודת הנחה שיש דברים מתחת לפני השטח שאף אחד לא יכול לשלוט בהם, כמו נזילות או התפוררות בחומרים, שעליכם לטפל בהם והם יגולמו במחיר.

  כך או כך, בשביל לקחת את הצעד הראשון לבדיקת הדירה לפני קנייתה, יש לפנות אל חברה מקצועית ומנוסה, שתבצע עבורכם את בדק הבית. על חברה זו להחזיק בהכשרה המקיפה ביותר, בציוד מתקדם וביכולת להציג בפניכם את המסקנות העולות מהבדיקה – כמו גם את אופן הטיפול הרלוונטי.

  בדיקת דירה לפני קניה – מה מצב הבית שלכם?

  בדיקת דירה לפני קניה תגלה לכם אם המחיר שדורשים מכם אכן מוצדק ואם יש לדירה פוטנציאל השבחה שתוכלו ליהנות ממנו בעתיד. כך תדעו מהם כל הבעיות והליקויים שקיימים בדירה ותוכלו להיערך כספית לתיקונם. חברת בודק בית של מיכאל סורקין מציעה לכם את הבדיקות המהימנות והיסודיות ביותר כדי לקנות דירה בשקיפות מלאה. ביצוע בדיקות לפני קניית דירה יכללו, בין היתר, ליקויי בנייה, איתור נזילות מים ועוד. אין ספק, מדובר במענה איכותי ביותר.

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   בית תוכנה לקידום אתרים