מעוניינים בבדק בית?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  ביקורת ליקויי בניה

  ביקורת ליקויי בניה – בודק בית

  ליקויי בניה הם עניין רציני שחשוב להתייחס אליהם במלוא הרצינות. לא פעם, ליקויי בניה עלולים להוריד מערך הנכס ולהפוך את ההשקעה בדירה החדשה שלכם, לעניין לא בטוח ולא משתלם. רוב האנשים משקיעים את כל החסכונות שלהם בדירה, ולכן זה רק הגיוני שירצו לדעת בדיוק על מה הם משלמים. כאשר מדובר על דירה ישנה, חלק מהליקויים נובעים מבלאי והרס טבעי של המבנה המתרחש עם השנים. אך כאשר מדובר על דירה חדשה המגיעה מהקבלן, לרוב מדובר על ליקויי בניה שנובעים מעבודה לא מקצועית או משימוש בחומרי גלם זולים ולא תקניים. לכן בטרם הרכישה, חשוב ליצור קשר עם חברה מקצועית ואמינה כגון בודק בית, במטרה לבצע ביקורת ליקויי בניה לנכס המדובר.

  כל היתרונות של ביצוע ביקורת ליקויי בניה

  כאמור, ישנם ליקויים רבים ומגוונים שניתן למצוא בדירות ובמבנים השונים, חלקם מזעריים ואינם דורשים תשומת לב מיוחדת, בעוד אחרים עלולים לעלות לכם בהוצאות מיותרות וכאש ראש לא מבוטל. ביקורת שמטרתה איתור ליקויי בניה יכולה להקל על חייכם, ולאפשר לכם לקבל תמונת מצב ברורה ומדויקת יותר של הנכס המיועד לרכישה. פעמים רבות ליקויים פשוטים לכאורה כגון כתם רטיבות קטן, עלולים להעיד על ליקוי חמור במערכת הביוב. לכן חשוב להיעזר באיש מקצוע מקצועי ומיומן שיבצע בדיקה מדוקדקת בעזרת ציוד מיוחד וניסיון רב שנים בתחום. חלק מהליקויים סמויים מהעין, ורק איש מקצוע מיומן יוכל להבחין בחומרי הגלם הזולים או בהדבקה הרופפת של הריצוף.

  לסיכום, חברת בודק בית הינה חברה וותיקה ומקצועית, המתמחה באיתור וגילויי ליקויי בניה שונים. החברה דוגלת ביחס אישי ושירות מקצועי ואמין לכל לקוח. לקבלת פרטים נוספים וקבלת ייעוץ ראשוני, צרו קשר עוד היום דרך האתר או מספר הטלפון.

  ביקורת ליקויי בניה – לדעת מה הליקויים

  בטיחות הבית תלויה בכך שתדעו בדיוק מהם הליקויים. זאת, כדי לא להיות מופתעים בגלל נזקים ותאונות שעלולות להיגרם לכם או לאורחים שלכם. ביקורת ליקויי בניה נעשית בדרך כלל תוך כדי הבנייה אבל אם לא – היא חייבת להיעשות במוקדם או במאוחר כדי להציל חיים וכדי לשמור על ערך הנכס שלכם. חברת בודק בית, בבעלות מיכאל סורקין, מציעה לכם את הבדיקות המקצועיות ביותר. אתם תדעו בדיוק מה מצב הבית ולמי לפנות כדי לתקן זאת במידת הצורך.

  מה חובה לדעת על ביקורת ליקויי בניה?

  לקראת תהליך העבודה, הכולל את ביקורת ליקויי הבניה, נציין מספר דגשים חשובים:

  • על פי חוק, ליקויי בנייה חייבים להיות מפוקחים ומתוקנים תוך כדי הבנייה. למעשה, בנייה מחייבת הימצאות מפקחי בטיחות ומפקחי בנייה באתר כדי לוודא שגם הבנייה נעשית כשורה וגם העובדים עצמם אינם בסכנה.
  • כאשר מפקחי הבנייה באתר העבודות אינם מגלים את ליקויי הבנייה בזמן, אין מי שיתקן אותן. הן נמשכות ונגררות ומובילות למצב של סכנת חיים גם לעובדים וגם למי שיגור בבית לאחר מכן. במקרים כאלה, מגלים אותן רק בשתי דרכים – קורה אירוע מצער שחושף זאת, או שיוזמים בדיקה של הבנייה כדי לוודא שהכול תקין.
  • על פי חוק, קבלנים מחויבים לבדוק ולתקן ליקויים במשך הזמן הקצוב שלאחר מסירת הדירה ללקוחות. הדיירים חייבים מצדם להיות ערניים ומודעים לכך שיכולות להיות בעיות, לדווח עליהם מיד ולדרוש את תיקונן. אתם יכולים גם ליזום בדיקה מקצועית כזאת בעזרת חברה בלתי תלויה שתגיש את הדוח שלה לתיקון לכם ולקבלנים.

  בטיחות מעל הכול

  בטיחות הבנייה היא מעל הכול, אבל בגלל קשיים שונים ולפעמים גם חיסכון בעלויות לא תמיד מקפידים על כך. את התוצאות אנחנו רואים אחר כך בשטח. לכן, ביקורת ליקויי בנייה חייבת להיות מיד לאחר המסירה של הדירה ורצוי אפילו לפניה. חברת בודק בית מתמחה בבדיקות אלה לשביעות רצון הלקוחות ולמען השמירה על בטיחותם ומצב הבית.

   

   

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   סיפור מהחיים

   שבוע שעבר הזמין אותי לקוח לתת חוות דעת לגבי רטיבות בפינה של הנכס שלו. לאחר בדיקתי התברר שקיים...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים