מעוניינים בבדק בית?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  ביקורת מבנים

  ביקורת מבנים באה לבדוק האם הבניה מתקיימת על פי התקן, בצורה מקצועית ולפי תכנון מוקדם. המטרה בסופו של דבר היא לוודא שיש התאמה בין התכנון לבין הבנייה בפועל. איכות חומרי הבנייה משחקת תפקיד חשוב בתוצאה הסופית וחשוב שהם יהיו תחת תו תקן ישראלי. חברת בודק בית מבצעת כבר שנים ביקורות מבנים ויש ברשותה ידע וניסיון רב. את הביקורת יכולים לבצע רק אנשי מקצוע שהוכשרו לשם כך. הם יערכו את הבדיקות הנדרשות ויציעו לכם פתרונות ברמה הכי גבוהה.

   

  ביקורת מבנים – ליקויי בנייה

  את ליקויי הבניה ניתן לחלק לשני סוגים עיקריים:

  • ליקויי בנייה אשר נראים לעין. לכאורה ניתן להבחין בהם גם ללא ידע בנושא, אך רק איש מקצוע ידע להעריך מה מידת הנזק. סדק בתקרה עלול להיות הרבה יותר חמור ממה שהוא נראה. לכן, תמיד יש להיוועץ באיש מקצוע שמכיר ויודע.
  • ליקויים נסתרים מהעין – אותם ניתן לגלות רק על ידי מכשור מיוחד. בדרך כלל מדובר ברטיבות ודליפות מים שמתרחשות בתוך הקיר או שימוש בחומרי גלם זולים ולא איכותיים. כמובן שבמקרה כזה כדאי להזמין ביקורת מבנים ולעמוד על כל הליקויים הגלויים והנסתרים.
  • כל פרט שמתגלה במהלך הביקורת הינו נרשם והופך למסמך שיכול לשמש לאחר מכן כאישור לכל דבר ועניין. מסמך זה יכול לשמש גם כמסמך משפטי.
  • ככל שהמבנה הינו ישן יותר, כך הסיכוי לליקויים גדל. אבל גם במבנים חדשים לגמרי עדיין קיים סיכוי לתקלות. לעיתים, ישנם מקרים של חיפוף והעלמת עין בנוגע לאי עמידה בתקנים מסוימים. אל תסמכו על כל מה שמספרים לכם. יכול להיות שמי שמספק לכם את המידע כלל לא מודע למצב האמתי. בידיכם הכלי הטוב ביותר שיציג את המצב כמו שהוא ללא הנחות. ביקורות מבנים הן כורך המציאות.

   

  ביקורת מבנים

   

  רכוש משותף

  כאשר מדובר בבניין משותף, אז החשיבות של ביקורת מבנים נוגעת לכל הדיירים אשר בו. מכיוון שבבניין ישנם הרבה שטחים שהם משותפים (גג, מדרגות, חדר אשפה וכדומה) כדאי מאוד לוודא שכל השטחים הללו במצב תקין. אם יתגלו ליקויים בהמשך אז ההוצאה תיפול על כל דיירי הבניין.

   

  ביקורת מבנים של חברת בודק בית

  תחום הבניה בארץ רק הולך ומתפתח בשנים האחרונות, ולכן חשוב לוודא כי הבניה אכן נעשית בצורה מקצועית ועל פי תכנון מוקדם. מטרתה של ביקורת מבנים היא לוודא כי קיימת התאמה מושלמת בין תכנון המבנה לבין ביצוע העבודה בפועל. חשוב לבדוק כי במהלך תהליך הבניה נעשה שימוש בחומרים איכותיים בלבד, בעלי תו תקן ישראלי, במטרה להבטיח מבנה יציב ועמיד לאורך שנים. כמו כן, מטרתה של הביקורת היא לוודא כי הבניה עצמה נעשתה בצורה מקצועית, תוך הקפדה על כל התקנות והחוקים הנדרשים. בנוסף לכך, במהלך הבדיקה נעשית השוואה בין מפרט המבנה הכולל את סוג החיפוי, סוג הריצוף, מספר החלונות והדלתות, סוג החומרים ועוד, לבין הממצאים בשטח. חברת בודק בית הינה חברה וותיקה ומוכרת המתמחה בבדיקות מסוג זה, ומבטיחה לכל לקוח בדיקה מקצועית ומדוקדקת של הנכס.

   

  כיצד מתבצעת ביקורת מבנים מדוקדקת?

  למעשה, ניתן למצוא שני סוגים של ליקויי בניה – גלויים או סמויים מהעין. ליקויי בניה גלויים ניתן למצוא בקלות ללא שימוש בכלים מיוחדים, כמו למשל סדקים בקיר, כתמי רטיבות על התקרה ועוד. אך, כאשר מדברים על ליקויי בניה סמויים, כדאי לקחת בחשבון ליקויים חמורים שלא רואים אותם עד אשר נהיה מאוחר מידי, כגון צנרת לקויה, הדבקה רופפת של ריצוף ושימוש בחומרי גלם זולים ולא איכותיים. לכן בכל מקרה, כדאי לשכור איש מקצוע מיומן שידע לאתר את כל הליקויים בעזרת מכשור מיוחד, על מנת שתוכלו לישון בשקט בלילה. בדיקה כזו תאפשר לכם לראות את מצב הנכס בצורה המדויקת ביותר, ובכך לחסוך לכם עלויות מיותרות.

  לסיכום, חברת בודק בית מתמחה באיתור ליקויי בניה וביקורת מבנים, תוך מתן דגש על הפרטים הקטנים ביותר. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר.

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   תיקון של ליקוי בניה

   בשנים האחרונות ליקויי בנייה בדירות חדשות הפכו לדבר שבשגרה. הקבלנים ממהרים לסיים את העבודה, לא מקפידים על...

   קרא עוד
   בעיות איטום

   בעיות איטום הם הבעיות הכי נפוצות בבתים בישראל .  גשם שכל כך חשוב למדינה שלנו יכול לכלכל חיים...

   קרא עוד
   סיפור מהחיים

   שבוע שעבר הזמין אותי לקוח לתת חוות דעת לגבי רטיבות בפינה של הנכס שלו. לאחר בדיקתי התברר שקיים...

   קרא עוד

   בדיקת מבנים

   לכל מבנה שנבנה יש ייעוד. בהתחלה מדובר בשרטוט שמצויר על גיליונות נייר, ובהמשך הוא קורם עור וגידים והופך למבנה פיזי. בדיקת מבנים נועדה לבצע ביקורת שבודקת האם המבנה עומד בתקנים שהוא אמור לעמוד בהם, האם הוא נבנה לפי הספר וללא אלתורים וסטיות והאם האנשים שיגורו בו לא נמצאים בכל סוג של סכנה. בודק בית מבצעת בדיקות מבנים כבר שנים ארוכות. החברה מציעה שירות מקצועי בטכנולוגיה חדשנית שמתבצעת על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים.

   בדיקת מבנים לפני קניה

   נוח לנו מאוד להאמין שהמבנה היציב והמצודד שניצב מולנו הוא כליל השלמות. ואין לו כל תקלה או ליקויי. אם נחשוב לרגע לעומק נבין שזה לא ממש הגיוני. בבניית המבנה עסקו עשרות בעלי מקצוע, חלקם מיומנים מאוד חלקם פחות, כך שפה ושם אולי "החליקו" על אי עמידה בתקנים מסוימים ואולי אף יותר גרוע מכך. בדיקת מבנים היא כורך המציאות וכדאי לבצעה אגב כל קנייה של מבנה. ביצוע הבדיקה תחסוך לכם בהמשך כסף רב והרבה כאב ראש מיותר.

   מה כבר יכול להתקלקל

   אז לפני שאתם לוחצים את היד של המוכר כדאי שתלחצו את היד של בודק המבנים. דברים רבים עלולים להתקלקל ואנחנו שואפים למצוא מבנה נטול ליקוים. תמיד יהיה ליקוי זה או אחר אבל לפחות אנחנו נדע עליו ונטפל בו כמו שצריך.

   • אינסטלציה הינה מערכת של צנרת שמובילה מים חמים וקרים ברחבי הבניין. תקלה במערכת זו עלולה להוות מקור לתקלות נוספות ומומלץ מאוד לתקן אותה מיד כשמגלים אותה.
   • מערכת החשמל נבנית על פי תקן מסוים. אלתורים במערכת זו עלולים להביא לקצרים ואף לאסונות. יש לוודא שהעבודה נעשתה על פי התקן.
   • על מרצפות ואריחים להיות אטומים וללא חריצים ופגמים.
   • בדק בית נעשה בנוכחות מהנדס. בדיקה עצמאית בהכרח לא תהיה אמתי ומשקפת את המצב לאשורו.

   ברכת הבית

   על גבי משקופים רבים בישראל נמצאת מזוזה. זה לא משנה אם מדובר בבית חילוני או דתי. מדובר בקונצנזוס. המזוזה מכילה קלף סודי שמכיל ברכה ושומר על הבית מכל רע. כמובן שאין בזה כל רע ואף מומלץ להתקין מזוזה, אך במקביל כדאי גם לבדוק את הבית על ידי בעל מקצוע.

   בדיקת מבנים של חברת בודק בית

   בדיקת מבנים נחשבת לבדיקה חשובה שאין לוותר עליה. מטרתה של בדיקה זו היא לוודא כי המבנה המדובר נבנה בהתאם לכל התקנים והתקנות הדרושות בחוק, ובכך מבטיחה כי המבנה יישאר יציב וחזק לאורך השנים. פעמים רבות מתגלים ליקויי בניה שונים המורידים מערך הנכס ואף מהווים סכנת חיים לדיירים, לכן בטרם רכישת נכס כלשהו חשוב לבצע בדיקה ולוודא כי מדובר בהשקעה חכמה ובטוחה. חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ואיכותית המתמחה בבדיקות מעין אלו, החברה מתחייבת לאתר את כל ליקויי הבניה הקיימים במבנה ולספק ללקוח תמונה מדויקת לגבי מצב הנכס. חשוב לזכור כי יתכן וקיימים ליקויים שונים שאינם נראים לעין, אך בעזרת ציוד מקצועי ואנשי מקצוע מנוסים ניתן יהיה למצוא אותם על מנת להעריך בצורה מחושבת את מצב הנכס.

   מדוע חשוב לבצע בדיקת מבנים?

   ראשית כל, חשוב לזכור כי גם ליקויי בניה הנראים זניחים יחסית, עלולים להוות רק את קצה הקרחון של ליקוי מהותי ומשמעותי ביותר. למשל סדקים בקיר עלולים להעיד על שימוש בחומרי גלם זולים ולא איכותיים, דבר שמוריד באופן אוטומטי מערך הנכס. מעבר לכך, חשוב לוודא כי המבנה נבנה בפועל בהתאם לתכנון המקורי שלו ובהתאם לכל התקנות והתקנים המצויים בחוק. בניה לא איכותית עלולה להתבטא בליקויים רבים שיעלו לכם בלא מעט התעסקות וכסף. לדוגמא, ליקויים במערכת הצנרת עלולים לגרום לבעיות רבות שיגרמו להזמנה תכופה של אינסטלטורים ואנשי מקצוע שונים. לכן על מנת להימנע ממצב זה, כדאי מראש לבצע בדיקת מבנים מקצועית.

   לסיכום, חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ואמינה המתמחה באיתור וגילוי של ליקויי בניה שונים. החברה מתחייבת לספק תמונה מדויקת של מצב הנכס, במטרה לאפשר השקעה נבונה ומשתלמת ללקוח. לפרטים נוספים צרו קשר.

   ביקורת מבנים – מיכאל סורקין

   אחד התפקידים החשובים ביותר הוא תפקידו של מפקח בנייה ובודק ליקויים ובעיות לאחר הבנייה, במהלך השנים. הבלאי הטבעי והתקלות האפשריות מחייבות ביקורת מבנים אחת לכמה זמן או כאשר מתעורר חשש לבעיה. זה יכול להיות בבניין משותף או בדירות פרטיות, בבתים פרטיים או מבני ציבור. חברת בודק בית של מיכאל סורקין מציעה לכם את הביקורת המקצועית ביותר, זו שתיתן לכם תמונה מלאה על מצב הנכס שלכם ופתרונות לתיקון ולשיפוץ.

   באילו נושאים מטפלת ביקורת מבנים?

   • הביקורת הבסיסית ביותר מטפלת בתחום התשתיות שכוללות גם את הבנייה ואת מצב השלד, וגם את כל תשתיות הצנרת, החשמל, התקשורת ועוד, שמניחים במהלך הבנייה. ביקורת תשתיות נעשית גם כאשר המבנה מאוכלס כבר שנים ויש לערוך בו ביקורת תקופתית כדי לוודא שהכול בסדר או בכל פעם שיש חשש לבעיה, כמו רטיבות או בעיית חשמל.
   • בעיית איטום שגורמת ללחות ולהצטברות רטיבות בקירות, במרתפים ובגגות היא בעיה מוכרת. כל מבנה חייב להיות אטום מהמרתף והחניון ועד הגג. מלבד בלאי טבעי בחומרים שמחייב איטום מחודש בכל כמה שנים, יש גם לפעמים תקלות מקומיות של סדקים או מריחה לא נכונה שגורמת ללחות להצטבר ולחדור מכיוונים שונים. בעיה זו יש לגלות כמה שיותר מוקדם – כדי למנוע התפוררות של תשתיות.
   • שימוש בסיבים אופטיים ומצלמות תרמיות ייתנו לכם מושג על דליפות ובעיות צנרת פנימיות שלא תוכלו לראות עד שיתפוצצו ממש.

   ביקורת מבנים – להיות עם האצבע על הדופק

   המבנים שנבנים בישראל יציבים ובטוחים בדרך כלל, אולם כמו כל מבנה גם בהם יש לפעמים פגמים וליקויים או בעיות שונות. ביקורת מבנים בודקת את כל הנושאים האפשריים שקשורים לתפקודים הבסיסיים של המבנה ואפילו לאסתטיקה שלו. חברת בודק בית מציעה לכם בדיקות במגוון נושאים, כולל ביקורת תקופתית ככל שיש יותר מתקנים וציוד בשטח הציבורי המשותף והבנייה מתוחכמת יותר. איתור במועד מבטיח את התיקון ללא הידרדרות במצב.

   בית תוכנה לקידום אתרים