מעוניינים בבדק בית?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  ביקורת מבנים

  ביקורת מבנים מחיר משתלם

  ביקורת מבנים באה לבדוק האם הבניה מתקיימת על פי התקן, בצורה מקצועית ולפי תכנון מוקדם. המטרה בסופו של דבר היא לוודא שיש התאמה בין התכנון לבין הבנייה בפועל. איכות חומרי הבנייה משחקת תפקיד חשוב בתוצאה הסופית וחשוב שהם יהיו תחת תו תקן ישראלי. חברת בודק בית מבצעת כבר שנים ביקורות מבנים ויש ברשותה ידע וניסיון רב. את הביקורת יכולים לבצע רק אנשי מקצוע שהוכשרו לשם כך. הם יערכו את הבדיקות הנדרשות ויציעו לכם פתרונות ברמה הכי גבוהה.

  ביקורת מבנים – ליקויי בנייה

  את ליקויי הבניה ניתן לחלק לשני סוגים עיקריים:

  • ליקויי בנייה אשר נראים לעין. לכאורה ניתן להבחין בהם גם ללא ידע בנושא, אך רק איש מקצוע ידע להעריך מה מידת הנזק. סדק בתקרה עלול להיות הרבה יותר חמור ממה שהוא נראה. לכן, תמיד יש להיוועץ באיש מקצוע שמכיר ויודע.
  • ליקויים נסתרים מהעין – אותם ניתן לגלות רק על ידי מכשור מיוחד. בדרך כלל מדובר ברטיבות ודליפות מים שמתרחשות בתוך הקיר או שימוש בחומרי גלם זולים ולא איכותיים. כמובן שבמקרה כזה כדאי להזמין ביקורת מבנים ולעמוד על כל הליקויים הגלויים והנסתרים.
  • כל פרט שמתגלה במהלך הביקורת הינו נרשם והופך למסמך שיכול לשמש לאחר מכן כאישור לכל דבר ועניין. מסמך זה יכול לשמש גם כמסמך משפטי.
  • ככל שהמבנה הינו ישן יותר, כך הסיכוי לליקויים גדל. אבל גם במבנים חדשים לגמרי עדיין קיים סיכוי לתקלות. לעיתים, ישנם מקרים של חיפוף והעלמת עין בנוגע לאי עמידה בתקנים מסוימים. אל תסמכו על כל מה שמספרים לכם. יכול להיות שמי שמספק לכם את המידע כלל לא מודע למצב האמתי. בידיכם הכלי הטוב ביותר שיציג את המצב כמו שהוא ללא הנחות. ביקורות מבנים הן כורך המציאות.

  רכוש משותף

  כאשר מדובר בבניין משותף, אז החשיבות של ביקורת מבנים נוגעת לכל הדיירים אשר בו. מכיוון שבבניין ישנם הרבה שטחים שהם משותפים (גג, מדרגות, חדר אשפה וכדומה) כדאי מאוד לוודא שכל השטחים הללו במצב תקין. אם יתגלו ליקויים בהמשך אז ההוצאה תיפול על כל דיירי הבניין.

  ביקורת מבנים של חברת בודק בית

  תחום הבניה בארץ רק הולך ומתפתח בשנים האחרונות, ולכן חשוב לוודא כי הבניה אכן נעשית בצורה מקצועית ועל פי תכנון מוקדם. מטרתה של ביקורת מבנים היא לוודא כי קיימת התאמה מושלמת בין תכנון המבנה לבין ביצוע העבודה בפועל. חשוב לבדוק כי במהלך תהליך הבניה נעשה שימוש בחומרים איכותיים בלבד, בעלי תו תקן ישראלי, במטרה להבטיח מבנה יציב ועמיד לאורך שנים. כמו כן, מטרתה של הביקורת היא לוודא כי הבניה עצמה נעשתה בצורה מקצועית, תוך הקפדה על כל התקנות והחוקים הנדרשים. בנוסף לכך, במהלך הבדיקה נעשית השוואה בין מפרט המבנה הכולל את סוג החיפוי, סוג הריצוף, מספר החלונות והדלתות, סוג החומרים ועוד, לבין הממצאים בשטח. חברת בודק בית הינה חברה וותיקה ומוכרת המתמחה בבדיקות מסוג זה, ומבטיחה לכל לקוח בדיקה מקצועית ומדוקדקת של הנכס.

  ביקורת מבנים

  כיצד מתבצעת ביקורת מבנים מדוקדקת?

  למעשה, ניתן למצוא שני סוגים של ליקויי בניה – גלויים או סמויים מהעין. ליקויי בניה גלויים ניתן למצוא בקלות ללא שימוש בכלים מיוחדים, כמו למשל סדקים בקיר, כתמי רטיבות על התקרה ועוד. אך, כאשר מדברים על ליקויי בניה סמויים, כדאי לקחת בחשבון ליקויים חמורים שלא רואים אותם עד אשר נהיה מאוחר מידי, כגון צנרת לקויה, הדבקה רופפת של ריצוף ושימוש בחומרי גלם זולים ולא איכותיים. לכן בכל מקרה, כדאי לשכור איש מקצוע מיומן שידע לאתר את כל הליקויים בעזרת מכשור מיוחד, על מנת שתוכלו לישון בשקט בלילה. בדיקה כזו תאפשר לכם לראות את מצב הנכס בצורה המדויקת ביותר, ובכך לחסוך לכם עלויות מיותרות.

  לסיכום, חברת בודק בית מתמחה באיתור ליקויי בניה וביקורת מבנים, תוך מתן דגש על הפרטים הקטנים ביותר. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר.

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   ליקויי בניה

   בזכות בדיקת ליקויי בניה מקצועית – תוכלו להגיע לממצאים המדויקים ביותר ולפעול בהתאם. החל מליקויים באינסטלציה ובאיטום...

   קרא עוד
   סיפור מהחיים

   שבוע שעבר הזמין אותי לקוח לתת חוות דעת לגבי רטיבות בפינה של הנכס שלו. לאחר בדיקתי התברר שקיים...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים