מעוניינים בבדק בית?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  ליקויי בניה

  מומחה למציאת ליקויי בניה – מיכאל סורקין

  ליקויי בניה הינם נושא רציני שכל מי שקונה לעצמו בית חושב עליהם. רוב האנשים המצליחים לקנות דירה בארץ, נאלצים להשקיע את כל החסכונות שלהם בדירה הזאת, ולכן חשוב להם לוודא כי הדירה נמצאת במצב טוב ללא שום ליקויים. למעשה, הליקויים השונים עלולים לנבוע מסיבות שונות כגון בלאי טבעי של הבניין, עבודת בנייה לא מקצועית שאיננה עומדת בתקנים, שימוש בחומרי בנייה לא איכותיים ועוד. לכן רוב האנשים העומדים לפני קניית דירה, מחליטים לבצע בדק בית במטרה לאתר את כל הליקויים ולהחליט האם מדובר בהשקעה חכמה. כאשר מדובר על בית חדש, מומלץ לבצע ביקורת מבנים במטרה לאתר את כל הליקויים שנגרמו כתוצאה בנייה לא מקצועית, ולהפנות אותם לקבלן על מנת שיתקן את עבודתו.

  כל מה שחשוב לכם לדעת לגבי ליקויי בניה

  ראשית כל, כדאי להדגיש כי איתור ליקויים כדאי לבצע בטרם רכישת דירת יד שניה, דירה חדשה מהקבלן ולאחר עבודות שיפוצים. פעמים רבות תגלו ליקויים שונים במערכת האינסטלציה של הבית, איטום לא מקצועי של הגג, תשתיות חשמל שאינן התבצעו לפי התקנים או ריצוף לא איכותי. פעמים רבות ליקויים אלו גורמים למטרדי בטיחות לדיירי הבית ולאורחים שלהם, ועלולים לגרור הוצאות כלכליות בלתי מבוטלות. ליקויים מסוימים עלולים להוריד בצורה משמעותית את ערך הנכס, ובכך למעשה להוריד מהפוטנציאל הכלכלי של ההשקעה שלכם. לכן מומלץ לבצע את הבדיקות המתאימות ובכך לוודא כי עשיתם עסקה טובה.

  לסיכום, ישנם סוגים שונים של ליקויים העלולים לפגוע בפוטנציאל הכלכלי של הנכס. על מנת להבטיח השקעה בטוחה ומשתלמת, מומלץ להתייעץ בטרם הקנייה עם בעלי המקצוע המתאימים. חברת בודק בית מתמחה בתחום ומציעה שירות מקצועי ואיכותי לכל לקוח. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עוד היום.

  ליקויי בניה – חובה לפני רכישת נכס

  בדיקת ליקויי בניה תתבצע בטרם תרכשו את הבית או הדירה. המשפחה שלכם מתרחבת? מעוניינים לשפר דיור ולעבור לדירה חדשה? בעת החיפוש אחר נכס מגורים חדש, יש לוודא כי הוא אכן מתאים למחיה. אין זה משנה אם מדובר בבית פרטי, דירה יד שנייה או דירה חדשה מקבלן – כדי לבדוק כי אין במבנה זה תקלות, מומלץ ליצור קשר עם מיכאל סורקין, בעלי בודק בית. לאור הניסיון והוותק שמומחה זה מחזיק – תקבלו את השירות המקצועי ביותר. החל מאיתור ליקויים באיטום, בביוב, בחלונות ואף בקירות, שירות זה יתבצע בפריסה ארצית וברמת זמינות גבוהה.

  בדיקת ליקויי בניה כהלכה

  מי מאתנו לא חולם, יום אחד, לשפר את איכות חייו ולעבור לנכס חדש? בין אם מדובר בקרבה לעבודה, הרחבת המשפחה או שמא מדובר בנסיבות חיוביות אחרות – נתחיל לחפש אחר נכס יוקרתי ומרווח; בית או דירה בהם נרגיש נינוחים ומאושרים.

  בבואנו לחפש אחר נכס זה, נסתייע במספר פרמטרים עיקריים; היבטים המתייחסים, בין היתר, אל המיקום הגאוגרפי של הנכס, מספר החדרים ועוד. במקביל לכל זאת, ישנה דרך חשובה לא פחות שתסייע לנו לוודא האם אכן מדובר בחלל מרשים ותקין: בדיקת ליקויי בניה.

  אכן, חשוב להסתמך על תחושת בטן כאשר אנו בוחנים את הבית או הדירה החדשים. במקביל לכך, חשוב לא פחות לבצע בדיקה מקיפה בנכס כדי לאתר ליקויים או תקלות חמורות. חשיבותה של בדיקה זו היא עצומה. מדוע? ראשית, תוכלו להבין האם ערך הנכס מצדיק את המחיר אותו מבקש הקבלן או מוכר המבנה. כמו כן, בדיקה זו תעניק לכם קנה מידה חשוב בכל הנוגע לקיומם של ליקויים – והכספים הדרושים לתיקונים. בהתאם להערכת המחיר, תוכלו לפנות אל הקבלן או אל גורמים רלוונטיים אחרים ולבקש שישתתפו בתשלום זה. כך או כך, אין ספק שבדיקה זו תמנע סכסוכים עתידיים.

  מה כוללת בדיקה זו? החל מאיתור מפגעי אינסטלציה וריצוף, ליקויים באיטום, בביוב ובחלונות ועד זיהוי סדקים בקירות הנכס – על בעלי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר לבצע את המשימה כהלכה.

  עבודה מקצועית – בסטנדרט הגבוה ביותר

  מעוניינים לרכוש בית או דירה חדשים? ברצונכם לוודא כי אין מפגעי אינסטלציה, ריצוף או סוגי ליקויים אחרים? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מיכאל סורקין, בעלי בודק בית. מיכאל סורקין הינו מפקח בכיר בעל ניסיון של 25 שנה בתחום איתור ליקויי הבניה. החל מאיתור הנזילות ועד טיפול בבעיות האיטום – הוא יענה על מגוון הבעיות והפניות במקצועיות הרבה ביותר.

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   ביקורת מבנים

   ביקורת מבנים מחיר משתלם ביקורת מבנים באה לבדוק האם הבניה מתקיימת על פי התקן, בצורה מקצועית ולפי תכנון...

   קרא עוד
   גילוי נזילות מים

   גילוי נזילות מים של חברת בודק בית גילוי נזילות מים היא עבודה למקצוענים בלבד, היות ומדובר בעבודה הדורשת...

   קרא עוד
   סיפור מהחיים

   שבוע שעבר הזמין אותי לקוח לתת חוות דעת לגבי רטיבות בפינה של הנכס שלו. לאחר בדיקתי התברר שקיים...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים