מעוניינים בבדק בית?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  בדיקת ליקויי בניה

  כל קנייה של בית או דירה חדשה מקבלן או מיד שניה, דורשת בדיקת ליקויי בניה. בדיקה זו היא הגושפנקא הטובה ביותר למצב הדירה או הבית. בלי לזלזל באינטליגנציה או בתחושת הבטן של האדם הסביר, במקרה של קניית בית מומלץ פשוט לגשת למומחה שיערוך את הבדיקות הנדרשות ויגלה האם קיימות תקלות שלא ידעתם עליהן. בודק בית מבצעת בדיקות של ליקויי בניה ומשתמשת לשם כך בידע ובניסיון שהיא רכשה ובאמצעים טכנולוגיים חדשניים. ליקויי בנייה יכולים להיות זניחים, אך יתכנו גם מצבים בהם הליקויים יהיה חמורים ואפילו מסוכנים.

  בדיקת ליקויי בניה – על מה מדובר

  ליקויי בניה מתחלקים לשני סוגים עיקריים. בדיקת ליקויי בניה תדע לעלות עליהם ולהתריע בטרם מתבצעת הקניה בפועל:

  • ישנם ליקויים פעוטים שלא פוגעים בתפקודו התקין של הנכס.
  • ליקויים חמורים אשר דורשים תיקון מידי ולא מאפשרים את אכלוס הדירה.

  את הליקויים ניתן לאתר על יד הזמנת גורם מקצועי ובעל ניסיון שיודע בדיוק לבצע בדק בית, מה לחפש ויש בידיו את הטכנולוגיה המתאימה על מנת לעשות זאת.

  • מפגעי אינסטלציה, איטום ורטיבות – לעיתים ניתן להבחין בהם בעין בלתי מזויינת. אך לפעמים מדובר בתקלות שאפשר לגלות רק כשיורד גשם או רק לאחר מספר ימים של שימוש במקלחת. תיקון מרושל של מערכת האינסטלציה עלול להביא לתקלה גדולה יותר או ליצירת תקלות שרשרת.
  • מפגעי ריצוף, שיש, קרמיקות ופרקטים – בדרך כלל מדובר באיכות חומר נמוכה או עבודה לא מקצועית, הדבקה לא ישרה ושריטות.
  • ליקויי סדקים בקירות דורשים טיפול. אי טיפול בהם יכול להביא בהמשך להיווצרותם של ליקויים נוספים.
  • ליקויים נוספים הם בתחום הנגרות והמסגרות. בכל מקרה לכל סוג של ליקוי יש אנשי מקצוע שמתאימים לפתור אותו ומומלץ להתייעץ איתם.

  בונים עליכם

  מוכרי הדירות מסוג יד שניה וגם קבלנים עשויים להראות הכי אמינים בעולם ונראה שאין כל סיבה שלא להאמין להם. כמובן שרובם הם אנשים הוגנים ומהוגנים אשר לא מחפשים לעבוד עליכם. אך למען הסר ספק תמיד כדאי לבדוק ולגגל את שם החברה באינטרנט ובכך להימנע מהתקשרויות לא רצויות, או פשוט לשאול כמה חברים קרובים.

  בדיקת ליקויי בניה – בודק בית

  בדיקת ליקויי בניה היא אחת הבדיקות החשובות ביותר שכל מי שעומד לרכוש נכס או דירה חייב לבצע בטרם הרכישה. רכישת נכס היא צעד גדול, הדורש לא מעט אורח רוח ומשאבים כלכליים בלתי מבוטלים. לכן אין זה מפליא כי רוב האנשים מעדיפים לדעת את כל הפרטים לגבי הנכס שהולך להפוך להשקעה הכי גדולה שלהם. למעשה, אין זה חשוב אם מדובר על דירה יד שניה או דירה חדשה מהפלסטיק ישר מהקבלן – בשני המקרים חשוב לא להתעצל ולבצע איתור של ליקויי בניה. לא פעם תוכלו למצוא ליקויים שונים כגון סדקים בקיר, ריצוף רופף וכתמי רטיבות המעידים על איטום לא מקצועי. לכן חשוב לבצע בדיקה מדוקדקת של הנכס, כדי לקבל תמונת מצב מדויקת וברורה יותר.

  כל מה שחשוב לדעת לגבי בדיקת ליקויי בניה

  ראשית כל, חשוב להדגיש כי הבניה צריכה להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, שידעו לתת לכם תמונה מפורטת של המצב בשטח. אומנם ישנם ליקויים רבים שניתן לאתר גם מבלי שום ידע מוקדם או מכשור מיוחד, אך לא תמיד ברור מה היא רמת הנזק. לפעמים כתם רטיבות פשוט מהווה רק את קצה הקרחון לבעיה הרבה יותר חמורה, כגון צנרת לקויה או עבודת איטום לא מקצועית. חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ואיכותית המתמחה בתחום איתור ליקויי בניה, ותדע לספק לכם תמונה מלאה לגבי מצב הנכס.

  לסיכום, חשוב לזכור כי קיימים סוגים רבים ומגוונים של ליקויי בניה שונים, חלקם גלויים לעין בעוד אחרים מוסתרים מתחת לרצפה או הקירות. חשוב לאתר ליקויים אלו בזמן, במטרה למנוע הוצאות מיותרות ולשמור על בטיחות הדיירים. חברת בודק בית מתמחה באיתור ליקויי בניה, לפרטים נוספים צרו קשר.

  כל מה שחשוב לדעת לגבי בדיקת ליקויי בניה

  בדיקת ליקויי בניה תתבצע בטרם תרכשו דירה מקבלן או יד שנייה. וזאת, לאור העובדה כי לא נכחתם או הייתם עדים לעבודת הבניה ולשיפוצים השונים. כיום, כבר ברור לכולנו כי רמת חיים גבוהה הינה משמעותית – ואין בושה להשקיע משאבים כדי להשיג אותה. בהתאם, לאורך השנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחפשים אחר דירות חדשות לרכישה. גם אתם נמצאים בתהליך חיפוש זה? בטרם תתחייבו לכך ותסמכו על תחושת הבטן, מומלץ לפנות אל בודק בית. עסק זה הינו בבעלות מיכאל סורקין, ומחזיק בניסיון של 25 שנה בתחום איתור נזילות, בעיות איטום, אבחון סדקים, פגמים בחלונות ועוד.

  בדיקת ליקויי בניה: לאתר את הבעיה בדיוק המרבי

  כאמור, איכות חיים גבוהה היא כבר מזמן לא מילה גסה, להיפך. רבים מאתנו עובדים קשה ומשקיעים מאמצים כדי להגשים את שאיפותינו השונות; חלומות אשר יובילו לכדי הגשמה עצמית. אחד מהחלומות הגדולים ביותר מתייחסים אל רכישת דירה חדשה; נכס למגורים אליו נעביר את משפחתנו ונחייה באושר ועושר.

  לאור העובדה שמדובר באחת ההחלטות החשובות ביותר, יש לבצע את מלוא הבדיקות המקיפות.  אחת מבדיקות אלו כוללת את איתור ליקויי הבניה. חשיבותה של בדיקה זו היא רבה. במילים אחרות, החל משמירה על ערך הנכס, בירור רמת הבטיחות שלו כמו גם שיפור ההיבט האסתטי של המבנה – מדובר בהערכת מצב אשר תסייע לכם להגיע למסקנה המתבקשת.

  כאשר אנו מדברים על בדיקתם של ליקויים בבניה, הכוונה היא לאיתור פגמים שונים המתגלים בעת ביצוע בדק הבית. כמו כן, ישנם 2 סוגים עיקריים של ליקויים, כאשר הראשון מתוכם מתייחס אל שלד המבנה והנכס עצמו. בנוסף, ישנם ליקויים קוסמטיים אשר חומרתם איננה גבוהה – בהשוואה לליקויים אחרים. כך או כך, במידה ומתגלים ליקויים הם יכולים להוביל לכדי פגיעה בערך המבנה.

  מחפשים אחר מומחים שיבצעו בדיקה זו? בראש ובראשונה, על בעלי מקצוע אלו להחזיק בניסיון באיתור ליקויים – בין אם מדובר בבדיקת מערכות האינסטלציה, החשמל והריצוף של המבנים.

  לעמוד לרשות הלקוח

  בדיקת הליקויים במבנה תתבצע לאחר חתימת החוזה על קניית הדירה, לאחר המעבר לתוכה ובמקרים מסוימים אף בסיומה של שנת הבדק. כך או כך, חשוב ביותר לבצע אותה כהלכה. כדי לקבל את הטיפול המדויק ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל בודק בית. צוות העובדים ישמח לייעץ ולענות על כל שאלה ובעיה. כמו כן, מומחים אלו עומדים לרשותכם בזמינות גבוהה ובפריסה ארצית.

  ליקויי בניה

  עם הופעתם של ליקויי בניה, יש לתקן אותם במקצועיות – לטובת הדיירים העתידים לגור בנכס. אין ספק, מעבר למחיר היקר שנגבה בשיפוצים ובתיקונים, ישנו גם המחיר הבטיחותי שגורם לסיכון חיים. בהתאם, בכדי לאתר את ליקויי הבניה כראוי, ולפעול לתיקונם בהקדם, יש לפנות אל אנשי המקצוע המנוסים ביותר. חברת בודק בית מוצאת את הליקויים האלה בבדיקה וביקורת מקצועית על סמך ניסיון של שנים רבות בתחום זה, כדי לתקן אותם בזמן.

  מה חשוב לדעת על ליקויי בניה?

  • ככל שליקויים בתהליך הבניה לא מאותרים בזמן, הם גורמים לכך שהתשתית תהיה בעייתית ופגומה וכל מה שייבנה עליה יהיה בעייתי ולא בטוח. כך שמקצועיות בפיקוח הבניה היא הבסיס של כל המקצוע. כשמתחילים לבדוק ליקויי בנייה לאחר גמר הבנייה ולפני מסירת הדירה מהקבלן לדיירים החדשים חובה לבדוק את כולם עד היסוד. זה כולל גם את התשתיות וגם את הגימור של הקירות. בנוסף, היבט זה כולל את בדיקתם של חדרים רטובים, מסגרות ונגרות – ועד כמה הקבלנים השונים עשו את עבודתם נאמנה.
  • יש ליקויים שגורמים לסכנת חיים ויש כאלה שמפריעים רק ברמת האסתטיקה והגימור. בתרבות הבנייה והדיור שקיימת היום בישראל לא מוכנים יותר לעבור לסדר היום בשום דבר קטן או גדול ולכן רצוי לבדוק ולמצוא את הליקויים האלה בזמן.
  • כך או כך, אם אתם מעוניינים לוודא כי קיימים ליקויים בבניה, יש לפנות אל אנשי המקצוע הרלוונטיים. זאת, לצורך איתור המפגעים ואי-הסדרים – והטיפול המדויק בהם.

  ליקויי בניה – בדיקת הבית מהמסד ועד הטפחות

  בין אם קניתם את הבית זה עתה או שאתם גרים בו זמן רב, תמיד טוב לדעת על ליקויי בניה כדי לחייב את מי שאחראי להם לתקן זאת ולשפץ. יש לא מעט הוצאות שנגרמות גם ככה כתוצאה מהצורך לתקן ולתחזק בית, ולכן אין סיבה להוסיף על כך תיקון ליקויים שלא אתם גרמתם להם. חברת בודק בית של מיכאל סורקין מוצאת במדויק את כל הבעיות והפגמים שיש לתקן ובזמן.

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   ביקורת מבנים

   ביקורת מבנים מחיר משתלם ביקורת מבנים באה לבדוק האם הבניה מתקיימת על פי התקן, בצורה מקצועית ולפי תכנון...

   קרא עוד
   בעיות איטום

   בעיות איטום הם הבעיות הכי נפוצות בבתים בישראל .  גשם שכל כך חשוב למדינה שלנו יכול לכלכל חיים...

   קרא עוד
   ביקורת מבנים

   ביקורת מבנים כוללת, בין היתר, את בדיקת המסמכים של הנכס, המצב הכללי של התשתיות ועוד. למעשה, כאשר...

   קרא עוד
   סיפור מהחיים

   שבוע שעבר הזמין אותי לקוח לתת חוות דעת לגבי רטיבות בפינה של הנכס שלו. לאחר בדיקתי התברר שקיים...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים