מעוניינים בבדק בית?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  עריכת ביקורת מבנים מקצועית

  ביקורת מבנים כוללת, בין היתר, את בדיקת המסמכים של הנכס, המצב הכללי של התשתיות ועוד. למעשה, כאשר אנו מדברים על ביקורת המבנים, הכוונה היא לזכות בסיסית של כל רוכש בית ודירה. וזאת, כאשר החוק בארץ מגדיר את בדק הבית בתור תקופת הבדק. אין ספק, בזכות בדיקה מקצועית זו, תוכלו להיכנס בבטחה למבנה ולהתחיל בו את הפרק הבא בחייכם. כדי שמשימה זו תתבצע כהלכה ובאופן המקצועי ביותר, יש לפנות עוד היום אל חברת בודק בית. חברה זו, המנוהלת על ידי מיכאל סורקין, פועלת במקצועיות חסרת פשרות, באמינות ובשקיפות מלאה ועומדת במלוא התקנים בארץ.

  ביקורת מבנים

  רכישת בית או דירה היא בגדר הגשמת חלום עבור רבים. למעשה, אנשים רבים ברחבי הארץ פועלים רבות ומשקיעים את מיטב זמנם והונן לשם הגשמת שאיפה זו. לכן, כאשר הרגע מגיע ואנו מוצאים את הנכס העומד במלוא הדרישות שלנו – אין מאושרים מאתנו. עם זאת, נדגיש כי בטרם תתחייבו לעסקה – רצוי לבצע ביקורת מבנים.

  בביקורת מבנים, הכוונה היא לביצוע בדיקה שתוודא ותאשר כי הנכס המדובר עומד בכל התקנים המחמירים ביותר. כמו כן, בזכות בדיקה זו ניתן יהיה לאתר ליקויי בניה – כמו גם לפעול בהתאם לממצאים שמתגלים.

  בדיקה זו כוללת מספר שלבים ופעולות משמעותיות: החל מביקורת עבודות השלד והגמר של המבנה, הפיקוח על הבניה של הנכס, התשתיות של המבנה, בדיקת המפרט הטכני, עריכת בדיקות תרמיות לצורך איתור רטיבות ונזילות במבנה וכן הלאה.

  מעוניינים גם אתם בשירות חשוב זה? בצדק! לשם כך, יהיה עליכם לחפש אחר חברה המתמחה בעבודה זו. על חברה זו לעבוד בהתאם לנהלים, לפעול לפי תו התקן הישראלי ולהשתמש בציוד המתקדם והאיכותי ביותר.

   

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   בדיקת רטיבות

   כחלק מביצוע בדק בית, רצוי לאתר את קיומן של נזילות מים – במקרים בהם נוצרת רטיבות בקיר...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים