מעוניינים בבדק בית?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  ליקויי בניה

  ליקויי בניה הינם נושא רציני שכל מי שקונה לעצמו בית חושב עליהם. רוב האנשים המצליחים לקנות דירה בארץ, נאלצים להשקיע את כל החסכונות שלהם בדירה הזאת, ולכן חשוב להם לוודא כי הדירה נמצאת במצב טוב ללא שום ליקויים. למעשה, הליקויים השונים עלולים לנבוע מסיבות שונות כגון בלאי טבעי של הבניין, עבודת בנייה לא מקצועית שאיננה עומדת בתקנים, שימוש בחומרי בנייה לא איכותיים ועוד. לכן רוב האנשים העומדים לפני קניית דירה, מחליטים לבצע בדק בית במטרה לאתר את כל הליקויים ולהחליט האם מדובר בהשקעה חכמה. כאשר מדובר על בית חדש, מומלץ לבצע ביקורת מבנים במטרה לאתר את כל הליקויים שנגרמו כתוצאה בנייה לא מקצועית, ולהפנות אותם לקבלן על מנת שיתקן את עבודתו.

   

  כל מה שחשוב לכם לדעת לגבי ליקויי בניה

  ראשית כל, כדאי להדגיש כי איתור ליקויים כדאי לבצע בטרם רכישת דירת יד שניה, דירה חדשה מהקבלן ולאחר עבודות שיפוצים. פעמים רבות תגלו ליקויים שונים במערכת האינסטלציה של הבית, איטום לא מקצועי של הגג, תשתיות חשמל שאינן התבצעו לפי התקנים או ריצוף לא איכותי. פעמים רבות ליקויים אלו גורמים למטרדי בטיחות לדיירי הבית ולאורחים שלהם, ועלולים לגרור הוצאות כלכליות בלתי מבוטלות. ליקויים מסוימים עלולים להוריד בצורה משמעותית את ערך הנכס, ובכך למעשה להוריד מהפוטנציאל הכלכלי של ההשקעה שלכם. לכן מומלץ לבצע את הבדיקות המתאימות ובכך לוודא כי עשיתם עסקה טובה.

  לסיכום, ישנם סוגים שונים של ליקויים העלולים לפגוע בפוטנציאל הכלכלי של הנכס. על מנת להבטיח השקעה בטוחה ומשתלמת, מומלץ להתייעץ בטרם הקנייה עם בעלי המקצוע המתאימים. חברת בודק בית מתמחה בתחום ומציעה שירות מקצועי ואיכותי לכל לקוח. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עוד היום.

   

  ליקויי בניה

   

  ליקויי בניה – חובה לפני רכישת נכס

  בדיקת ליקויי בניה תתבצע בטרם תרכשו את הבית או הדירה. המשפחה שלכם מתרחבת? מעוניינים לשפר דיור ולעבור לדירה חדשה? בעת החיפוש אחר נכס מגורים חדש, יש לוודא כי הוא אכן מתאים למחיה. אין זה משנה אם מדובר בבית פרטי, דירה יד שנייה או דירה חדשה מקבלן – כדי לבדוק כי אין במבנה זה תקלות, מומלץ ליצור קשר עם מיכאל סורקין, בעלי בודק בית. לאור הניסיון והוותק שמומחה זה מחזיק – תקבלו את השירות המקצועי ביותר. החל מאיתור ליקויים באיטום, בביוב, בחלונות ואף בקירות, שירות זה יתבצע בפריסה ארצית וברמת זמינות גבוהה.

   

  בדיקת ליקויי בניה כהלכה

  מי מאתנו לא חולם, יום אחד, לשפר את איכות חייו ולעבור לנכס חדש? בין אם מדובר בקרבה לעבודה, הרחבת המשפחה או שמא מדובר בנסיבות חיוביות אחרות – נתחיל לחפש אחר נכס יוקרתי ומרווח; בית או דירה בהם נרגיש נינוחים ומאושרים.

  בבואנו לחפש אחר נכס זה, נסתייע במספר פרמטרים עיקריים; היבטים המתייחסים, בין היתר, אל המיקום הגאוגרפי של הנכס, מספר החדרים ועוד. במקביל לכל זאת, ישנה דרך חשובה לא פחות שתסייע לנו לוודא האם אכן מדובר בחלל מרשים ותקין: בדיקת ליקויי בניה.

  אכן, חשוב להסתמך על תחושת בטן כאשר אנו בוחנים את הבית או הדירה החדשים. במקביל לכך, חשוב לא פחות לבצע בדיקה מקיפה בנכס כדי לאתר ליקויים או תקלות חמורות. חשיבותה של בדיקה זו היא עצומה. מדוע? ראשית, תוכלו להבין האם ערך הנכס מצדיק את המחיר אותו מבקש הקבלן או מוכר המבנה. כמו כן, בדיקה זו תעניק לכם קנה מידה חשוב בכל הנוגע לקיומם של ליקויים – והכספים הדרושים לתיקונים. בהתאם להערכת המחיר, תוכלו לפנות אל הקבלן או אל גורמים רלוונטיים אחרים ולבקש שישתתפו בתשלום זה. כך או כך, אין ספק שבדיקה זו תמנע סכסוכים עתידיים.

  מה כוללת בדיקה זו? החל מאיתור מפגעי אינסטלציה וריצוף, ליקויים באיטום, בביוב ובחלונות ועד זיהוי סדקים בקירות הנכס – על בעלי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר לבצע את המשימה כהלכה.

   

  עבודה מקצועית – בסטנדרט הגבוה ביותר

  מעוניינים לרכוש בית או דירה חדשים? ברצונכם לוודא כי אין מפגעי אינסטלציה, ריצוף או סוגי ליקויים אחרים? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מיכאל סורקין, בעלי בודק בית. מיכאל סורקין הינו מפקח בכיר בעל ניסיון של 25 שנה בתחום איתור ליקויי הבניה. החל מאיתור הנזילות ועד טיפול בבעיות האיטום – הוא יענה על מגוון הבעיות והפניות במקצועיות הרבה ביותר.

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   בניית בית החדש

    רכשתם קרקע. הכנתם פרויקט אדריכלי. קיבלתם אתר בניה. עוד רגע ואתם מתחילים לבנות בית של החלומות שלכם. תעצרו לרגע. אתם...

   קרא עוד

   ליקוי בניה

   בזכות בדיקת ליקויי בניה מקצועית – תוכלו להגיע לממצאים המדויקים ביותר ולפעול בהתאם. החל מליקויים באינסטלציה ובאיטום ועד מפגעים בריצוף, בשיש או בפרקטים – מוזמנים לשתף פעולה עם חברת בודק בית עוד היום. חברה זו מספקת את המענה המקיף והמקצועי ביותר בתחום איתור ליקויי הבניה וביצוע בדק בית. מעבר לכך, חברת בודק בית תפתור את הבעיה ביעילות, בזריזות ובמחיר אטרקטיבי.

   עבודות ליקוי בניה: מספר ליקויי בניה מרכזיות

   איכות חיים היא שאיפה חשובה ביותר. הרי כל אחד ואחת מאתנו פועלים רבות וממושכות כדי לבנות את עצמנו – וליצור שגרת יום-יום מהמעלה הראשונה. חלק בלתי נפרד מכך כולל את המעבר לדירה או לבית נוח, מרווח ואטרקטיבי. בין אם מדובר בדירת 3, 4 או 5 חדרים – העתיד נמצא מעבר לפינה.

   עם זאת, חשוב לא פחות להתעקש על איתור ליקויי בניה. במילים אחרות, כדי שהמבנה בו נתחיל את הפרק הבא בחיינו ישרת אותנו נאמנה ויגן עלינו, רצוי לוודא כי הוא אכן בטיחותי ונטול מפגעים. מה כוללת בדיקה חשובה זו? נציין זאת בנקודות הבאות:

   • ראשית, על בעלי המקצוע לאתר את ליקויי הבניה שעלולים להוות מפגע בטיחותי עבור דיירי המבנה. החל מגודל החדרים, הממ"ד, החלונות, הדלתות, עבודות האיטום ועוד – כך ניתן יהיה להגיע לעובי הקורה ולפעול בהתאם.
   • כמו כן, יש לאתר את ליקויי הבניה האסתטיים. משמעותם של ליקויים הינה מינורית לעומת הליקויים הבטיחותיים – אך יש ביכולתם לשבש את שגרת היום-יום של הדיירים ללא ספק. בין אם מדובר בריצוף לקוי או שמא מדובר בהיבטים בעייתיים אחרים – מומלץ ליצור קשר עם חברת בודק בית בהקדם.

   לפנות אל המומחים בתחום  

   ישנם סדקים בקירות הדורשים טיפול דחוף? עבודות הקרמיקה והשיש התבצעו בצורה לא מקצועית וכעת ישנם מפגעים בבית? כדי להתחיל בתהליך העבודה על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת בודק בית. חברה זו מנוהלת על ידי מיכאל סורקין – מפקח בכיר למניעת ליקויי הבניה והתשתיות.

   בדיקת ליקויי בניה

   כל קנייה של בית או דירה חדשה מקבלן או מיד שניה, דורשת בדיקת ליקויי בניה. בדיקה זו היא הגושפנקא הטובה ביותר למצב הדירה או הבית. בלי לזלזל באינטליגנציה או בתחושת הבטן של האדם הסביר, במקרה של קניית בית מומלץ פשוט לגשת למומחה שיערוך את הבדיקות הנדרשות ויגלה האם קיימות תקלות שלא ידעתם עליהן. בודק בית מבצעת בדיקות של ליקויי בניה ומשתמשת לשם כך בידע ובניסיון שהיא רכשה ובאמצעים טכנולוגיים חדשניים. ליקויי בנייה יכולים להיות זניחים, אך יתכנו גם מצבים בהם הליקויים יהיה חמורים ואפילו מסוכנים.

   בדיקת ליקויי בניה – על מה מדובר

   ליקויי בניה מתחלקים לשני סוגים עיקריים. בדיקת ליקויי בניה תדע לעלות עליהם ולהתריע בטרם מתבצעת הקניה בפועל:

   • ישנם ליקויים פעוטים שלא פוגעים בתפקודו התקין של הנכס.
   • ליקויים חמורים אשר דורשים תיקון מידי ולא מאפשרים את אכלוס הדירה.

   את הליקויים ניתן לאתר על יד הזמנת גורם מקצועי ובעל ניסיון שיודע בדיוק לבצע בדק בית, מה לחפש ויש בידיו את הטכנולוגיה המתאימה על מנת לעשות זאת.

   • מפגעי אינסטלציה, איטום ורטיבות – לעיתים ניתן להבחין בהם בעין בלתי מזויינת. אך לפעמים מדובר בתקלות שאפשר לגלות רק כשיורד גשם או רק לאחר מספר ימים של שימוש במקלחת. תיקון מרושל של מערכת האינסטלציה עלול להביא לתקלה גדולה יותר או ליצירת תקלות שרשרת.
   • מפגעי ריצוף, שיש, קרמיקות ופרקטים – בדרך כלל מדובר באיכות חומר נמוכה או עבודה לא מקצועית, הדבקה לא ישרה ושריטות.
   • ליקויי סדקים בקירות דורשים טיפול. אי טיפול בהם יכול להביא בהמשך להיווצרותם של ליקויים נוספים.
   • ליקויים נוספים הם בתחום הנגרות והמסגרות. בכל מקרה לכל סוג של ליקוי יש אנשי מקצוע שמתאימים לפתור אותו ומומלץ להתייעץ איתם.

   בונים עליכם

   מוכרי הדירות מסוג יד שניה וגם קבלנים עשויים להראות הכי אמינים בעולם ונראה שאין כל סיבה שלא להאמין להם. כמובן שרובם הם אנשים הוגנים ומהוגנים אשר לא מחפשים לעבוד עליכם. אך למען הסר ספק תמיד כדאי לבדוק ולגגל את שם החברה באינטרנט ובכך להימנע מהתקשרויות לא רצויות, או פשוט לשאול כמה חברים קרובים.

   בדיקת ליקויי בניה – בודק בית

   בדיקת ליקויי בניה היא אחת הבדיקות החשובות ביותר שכל מי שעומד לרכוש נכס או דירה חייב לבצע בטרם הרכישה. רכישת נכס היא צעד גדול, הדורש לא מעט אורח רוח ומשאבים כלכליים בלתי מבוטלים. לכן אין זה מפליא כי רוב האנשים מעדיפים לדעת את כל הפרטים לגבי הנכס שהולך להפוך להשקעה הכי גדולה שלהם. למעשה, אין זה חשוב אם מדובר על דירה יד שניה או דירה חדשה מהפלסטיק ישר מהקבלן – בשני המקרים חשוב לא להתעצל ולבצע איתור של ליקויי בניה. לא פעם תוכלו למצוא ליקויים שונים כגון סדקים בקיר, ריצוף רופף וכתמי רטיבות המעידים על איטום לא מקצועי. לכן חשוב לבצע בדיקה מדוקדקת של הנכס, כדי לקבל תמונת מצב מדויקת וברורה יותר.

   בדיקת ליקויי בניה תתבצע בטרם תרכשו דירה מקבלן או יד שנייה. וזאת, לאור העובדה כי לא נכחתם או הייתם עדים לעבודת הבניה ולשיפוצים השונים. כיום, כבר ברור לכולנו כי רמת חיים גבוהה הינה משמעותית – ואין בושה להשקיע משאבים כדי להשיג אותה. בהתאם, לאורך השנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחפשים אחר דירות חדשות לרכישה. גם אתם נמצאים בתהליך חיפוש זה? בטרם תתחייבו לכך ותסמכו על תחושת הבטן, מומלץ לפנות אל בודק בית. עסק זה הינו בבעלות מיכאל סורקין, ומחזיק בניסיון של 25 שנה בתחום איתור נזילות, בעיות איטום, אבחון סדקים, פגמים בחלונות ועוד.

   כל מה שחשוב לדעת לגבי בדיקת ליקויי בניה

   ראשית כל, חשוב להדגיש כי הבניה צריכה להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, שידעו לתת לכם תמונה מפורטת של המצב בשטח. אומנם ישנם ליקויים רבים שניתן לאתר גם מבלי שום ידע מוקדם או מכשור מיוחד, אך לא תמיד ברור מה היא רמת הנזק. לפעמים כתם רטיבות פשוט מהווה רק את קצה הקרחון לבעיה הרבה יותר חמורה, כגון צנרת לקויה או עבודת איטום לא מקצועית. חברת בודק בית הינה חברה מקצועית ואיכותית המתמחה בתחום איתור ליקויי בניה, ותדע לספק לכם תמונה מלאה לגבי מצב הנכס.

   לסיכום, חשוב לזכור כי קיימים סוגים רבים ומגוונים של ליקויי בניה שונים, חלקם גלויים לעין בעוד אחרים מוסתרים מתחת לרצפה או הקירות. חשוב לאתר ליקויים אלו בזמן, במטרה למנוע הוצאות מיותרות ולשמור על בטיחות הדיירים. חברת בודק בית מתמחה באיתור ליקויי בניה, לפרטים נוספים צרו קשר.

   בדיקת ליקויי בניה: לאתר את הבעיה בדיוק המרבי

   כאמור, איכות חיים גבוהה היא כבר מזמן לא מילה גסה, להיפך. רבים מאתנו עובדים קשה ומשקיעים מאמצים כדי להגשים את שאיפותינו השונות; חלומות אשר יובילו לכדי הגשמה עצמית. אחד מהחלומות הגדולים ביותר מתייחסים אל רכישת דירה חדשה; נכס למגורים אליו נעביר את משפחתנו ונחייה באושר ועושר.

   לאור העובדה שמדובר באחת ההחלטות החשובות ביותר, יש לבצע את מלוא הבדיקות המקיפות.  אחת מבדיקות אלו כוללת את איתור ליקויי הבניה. חשיבותה של בדיקה זו היא רבה. במילים אחרות, החל משמירה על ערך הנכס, בירור רמת הבטיחות שלו כמו גם שיפור ההיבט האסתטי של המבנה – מדובר בהערכת מצב אשר תסייע לכם להגיע למסקנה המתבקשת.

   כאשר אנו מדברים על בדיקתם של ליקויים בבניה, הכוונה היא לאיתור פגמים שונים המתגלים בעת ביצוע בדק הבית. כמו כן, ישנם 2 סוגים עיקריים של ליקויים, כאשר הראשון מתוכם מתייחס אל שלד המבנה והנכס עצמו. בנוסף, ישנם ליקויים קוסמטיים אשר חומרתם איננה גבוהה – בהשוואה לליקויים אחרים. כך או כך, במידה ומתגלים ליקויים הם יכולים להוביל לכדי פגיעה בערך המבנה.

   מחפשים אחר מומחים שיבצעו בדיקה זו? בראש ובראשונה, על בעלי מקצוע אלו להחזיק בניסיון באיתור ליקויים – בין אם מדובר בבדיקת מערכות האינסטלציה, החשמל והריצוף של המבנים.

   לעמוד לרשות הלקוח

   בדיקת הליקויים במבנה תתבצע לאחר חתימת החוזה על קניית הדירה, לאחר המעבר לתוכה ובמקרים מסוימים אף בסיומה של שנת הבדק. כך או כך, חשוב ביותר לבצע אותה כהלכה. כדי לקבל את הטיפול המדויק ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל בודק בית. צוות העובדים ישמח לייעץ ולענות על כל שאלה ובעיה. כמו כן, מומחים אלו עומדים לרשותכם בזמינות גבוהה ובפריסה ארצית.

   איך בודקים ליקוי בניה

   עם הופעתם של ליקויי בניה, יש לתקן אותם במקצועיות – לטובת הדיירים העתידים לגור בנכס. אין ספק, מעבר למחיר היקר שנגבה בשיפוצים ובתיקונים, ישנו גם המחיר הבטיחותי שגורם לסיכון חיים. בהתאם, בכדי לאתר את ליקויי הבניה כראוי, ולפעול לתיקונם בהקדם, יש לפנות אל אנשי המקצוע המנוסים ביותר. חברת בודק בית מוצאת את הליקויים האלה בבדיקה וביקורת מקצועית על סמך ניסיון של שנים רבות בתחום זה, כדי לתקן אותם בזמן.

   מה חשוב לדעת על ליקוי בניה?

   • ככל שליקויים בתהליך הבניה לא מאותרים בזמן, הם גורמים לכך שהתשתית תהיה בעייתית ופגומה וכל מה שייבנה עליה יהיה בעייתי ולא בטוח. כך שמקצועיות בפיקוח הבניה היא הבסיס של כל המקצוע. כשמתחילים לבדוק ליקויי בנייה לאחר גמר הבנייה ולפני מסירת הדירה מהקבלן לדיירים החדשים חובה לבדוק את כולם עד היסוד. זה כולל גם את התשתיות וגם את הגימור של הקירות. בנוסף, היבט זה כולל את בדיקתם של חדרים רטובים, מסגרות ונגרות – ועד כמה הקבלנים השונים עשו את עבודתם נאמנה.
   • יש ליקויים שגורמים לסכנת חיים ויש כאלה שמפריעים רק ברמת האסתטיקה והגימור. בתרבות הבנייה והדיור שקיימת היום בישראל לא מוכנים יותר לעבור לסדר היום בשום דבר קטן או גדול ולכן רצוי לבדוק ולמצוא את הליקויים האלה בזמן.
   • כך או כך, אם אתם מעוניינים לוודא כי קיימים ליקויים בבניה, יש לפנות אל אנשי המקצוע הרלוונטיים. זאת, לצורך איתור המפגעים ואי-הסדרים – והטיפול המדויק בהם.

   ליקוי בניה – בדיקת הבית מהמסד ועד הטפחות

   בין אם קניתם את הבית זה עתה או שאתם גרים בו זמן רב, תמיד טוב לדעת על ליקויי בניה כדי לחייב את מי שאחראי להם לתקן זאת ולשפץ. יש לא מעט הוצאות שנגרמות גם ככה כתוצאה מהצורך לתקן ולתחזק בית, ולכן אין סיבה להוסיף על כך תיקון ליקויים שלא אתם גרמתם להם. חברת בודק בית של מיכאל סורקין מוצאת במדויק את כל הבעיות והפגמים שיש לתקן ובזמן.

   בית תוכנה לקידום אתרים